KS CK Troszyn traci ważne punkty (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn nie wykorzystali okazji na odrobienie strat do ścisłej czołówki ligi okręgowej. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego w sobotniej konfrontacji dwunastej kolejki zaledwie zremisowali z jednym z najsłabszych zespołów GKS Strzegowo 2:2.

Piłkarze KS CK Troszyn rozegrali tym razem słabsze spotkanie i dostosowali się poziomem gry do broniącej się przed spadkiem z rozgrywek drużyny ze Strzegowa. W pierwszej połowie spotkania kibice na stadionie przy ulicy Słowackiego obejrzeli jedno trafienie, a gola do szatni gospodarzom strzelił Patryk Wierzbicki.

Ten sam zawodnik w siódmej minucie drugiej odsłony meczu po raz drugi pokonał Arkadiusza Puściana i zapachniało niespodzianką. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego rzucili się do odrabiania strat, ale z trudem dochodzili do sytuacji strzeleckich. W 71 minucie meczu wyręczył ich Mateusz Ronkiewicz, który pokonał własnego bramkarza.

Cztery minuty później na listę strzelców wpisał się Piotr Bałas i wyrównał stan meczu. Ostatecznie KS CK Troszyn podzielił się punktami z GKS Strzegowo remisując 2:2.

- Z pewnością szkoda straconych punktów, bo mogliśmy wykorzystać potknięcia rywali i zmniejszyć stratę do ścisłej czołówki - mówił po meczu szkoleniowiec KS CK Troszyn Łukasz Bałazy. - Wyciągniemy wnioski z popełnionych błędów i walczymy dalej o jak najwyższą lokatę w rundzie jesiennej.

KS CK Troszyn - GKS Strzegowo 2:2 (0:1)
Bramki: Ronkiewicz 71.(s), Bałas 75. - Wierzbicki 45. 52.

Troszyn: Puścian - Wargulewski, K. Kamionowski, Sakowski, Dzwonkowski (25. Grochocki) - Śnietka (65. Bałazy), Bałas, P. Kamionowski, Kuliś (65. Gumowski) - Gutowski (86. Łabuda) - Kubat

Spotkanie 12 kolejki ligi okręgowej: KS CK Troszyn - GKS Strzegowo