« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pływacy walczyli w mistrzostwach (zdjęcia, wideo)

Już po raz siódmy UKS Piątka zaprosił do rywalizacji w mistrzostwach miasta w pływaniu. Do zmagań przystąpiło blisko trzystu młodych adeptów z kilkunastu klubów z różnych miejscowości. Wśród nich zaprezentowali się z powodzeniem reprezentanci naszego miasta.


Reklama W rankingu drużynowym najlepiej wypadli pływacy Polonii Warszawa, którzy zdobyli aż 20 złotych, 14 srebrnych i 10 brązowych medali. Drugi miejsce w klasyfikacji zespołowej przypadło klubowi Płetwal Szczytno z 13 medalami na koncie - 9 złotych, srebrny i trzy brązowe, a trzecia była Juvenia Białystok z 19 medali na koncie - 6 złotych, 7 srebrnych i 6 brązowych.

 

Z ostrołęckich klubów najlepiej zaprezentowała się Squatina, która wywalczyła pięć medalowych lokat - 3 złote (Blanka Mulewska, Jakub Bieżuński, Kamil Szporak), srebrny - Kamil Szporak i brązowy - Maja Barańska. WOPR-OS zdobył dwa złote medale za sprawą Huberta Milewskiego, Narew Ostrołęka zdobyła złoto i brąz, które wywalczyła dla klubu Angelika Wikieł. Trzy brązowe medale zdobył klub UKS Piątka

(dwukrotnie Magda Kowalska i Natalia Skórzewska)


JBB

Szczegółowe wyniki rywalizacji dostępne w załączniku. 

 

Zobacz zdjęcia:
VII Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu

 

Odsłon: 5294
Komentarzy: 0
10:47, 30.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo