« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szachowe batalie z mocną obsadą (zdjęcia, wideo)

Jagoda Dzierzgowska z Warszawy okazała się najlepszą szachistą w turnieju przeprowadzonym w Szkole Podstawowej nr 10. Na drugiej lokacie open uplasował się Stanisław Wiszniewski z Łomży, a na trzeciej lokacie uplasowała się Kamila Trzaska z Ostrowi Mazowieckiej.


Tuż za podium w kategorii open uplasował się Franciszek Kwaśny z Ostrołęki, a kolejne miejsca zajęli kolejni Wojciech Tadrzak z Ostrołęki i Jerzy Chestowski z Łomży. Organizatorzy UMKS Wieża Ostrołęka i SP nr 10 Ostrołęka wyłonili także najlepszych zawodników poszczególnych kategoriach.

Reklama

 

W gronie chłopców w kategorii do lat 8 zwyciężył Jerzy Chestowski z Łomży, przed Patrykiem Potkajem z Dąbrowski i Mikołajem Ossowskim z Ostrołęki. Tuż za podium uplasował się kolejny z ostrołęczan Alan Dobkowski.

 

W kategorii do lat 10 zwyciężył Franciszek Kwaśny, przed Wojciechem Tadrzakiem (obaj Ostrołęka) i Wiktorem Potkajem z Dąbrowki. W kategorii do lat 13 triumfował Stanisław Wiszniewski z Łomży, przed Miłoszem Dembińskim i Dianą Zysk (oboje Ostrołęka).W jedynej kategorii dla dziewcząt do lat 10 najlepsza okazała się Jogoda Dzierzgowska z Warszawy, przed Kamilą Trzaską z Ostrowi Mazowieckiej i Blanką Zysk z Ostrołęki. Sędzią turnieju z udziałem 26 zawodniczek i zawodników był Tadeusz Nalewajk.

 

Zobacz zdjęcia:
Szachowe zmagania w Szkole Podstawowej nr 10

 

Odsłon: 9610
Komentarzy: 0
10:46, 28.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo