« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Oliwia Sobiech z MKKK z brązem Mistrzostw Polski

Reprezentantka Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkoykushin Oliwia Sobiech w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Karate wywalczyła brązowy medal. W zawodach podopieczna sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca stanęła na najniższym stopniu podium.


W zawodach przeprowadzonych w Tarnowskich Górach wzięło udział 241 zawodników z 81 klubów z całego kraju. MKKK Shinkyokushin reprezentowały: Oliwia Sobiech, Alicja Nalewajk, Olga Boruch, Katarzyna Lisiewska i Natalia Tyszka.

Reklama

 

Do najlepszej ósemki po wygranych walkach weszły Alicja Nalewajk, która ostatecznie uplasował się na siódmej lokacie oraz Katarzyna Lisiewska, która zajęła miejsce). Najlepiej w zawodach zaprezentowała się Oliwia Sobiech, która po wygranych walkach zajęła trzecie miejsce. W półfinale musiała uznać wyższość późniejszej triumfatorki mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej.

 

Sekundantami zawodników podczas Mistrzostw Polski byli sensei Wojciech Domański i sensei Marian Zając. Więcej o ostatnich startach zawodniczek i zawodników MKKK Shinkyokushin przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.


Łubudu

W zawodach w Tarnowskich Górach startowali również reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Patryk Wekwejt został wicemistrzem Polski, a Matuesz Kukuć wywalczył brązowy medal. Więcej w materiale Srebro i brąz Mistrzostw Polski dla OKKK. 

Odsłon: 3516
Komentarzy: 0
08:39, 25.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo