« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 17 listopada 2018 r., imieniny Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łasiewicki i Bartnik przed KKM (zdjęcia, wideo)

Walka posiadacza mistrza "Ziemi Kurpiowskiej" Karola Łasiewickiego z Łukaszem Bartnikiem z Fight Gym Lublin będzie walką wieczoru sobotniej Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w hali im. Arkadiusza Gołasia. W piątkowy wieczór doszło do prezentacji zawodników.


Podczas oficjalnej konferencji prasowej prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak przedstawił plan walk sobotniej wieczornej gali, która startuje punktualnie o godz. 19.00. Zestawienie walk prezentujemy w materiale Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Plan walk. 

Reklama

 

Szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka do rywalizacji wystawił jednego debiutanta Gabriela Nurczyka i Rafała Modzela. W ringu zobaczymy także zdecydowanie bardziej doświadczonych Mariusza Piersę, Aleksego Zienkiewicza, Piotra Golona i Karola Łasiewickiego. Z jakimi oczekiwaniami podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka przystąpią do rywalizacji w KKM?

 

- Mamy sześciu reprezentantów i najlepiej, jakby było sześć zwycięstw - mówił na konferencji prasowej szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Myślę, że będzie bardzo ciężko, bo mamy rywali z górnej półki, nikt nie będzie miał łatwej przeprawy. Mamy dwóch debiutantów i czterech doświadczonych zawodników, którzy walczą z mocnymi zawodnikami. Ciężko jest obstawiać, ale uważam, że czeka nas naprawdę bardzo dobre widowisko.W walce wieczoru Karol Łasiewicki (Fight Academy Ostrołęka) zmierzy się z Łukaszem Bartnikiem (Fight Gym Lublin). Podczas oficjalnego ważenia cięższy o 200 gram był podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka. Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej z piątkowej konferencji, która odbyła się w hostelu Fortis.

 

Zobacz zdjęcia:
Konferencja prasowa przed Galą Kurpiowska Kuźnia Mistrzów

 

Odsłon: 3553
Komentarzy: 1
08:28, 27.10.2018r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia


» Powiązane artykuły

Zyśk: Chciałbym powrócić na ring jak najszybciej

Zyśk: Chciałbym powrócić na ring jak najszybciej

Przemysław Zyśk odniósł dziewiąte zwycięstwo na zawodowym ringu i czeka na kolejną propozycję walki. Wychowanek Victorii pokazał, że jego dyspozycja i pewność siebie w ringu z każdym kolejnym miesiącem treningów rośnie i nie osiągnęła jeszcze szczytu.

Jakub Gnatkowski wicemistrzem Polski w MMA!

Jakub Gnatkowski wicemistrzem Polski w MMA!

Świetnie swoją przygodę ze sztukami walki rozpoczął Jakub Gnatnowski, który w debiucie wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski w MMA. Podczas zawodów w Sochaczewie podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka startował w gronie kadetów -55 kg.

MKKK Shinkyokushin z medalami Mistrzostw Polski

MKKK Shinkyokushin z medalami Mistrzostw Polski

Z trzema medalami powrócili z Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w Ełku podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zaprezentowali duże umiejętności.

Medale Mistrzostw Polski Ostrołęckiego KKK w Ełku

Medale Mistrzostw Polski Ostrołęckiego KKK w Ełku

Kolejny bardzo udany start na swoim koncie zapisali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła rywalizowali w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Ełku. W zawodach wywalczyli trzy medale.

Przemysław Zyśk pokonał Igora Faniyana (wideo)

Przemysław Zyśk pokonał Igora Faniyana (wideo)

W pojedynku otwierającym kartę walk gali KnockOut Boxing 5 w Gliwicach Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Igora Faniyana (16-17-3, 8 KO). Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego stoczył dobrą walkę.

» Wasze komentarze

Xxxx @ 12:01, 27.10.2018r. IP: *.*.182.92

Nie igraj z fryzjerem pozdro Marian

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaBeeHero

Najnowsze wideo