« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ciekawe walki ligowe w KKM (zdjęcia, wideo)

Ligowa odsłona Kurpiowska Kuźnia Mistrzów dostarczyła kibicom w hali im. Arkadiusza Gołasia sporo emocji. W ośmiu walkach zaprezentowali się reprezentanci Fight Academy Ostrołęka, Bialskiego Klubu Karate oraz Kaliniak Team Mrągowo. Kto świętował triumfy?


W pierwszych starciach zaprezentowali się najmłodsi reprezentanci poszczególnych klubów, a ich wyrównane boje zostały przez sędziów nierozstrzygnięte. W ringu zaprezentowali się Kornel Dębowski, Radosław Białobrzeski, Paweł Ostrowski, Dawid Kędziora i Jakub Kuliś. W kolejnej walce młodych talentów Mateusz Kacprzak pokonał Miłosza Fąka. Walki w K1 zostały przeprowadzone w kategoriach low kick i semi contact.

Reklama

 

W walce light kick -71 kg Dariusz Fedor (Bialski Klub Karate) odnisół zwycięstwo na punkty dla Patrykiem Bielewiczem (Fight Academy Ostrołęka). W kolejnej walce, tym razem w kategorii MMA -77 kg na przeciw siebie stanęło dwóch zawodników gospodarzy. Zwyciężył Patryk Przybyła pokonując Krystiana Lenkiewicza.

 

Dużo emocji dostarczyła kolejna walka Przemysława Pawlika (Kaliniak Team Mrągowo) z Łukaszem Małkowski (Fight Academy Ostrołęka). W pojedynku w formule K1 -80 kg lepszy okazał się zawodnik z Mrągowa. Również zawodnik z tego miasta wygrał ostatnią walkę ligowej odsłony Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów pokonując kolejnego podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka - Damiana Kurpiewskiego.Nagrody najlepszym zawodnikom wręczali prezes Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak oraz radny miasta Ostrołęki Grzegorz Milewski.

 

Z pewnością na zdecydowanie lepsze wyniki w Fight Academy liczą podczas wieczornej Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów, która startuje już o godz. 19.00. Dla kibiców wejścia i możliwość nabycia wejściówek została przewidziana od godz. 18.20. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal Moja Ostrołęka. Więcej informacji o wydarzeniu w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

 

Zobacz zdjęcia:
Walki ligowe podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów

 

Odsłon: 4967
Komentarzy: 5
14:26, 27.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Na początku stycznia 1980 roku Wiesław Orzoł rozpoczął treningi karate. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ten skromny chłopak zajdzie tak daleko. Obecnie jest wzorem do naśladowania i tytanem ciężkiej pracy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek, reprezentujący UMKS Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka, po prawie trzech latach przerwy wrócił na ring. 23-letni ostrołęczanin wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski MMA 2020, które rozgrywane były w ramach Amatorskiej Ligi MMA.

'Czekam na wyzwania'. Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Czekam na wyzwania". Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Ostrołęcki Taran" potwierdził swoje umiejętności bokserskie. W sobotę 7 marca podczas gali Knockout Boxing Night 10 w Łomży Przemysław Zyśk wypunktował 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy. Ostrołęczanin wygrał na punkty w stosunku: 80-71, 78-71, 79-72.

» Wasze komentarze

A co @ 14:55, 27.10.2018r. IP: *.*.104.79

Ronaldo nic się nie stało!

pb @ 15:02, 27.10.2018r. IP: *.*.48.0

Bardzo ładna walka Damian. Tak trzymać.

widz @ 16:54, 27.10.2018r. IP: *.*.122.105

najlepsza walka . Brawo Damian

Sez @ 22:43, 27.10.2018r. IP: *.*.186.43

Brawo Damian dla mnie wygrałeś!

po @ 05:37, 28.10.2018r. IP: *.*.187.93

Jakie to brutalne i prymitywne.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo