« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dużo emocji w OLT Trans Drew 2018 (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcka Liga Tenisa Trans Drew 2018 cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Przez pięć miesięcy rywalizacja na poziomie zarówno pierwszej, jak i drugiej ligi stała na wysokim poziomie. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został Jordan Czapski z Olszewo-Borek.


Wygrana nie przyszła jednak łatwo, a bardzo dużo emocji wzbudziły decydujące spotkania. W meczu półfinałowym Jordan Czapski pokonał po ciężkim boju swojego brata Konrada 4:6 6:1 7:6. W drugim meczu półfinałowym zmierzyli się Kamil Woźniak i Bartosz Murach. Po bardzo dobrym i zaciętym meczu wygrał Bartek 7:5 1:6 7:5.

Reklama

 

W meczu finałowym Jordan Czapski przegrywał w pierwszym secie z Bartoszem Murachem 0:4, aby ostatecznie odniósł zwycięstwo 7:5 6:3 i sięgnąć po tytuł. W meczu o trzecie miejsce Kamil Woźniak dość pewnie pokonał Konrada Czapskiego 7:6 6:2.

 

W meczu barażowym o pozostanie w pierwszej lidze, Paweł Murach pewnie pokonał Piotra Charytona 6:2 6:3, tym samym zapewniając sobie byt wśród tenisowej elity w przyszłym sezonie. Emocji nie zabrakło również w meczach rozgrywanych na zapleczu tenisowej elity, czyli w drugiej lidze.

 

Decydujące mecze o najwyższe lokaty stoczyli: Kamil Tyszka, Adam Sado, Piotr Charyton Sebastian Szczechowiak. Po ponad 3 godzinnym boju w finale Adam Sado pokonał Sebastiana Szczechowiaka 7:5 5:7 7:6, zapewniając sobie mistrzowski tytuł oraz awans do I ligi. Sebastian Szczechowiak ostatecznie zajął drugie miejsce również premiowane awansem.


Łubudu

Trzecie lokatę i udział w meczu barażowym zapewnił sobie Piotr Charytonowi, który również miał swoje szanse na awans. W meczu barażowym o awans do I ligi Piotr Charyton przegrał z Pawłem Murachem 2:6 3:6. Na prawidłowym przebiegiem rozgrywek z ramienia Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego czuwał członek zarządu Piotr Mrozek.

 

Zobacz zdjęcia:
Wręczenie nagród najlepszym zawodnikom Ostrołęckiego Ligi Tenisowej OLT Trans Drew 2018

 

Odsłon: 6603
Komentarzy: 0
09:42, 21.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

Zaczęli walkę na korcie

Zaczęli walkę na korcie

Właśnie rozpoczął się turniej deblowy na kortach przy ul. Hallera 10. Do zmagań zgłosiło się 12 par, które zostały rozlosowane do czterech grup. Dzisiaj dowiemy się, kto będzie cieszył się z końcowego triumfu. Przedstawiamy plan spotkań grupowych.

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo