« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Łasiewicki i Bartnik przed KKM (zdjęcia, wideo)

Walka posiadacza mistrza "Ziemi Kurpiowskiej" Karola Łasiewickiego z Łukaszem Bartnikiem z Fight Gym Lublin będzie walką wieczoru sobotniej Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w hali im. Arkadiusza Gołasia. W piątkowy wieczór doszło do prezentacji zawodników.


Podczas oficjalnej konferencji prasowej prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak przedstawił plan walk sobotniej wieczornej gali, która startuje punktualnie o godz. 19.00. Zestawienie walk prezentujemy w materiale Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Plan walk. 

Reklama

 

Szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka do rywalizacji wystawił jednego debiutanta Gabriela Nurczyka i Rafała Modzela. W ringu zobaczymy także zdecydowanie bardziej doświadczonych Mariusza Piersę, Aleksego Zienkiewicza, Piotra Golona i Karola Łasiewickiego. Z jakimi oczekiwaniami podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka przystąpią do rywalizacji w KKM?

 

- Mamy sześciu reprezentantów i najlepiej, jakby było sześć zwycięstw - mówił na konferencji prasowej szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Myślę, że będzie bardzo ciężko, bo mamy rywali z górnej półki, nikt nie będzie miał łatwej przeprawy. Mamy dwóch debiutantów i czterech doświadczonych zawodników, którzy walczą z mocnymi zawodnikami. Ciężko jest obstawiać, ale uważam, że czeka nas naprawdę bardzo dobre widowisko.W walce wieczoru Karol Łasiewicki (Fight Academy Ostrołęka) zmierzy się z Łukaszem Bartnikiem (Fight Gym Lublin). Podczas oficjalnego ważenia cięższy o 200 gram był podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka. Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej z piątkowej konferencji, która odbyła się w hostelu Fortis.

 

Zobacz zdjęcia:
Konferencja prasowa przed Galą Kurpiowska Kuźnia Mistrzów

 

Odsłon: 5944
Komentarzy: 1
08:28, 27.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

» Wasze komentarze

Xxxx @ 12:01, 27.10.2018r. IP: *.*.182.92

Nie igraj z fryzjerem pozdro Marian

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo