« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dużo emocji w OLT Trans Drew 2018 (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcka Liga Tenisa Trans Drew 2018 cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Przez pięć miesięcy rywalizacja na poziomie zarówno pierwszej, jak i drugiej ligi stała na wysokim poziomie. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został Jordan Czapski z Olszewo-Borek.


Wygrana nie przyszła jednak łatwo, a bardzo dużo emocji wzbudziły decydujące spotkania. W meczu półfinałowym Jordan Czapski pokonał po ciężkim boju swojego brata Konrada 4:6 6:1 7:6. W drugim meczu półfinałowym zmierzyli się Kamil Woźniak i Bartosz Murach. Po bardzo dobrym i zaciętym meczu wygrał Bartek 7:5 1:6 7:5.

Reklama

 

W meczu finałowym Jordan Czapski przegrywał w pierwszym secie z Bartoszem Murachem 0:4, aby ostatecznie odniósł zwycięstwo 7:5 6:3 i sięgnąć po tytuł. W meczu o trzecie miejsce Kamil Woźniak dość pewnie pokonał Konrada Czapskiego 7:6 6:2.

 

W meczu barażowym o pozostanie w pierwszej lidze, Paweł Murach pewnie pokonał Piotra Charytona 6:2 6:3, tym samym zapewniając sobie byt wśród tenisowej elity w przyszłym sezonie. Emocji nie zabrakło również w meczach rozgrywanych na zapleczu tenisowej elity, czyli w drugiej lidze.

 

Decydujące mecze o najwyższe lokaty stoczyli: Kamil Tyszka, Adam Sado, Piotr Charyton Sebastian Szczechowiak. Po ponad 3 godzinnym boju w finale Adam Sado pokonał Sebastiana Szczechowiaka 7:5 5:7 7:6, zapewniając sobie mistrzowski tytuł oraz awans do I ligi. Sebastian Szczechowiak ostatecznie zajął drugie miejsce również premiowane awansem.


JBB

Trzecie lokatę i udział w meczu barażowym zapewnił sobie Piotr Charytonowi, który również miał swoje szanse na awans. W meczu barażowym o awans do I ligi Piotr Charyton przegrał z Pawłem Murachem 2:6 3:6. Na prawidłowym przebiegiem rozgrywek z ramienia Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego czuwał członek zarządu Piotr Mrozek.

 

Zobacz zdjęcia:
Wręczenie nagród najlepszym zawodnikom Ostrołęckiego Ligi Tenisowej OLT Trans Drew 2018

 

Odsłon: 5995
Komentarzy: 0
09:42, 21.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie stołowym. Tym razem powalczą nauczyciele

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza wszystkich nauczycieli ostrołęckich przedszkoli i szkół do wzięcia udziału w mistrzostwach miasta w tenisie stołowym. Zawody zaplanowano na sobotę 18 stycznia.

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego w Ostrołęce. Klemendorf nie dał szans rywalom (zdjęcia, wideo)

Uczniowski Klub Sportowy "MAG" zaprosił tenisistów z całego regionu do wzięcia udziału w mikołajkowym turnieju tenisa stołowego. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych - klasy VI i młodsi, VII-VIII oraz open. Rywalizację open wygrał Jan Klemendorf.

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczeń III LO mistrzem tenisa stołowego. Szymon Załęski z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Uczniowie szkół średnich rywalizowali w hali sportowej przy ulicy Partyzantów, na os. Wojciechowice, w mistrzostwach miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta trafił do Szymona Załęskiego. Uczeń III LO obronił tytuł wywalczony w ubiegłym roku.

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

Ciechanowskie Grand Prix w tenisie stołowym dla Grzegorza Kowalczyka

W minioną sobotę odbył się ostatni turniej Grand Prix o puchar prezydenta miasta Ciechanów. W cyklu sześciu turniejów bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, który w czterech startach trzykrotnie zajął pierwsze miejsce, a raz był drugi.

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

Triumf Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO najlepsza w tenisie stołowym (zdjęcia)

W hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce odbyły się kobiece mistrzostwa miasta szkół średnich w tenisie stołowym. Puchar prezydenta Łukasza Kulika trafił w ręce Ilony Zalewskiej. Uczennica II LO nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo