« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 22 lipca 2019 r., imieniny Magdaleny, Bolesławy, Marii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dużo emocji w OLT Trans Drew 2018 (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcka Liga Tenisa Trans Drew 2018 cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Przez pięć miesięcy rywalizacja na poziomie zarówno pierwszej, jak i drugiej ligi stała na wysokim poziomie. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został Jordan Czapski z Olszewo-Borek.


Wygrana nie przyszła jednak łatwo, a bardzo dużo emocji wzbudziły decydujące spotkania. W meczu półfinałowym Jordan Czapski pokonał po ciężkim boju swojego brata Konrada 4:6 6:1 7:6. W drugim meczu półfinałowym zmierzyli się Kamil Woźniak i Bartosz Murach. Po bardzo dobrym i zaciętym meczu wygrał Bartek 7:5 1:6 7:5.

Reklama

 

W meczu finałowym Jordan Czapski przegrywał w pierwszym secie z Bartoszem Murachem 0:4, aby ostatecznie odniósł zwycięstwo 7:5 6:3 i sięgnąć po tytuł. W meczu o trzecie miejsce Kamil Woźniak dość pewnie pokonał Konrada Czapskiego 7:6 6:2.

 

W meczu barażowym o pozostanie w pierwszej lidze, Paweł Murach pewnie pokonał Piotra Charytona 6:2 6:3, tym samym zapewniając sobie byt wśród tenisowej elity w przyszłym sezonie. Emocji nie zabrakło również w meczach rozgrywanych na zapleczu tenisowej elity, czyli w drugiej lidze.

 

Decydujące mecze o najwyższe lokaty stoczyli: Kamil Tyszka, Adam Sado, Piotr Charyton Sebastian Szczechowiak. Po ponad 3 godzinnym boju w finale Adam Sado pokonał Sebastiana Szczechowiaka 7:5 5:7 7:6, zapewniając sobie mistrzowski tytuł oraz awans do I ligi. Sebastian Szczechowiak ostatecznie zajął drugie miejsce również premiowane awansem.Trzecie lokatę i udział w meczu barażowym zapewnił sobie Piotr Charytonowi, który również miał swoje szanse na awans. W meczu barażowym o awans do I ligi Piotr Charyton przegrał z Pawłem Murachem 2:6 3:6. Na prawidłowym przebiegiem rozgrywek z ramienia Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego czuwał członek zarządu Piotr Mrozek.

 

Zobacz zdjęcia:
Wręczenie nagród najlepszym zawodnikom Ostrołęckiego Ligi Tenisowej OLT Trans Drew 2018

 

Odsłon: 5088
Komentarzy: 0
09:42, 21.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mateusz Matyczak liderem rankingu open

Mateusz Matyczak liderem rankingu open

Niespełna 22-letni Mateusz Matyczak jest liderem ostrołęckiego tenisowego rankingu open. Obecnie przewodzi w stawce z dorobkiem 72 punktów i wyprzedza drugiego w klasyfikacji Jakuba Noska o osiemnaście oczek. Podium z 42 punktami zamyka Piotr Mrozek.

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w powiecie. Na początek Goworowo, Czerwin, Rzekuń i Lelis

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w powiecie. Na początek Goworowo, Czerwin, Rzekuń i Lelis

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Wiktor Kosowski tenisowym mistrzem Kurpi (zdjęcia)

Wiktor Kosowski tenisowym mistrzem Kurpi (zdjęcia)

Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem tenisowych mistrzostw Kurpi. W finałowym spotkaniu łomżanin pokonał Bartosza Muracha w trzech setach 5:7 6:3 6:4. Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rywalizowało trzydziestu tenisistów.

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rozegrane zostaną singlowe mistrzostwa Kurpi. Do rywalizacji przystąpią mieszkańcy miasta, powiatu ostrołęckiego, a także zawodnicy z całego regionu. Chcesz wziąć udział?

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Za nami singlowe mistrzostwa Ostrołęki w tenisie ziemnym. Najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Matyczak. W finałowym spotkaniu pokonał Piotra Mrozka w dwóch setach 6:2 6:0. W zawodach na kortach przy ulicy Hallera wzięło udział 33 tenisistów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo