« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kiernozek wypunktował Niewęgłowskiego (wideo)

Tomasz Kiernozek w barwach Championa Ostrołęka powrócił na ring po dłuższej przerwie i odniósł zwycięstwo podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W walce bokserskiej w kategorii -91 kg wychowanek Victorii pokonał Bartłomieja Niewęgłowskiego z Legia Fight Club.


Powrót na ring Tomasza Kiernozka wzbudził duże zainteresowanie kibiców i jego pierwszego trenera Mieczysława Mierzejewskiego, który przybył na Galę KKM, aby obejrzeć w akcji swojego wychowanka. Tomasza Kiernozka wspierała także liczna grupa jego kibiców, a sam zainteresowany nie krył radości z faktu, że powraca na ring.

Reklama

 

- Czuję ogromny głód walki i potrzebę rywalizacji, które muszę zaspokoić - mówił Tomasz Kiernozek przed swoim pojedynkiem w wieczornej gali. - Obecnie praca pozwala mi na normalne treningi i doskonalenie się podczas wieczornych treningów, co sprawia, że mogę stawiać przed sobą kolejne cele. Jednym z nich jest zwycięstwo w walce w Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów.

 

Reprezentant Championa Ostrołęka od pierwszej rundy był skuteczny, a zarazem bardzo konsekwentny. Rywal starał się stawiać opór, ale nie miał pomysłu na ustawioną szczelnie gardę ostrołęczanina, który pokazał, że bardzo dobrze przygotował się do sobotniego pojedynku. W efekcie po trzyrundowej walce pewne zwycięstwo na punkty zapisał na swoim koncie Tomasz Kiernozek i może już planować kolejne wyzwania.Zapraszamy do obejrzenia walki Tomasza Kiernozka z Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów, w której skrzyżował rękawice z Bartłomiejem Niewęgłowskim. Wywiad z pięściarzem przeprowadzony tuż po walce zaprezentujemy w środowej odsłonie naszego serwisu sportowego.

 

Odsłon: 3893
Komentarzy: 2
12:32, 29.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Przemysław @ 14:44, 29.10.2018r. IP: *.*.2.139

Dumaaa przyjacielu ! Powrociłeś na odpowiednie tory ! Jesteśmy z tobą

Justyna @ 15:01, 29.10.2018r. IP: *.*.8.248

Brawo! Brawo! Wkońcu powrót

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo