« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zienkiewicz: To będzie mocna i twarda bitka (wideo)

Aleksy Zienkiewicz rywalizować będzie z Dominikiem Parolem w walce w formule K1 w kategorii wagowej -75 kg podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce. W hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta liczy na wsparcie kibiców i dobre widowisko.


W obecnym sezonie Aleksy Zienkiewicz ze zmiennym szczęściem rywalizował w kolejnych odsłonach gal sztuk walki w Lelisie, Ostrowi Mazowieckiej i Sulejówku.

Reklama
- W tym roku stoczyłem trzy półzawodowe walki w K1, z czego dwie przegrałem - mówi Aleksy Zienkiewicz. - Musiałem uznać wyższość zawodników na punkty, a trzecią wygrałem przed czasem w Sulejówku. Jest to mały niedosyt, nie jestem zadowolony z tego wyniku, więc wchodząc w sobotę do ringu będę czuł duży głód zwycięstwa.

 

Dominik Parol to doświadczony zawodnik, który kibicom znany jest głównie z występów w karate kyokushin, a obecnie w kickboxingu.
- Z tego co wiem, Dominik jest doświadczonym karateką, więc walka nie jest mu obca, próbuje swoich sił również w kickboxingu w K1 - podkreśla Dominik Parol. - Liczę, że będzie to mocna i twarda bitka. Szczerze mówiąc nie przygotowywałem się na Dominika, bo dobranie przeciwnika było dość dużym problemem. Był on czwartą osobą, bo wielu przeciwników wypadało, więc nie mam tutaj jakiejś szczególnej taktyki, nastawienia na Dominika. Po prostu będę robił to co myślę, że robię najlepiej. Będę walczył i próbował go pokonać z każdego swojego możliwego założenia, w punkcie taktyki i trzyrundowej wojny. Na to jestem nastawiony.



Przygotowania Aleksego Zienkiewicza do Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów to ciężka praca, którą trzeba pogodzić z pracą zawodową.
- Szczerze mówiąc godzę się z tym od ponad roku od Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Lelisie, czyli od marca jestem tak naprawdę jestem cały czas na sali - podkreśla Aleksy Zienkiewicz. Te ostatnie prawdziwe przygotowania zacząłem od września do Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Ostrołęce, więc wyrzeczenia nie są mi obce. Umiem pogodzić jedno z drugim, wiem co jest ważne i ważniejsze w tym sporcie i idę dalej.

 

Cała rozmowa z Aleksym Zienkiewiczem o przygotowaniach do sobotniej walki i emocjach, które towarzyszą tak dużemu wydarzeniu w materiale filmowym.

Odsłon: 4621
Komentarzy: 2
08:57, 25.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

ZP @ 15:29, 25.10.2018r. IP: *.*.17.42

Trzymamy kciuki!!!

@@ @ 06:55, 27.10.2018r. IP: *.*.187.70

Jakże to wulgarna i prymitywna ,,rozrywka,,.

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin





Najnowsze wideo