« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Oliwia Sobiech z MKKK z brązem Mistrzostw Polski

Reprezentantka Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkoykushin Oliwia Sobiech w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Karate wywalczyła brązowy medal. W zawodach podopieczna sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca stanęła na najniższym stopniu podium.


W zawodach przeprowadzonych w Tarnowskich Górach wzięło udział 241 zawodników z 81 klubów z całego kraju. MKKK Shinkyokushin reprezentowały: Oliwia Sobiech, Alicja Nalewajk, Olga Boruch, Katarzyna Lisiewska i Natalia Tyszka.

Reklama

 

Do najlepszej ósemki po wygranych walkach weszły Alicja Nalewajk, która ostatecznie uplasował się na siódmej lokacie oraz Katarzyna Lisiewska, która zajęła miejsce). Najlepiej w zawodach zaprezentowała się Oliwia Sobiech, która po wygranych walkach zajęła trzecie miejsce. W półfinale musiała uznać wyższość późniejszej triumfatorki mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej.

 

Sekundantami zawodników podczas Mistrzostw Polski byli sensei Wojciech Domański i sensei Marian Zając. Więcej o ostatnich startach zawodniczek i zawodników MKKK Shinkyokushin przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.W zawodach w Tarnowskich Górach startowali również reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Patryk Wekwejt został wicemistrzem Polski, a Matuesz Kukuć wywalczył brązowy medal. Więcej w materiale Srebro i brąz Mistrzostw Polski dla OKKK. 

Odsłon: 3873
Komentarzy: 0
08:39, 25.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Udana sobota dla zawodników MKKK

Udana sobota dla zawodników MKKK

Miniona sobota była bardzo udana dla zawodników MKKK Shinkyokushin Północne Mazowsze, którzy udali się do Skarżysko-Kamiennej, aby wziąć udział w Turnieju Karate Kyokushin zorganizowanym przez Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate”. W zawodach wzięło udział 130 karateków z 19 klubów z całej Polski.

 

Paweł, Agata i Julita ze złotem. Małgorzata, Jakub i Szymon z brązem

Paweł, Agata i Julita ze złotem. Małgorzata, Jakub i Szymon z brązem

Reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wywalczyła sześć medali podczas X Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Ciechanowa. Podopieczni Wiesława Orzoła trzykrotnie wchodzili na najwyższy stopień podium, jak również trzy razy odbierali brązowe medale. W zmaganiach wzięły udział przedstawiciele 22 klubów z całego kraju.

Peczyńska wicemistrzynią Polski! Dmochowski z brązem

Peczyńska wicemistrzynią Polski! Dmochowski z brązem

Znakomite wyniki podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu K-1 Rules. Przedstawiciele Ostrołęka Fight Academy wywalczyli dwa medale. W Ełku na drugim stopniu podium stanęła Ewelina Peczyńska. Brązowy medal wywalczył Wiktor Dmochowski.

 

Rafał Jackiewicz odwiedził Ostrołękę (zdjęcia)

Rafał Jackiewicz odwiedził Ostrołękę (zdjęcia)

Ostrołęka Fight Academy była organizatorem seminarium z Rafałem Jackiewiczem, wybitnym pięściarzem. Spotkanie cieszyło się dużą popularnością. Gość specjalny poprowadził wspólne zajęcia w hali przy ul. Partyzantów. Młodzi sportowcy z pewnością na długo zapamiętają trening i zaprezentują nabyte umiejętności w przyszłości.

Seminarium z Rafałem Jackiewiczem

Seminarium z Rafałem Jackiewiczem

4 października w Ostrołęce pojawi się Rafał Jackiewicz, znakomity bokser. Fight Academy Ostrołęka organizuje seminarium szkoleniowe z technik bokserskich z jednym z najbardziej doświadczonych pięściarzy w kraju, który ma na koncie ponad 80 zawodowych walk. Wciąż można zapisać się do udziału.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo