« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łasiewicki i Bartnik przed KKM (zdjęcia, wideo)

Walka posiadacza mistrza "Ziemi Kurpiowskiej" Karola Łasiewickiego z Łukaszem Bartnikiem z Fight Gym Lublin będzie walką wieczoru sobotniej Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w hali im. Arkadiusza Gołasia. W piątkowy wieczór doszło do prezentacji zawodników.


Podczas oficjalnej konferencji prasowej prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak przedstawił plan walk sobotniej wieczornej gali, która startuje punktualnie o godz. 19.00. Zestawienie walk prezentujemy w materiale Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Plan walk. 

Reklama

 

Szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka do rywalizacji wystawił jednego debiutanta Gabriela Nurczyka i Rafała Modzela. W ringu zobaczymy także zdecydowanie bardziej doświadczonych Mariusza Piersę, Aleksego Zienkiewicza, Piotra Golona i Karola Łasiewickiego. Z jakimi oczekiwaniami podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka przystąpią do rywalizacji w KKM?

 

- Mamy sześciu reprezentantów i najlepiej, jakby było sześć zwycięstw - mówił na konferencji prasowej szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Myślę, że będzie bardzo ciężko, bo mamy rywali z górnej półki, nikt nie będzie miał łatwej przeprawy. Mamy dwóch debiutantów i czterech doświadczonych zawodników, którzy walczą z mocnymi zawodnikami. Ciężko jest obstawiać, ale uważam, że czeka nas naprawdę bardzo dobre widowisko.


JBB

W walce wieczoru Karol Łasiewicki (Fight Academy Ostrołęka) zmierzy się z Łukaszem Bartnikiem (Fight Gym Lublin). Podczas oficjalnego ważenia cięższy o 200 gram był podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka. Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej z piątkowej konferencji, która odbyła się w hostelu Fortis.

 

Zobacz zdjęcia:
Konferencja prasowa przed Galą Kurpiowska Kuźnia Mistrzów

 

Odsłon: 4441
Komentarzy: 1
08:28, 27.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote dziewczyny z MKKK Ostrołęka

Złote dziewczyny z MKKK Ostrołęka

Dwa tytuły mistrzowskie oraz kwalifikacje na Mistrzostwa Europy zdobyły zawodniczki MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki. Złote medale  Mistrzostw Polski wywalczyły Olga Boruch oraz Katarzyna Lisiewska, podopieczne Artura Prusińskiego i Mariana Zająca. 

Kolejne wyzwanie przed Golonem i Modzelem

Kolejne wyzwanie przed Golonem i Modzelem

Kolejne duże wyzwanie czeka zawodników Fight Academy Ostrołęka, którzy w sobotni wieczór zaprezentują się podczas Gali Pałuska Kickboxing Night. Bardzo dużo emocji wzbudza pojedynek zawodowy z udziałem podopiecznego Arkadiusza Ludwiczaka - Piotra Golona.

Fight Academy z medalami w Mińsku Mazowieckim

Fight Academy z medalami w Mińsku Mazowieckim

Dwa złote, dwa srebrne i brązowy medal wywalczyli reprezentanci Fight Academy w VII Mistrzostwach Polski Sztuk Walki Federacji WKSF w Mińsku Mazowieckiem. W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy stawiające na ringu pierwsze kroki.

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

To było prawdziwe święto Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach rywalizowało ponad sto zawodniczek i zawodników z najmłodszych sekcji z miasta i powiatu ostrołęckiego.

Dominika Pyskło po sezonie pełnym wyzwań

Dominika Pyskło po sezonie pełnym wyzwań

Dominika Pyskło to utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, która w kolejnych startach notuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Sezon 2018 był kolejnym bardzo udanym w karierze, a zarazem pełnym nowych wyzwań.

» Wasze komentarze

Xxxx @ 12:01, 27.10.2018r. IP: *.*.182.92

Nie igraj z fryzjerem pozdro Marian

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo