Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Trójka straciła fotel lidera II ligi (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w sobotnim spotkaniu siódmej kolejki rozgrywek II ligi musieli uznać wyższość SPR Handball Płock. Podopieczni trenera Rafała Niećki w efekcie stracili pozycję lidera, którą z pewnością postarają się odzyskać w kolejnych meczach.

Reklama Pierwsza połowa sobotniego spotkania w hali ZS nr 5 przy ulicy Blachnickiego była niezwykle wyrównana. Podopieczni trenera Rafała Niećki na przerwę techniczną schodzili prowadząc 14:13. Po zmianie stron skuteczniejsi okazali się piłkarze ręczni z Płocka i Trójka musiała uznać ich wyższość 29:32.

Po sześć bramek na koncie Trójki zapisali Hubert Milewski, Łukasz Kosiński i Sławomir Dmowski będąc najskuteczniejszymi zawodnikami gospodarzy.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi piłkarze ręczni Trójki rozegrają w niedzielę, 4 listopada o godz. 15.00. W wyjazdowym meczu rywalem będzie zespół TS Siemiatycze. Emocje związane z występami naszych piłkarzy ręcznych do hali ZS nr 5 powrócą wraz z meczem dziewiątej kolejki. W sobotę, 10 listopada o godz. 17.00 podopieczni Rafała Niećki podejmą SPR Nowe Piekuty.

UMKS Trójka Ostrołęka - SPR Handball Płock 29:32 (14:13)

Trójka: Dworak, Prekiel - P. Obidziński 0, Milewski 6, Kosiński 6, Kraszewski 1, Grabowski 1, Zieliński 0, Deptuła 3, Dmowski 6, Niećko 2, Kowalczyk 1, Sumiński 1, Wojdyna 2.

Spotkanie 7 kolejki II ligi piłki ręcznej: UMKS Trójka Ostrołęka - SPR Handball Płock

Odsłon: 9533
Komentarzy: 4
09:16, 28.10.2018r.

Głażewski: Chcę grać na światowym poziomie i reprezentować kraj z orzełkiem na piersi

Doskonale pamiętacie turniej 1/8 finału mistrzostw Polski juniorów młodszych. Zespół Trójki Ostrołęka wywalczył awans do kolejnej fazy rozgrywek. Nasi wygrali dwa z trzech meczów. Jednym z bohaterów podopiecznych Żebrowskiego i Blocha był 16-letni Adam Głażewski, który został uznany najlepszym bramkarzem turnieju.

Zespół Radków rusza po marzenia!

Przed piłkarzami ręcznymi Trójki Ostrołęka ogromne wyzwanie. Podopieczni Radosława Żebrowskiego i Radosława Blocha już jutro rozpoczną walkę w 1/4 mistrzostw Polski juniorów młodszych.

Trójka. Bez niespodzianki

Miała być trudne przeprawa i taka była. Podopieczni Tomasza Rybickiego nie poradzili sobie z drugim zespołem wicemistrzów Polski. Piłkarze ręczni Trójki przegrali 24:29 z Orlenem Wisłą II Płock.

Trójka chce niespodzianki. Rybicki: Liczymy na naszych kibiców

Przed zespołem piłkarzy ręcznych Trójki kolejny mecz o punkty. Dzisiaj o godz. 19:30 podopieczni Tomasza Rybickiego zagrają u siebie z Orlenem Wisłą II Płock. Będzie to bój 26. kolejki, która pierwotnie miała odbyć się 18 i 19 maja.

Trójka podbije Warszawę? Rybicki: Nie muszę motywować swoich zawodników

Przed seniorami Trójki kolejny wyzwanie. Piłkarze ręczni z Ostrołęki zagrają w sobotę na wyjeździe z Warszawianką Warszawa. Przed tygodniem zespół ze stolicy wygrał 38:27 z Włókniarzem Konstantynów, zaś nasi przetrzebieni kontuzjami ulegli 27:36 Enea Orlęta Zwoleń.

x @ 12:41, 28.10.2018r. IP: *.*.109.60

Brawo za walkę!

iwona @ 13:10, 28.10.2018r. IP: *.*.54.161

niezbyt dobry mecz szczególnie w drugiej połowie. Straty i nieskuteczność to przyczyna porażki.Słaby a nawet bardzo słaby występ grającego trenera szkoda bo mozna było to wygraz

Kibic @ 20:12, 28.10.2018r. IP: *

Jest tam miejsce żeby przyjść kibicować? Są bilety?

N @ 09:13, 29.10.2018r. IP: *.*.16.156

Wstęp jest bezpłatny, miejsc siedzących jest około 250, na tym meczu było ciasno ale pojedyncze miejsca jeszcze by się znalazły. Zapraszamy - emocje gwarantowane.
Co do meczu - nie zgodzę się z tym, że był słaby. Może dla kibiców zabrakło większej ilości spektakularnych akcji i obron bramkarzy ale to wynikało ze stawki spotkania. Oba zespoły były mocno skupione na obronie i przy wyrównanym poziomie zadecydowały detale - 5 minut dekoncentracji w 40 minucie meczu (przy naszym prowadzeniu +3), kilka strat w ataku co wykorzystał bardzo doświadczony zespół z Płocka i "dowiózł" zwycięstwo do końca. Poziom spotkania był wysoki ale z gatunku "dla fachowców". Na pewno lepiej oglądało się mecz z AWF Warszawa. Może jakby sędziowie nie nabierali się na "teatr" i lepiej liczyli kroki to widowisko by zyskało. ;-)