« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 21 sierpnia 2019 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pływacy walczyli w mistrzostwach (zdjęcia, wideo)

Już po raz siódmy UKS Piątka zaprosił do rywalizacji w mistrzostwach miasta w pływaniu. Do zmagań przystąpiło blisko trzystu młodych adeptów z kilkunastu klubów z różnych miejscowości. Wśród nich zaprezentowali się z powodzeniem reprezentanci naszego miasta.


Reklama W rankingu drużynowym najlepiej wypadli pływacy Polonii Warszawa, którzy zdobyli aż 20 złotych, 14 srebrnych i 10 brązowych medali. Drugi miejsce w klasyfikacji zespołowej przypadło klubowi Płetwal Szczytno z 13 medalami na koncie - 9 złotych, srebrny i trzy brązowe, a trzecia była Juvenia Białystok z 19 medali na koncie - 6 złotych, 7 srebrnych i 6 brązowych.

 

Z ostrołęckich klubów najlepiej zaprezentowała się Squatina, która wywalczyła pięć medalowych lokat - 3 złote (Blanka Mulewska, Jakub Bieżuński, Kamil Szporak), srebrny - Kamil Szporak i brązowy - Maja Barańska. WOPR-OS zdobył dwa złote medale za sprawą Huberta Milewskiego, Narew Ostrołęka zdobyła złoto i brąz, które wywalczyła dla klubu Angelika Wikieł. Trzy brązowe medale zdobył klub UKS Piątka

(dwukrotnie Magda Kowalska i Natalia Skórzewska)Szczegółowe wyniki rywalizacji dostępne w załączniku. 

 

Zobacz zdjęcia:
VII Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu

 

Odsłon: 4173
Komentarzy: 0
10:47, 30.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobre starty Squatiny w prestiżowych zawodach

Dobre starty Squatiny w prestiżowych zawodach

Młodzi pływacy ostrołęckiej Squatiny wystąpili w czerwcu w trzech silnie obsadzonych zawodach - letnich mistrzostwach Warszawy, wielkim finale "OMDO" w Warszawie i ogólnopolskim drużynowym wieloboju pływackim w Ciechanowie. Jak wypadli?

Grad medali WOPR-OS w Szczecinie

Grad medali WOPR-OS w Szczecinie

Po raz kolejny z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce. Tym razem podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego zdobyli osiemnaście medali w Letnich Mistrzostwach Polski w Szczecinie.

Ratownictwo: Udany start przed mistrzostwami

Ratownictwo: Udany start przed mistrzostwami

Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka w trakcie zawodów drugiej rundy Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019, która odbyła się w niedzielę w Słupsku. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego dobyli dwanaście medali.

Medalowe starty młodych pływaków Squatiny

Medalowe starty młodych pływaków Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą pływacy z ostrołęckiej Squatiny. Podopieczni Mai i Leszka Bieżuńskich zdobyli dwanaście medali na imprezach pływackich rozgrywanych w Pułtusku oraz w Warszawie gdzie odbywały się zawody z cyklu "Od młodzika do olimpijczyka".

Angelika Wikieł na podium Mistrzostw Polski!

Angelika Wikieł na podium Mistrzostw Polski!

Z dobrymi wynikami i brązowym medalem wróciła z Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu Angelika Wikieł, zawodniczka Sekcji Pływania Narwi Ostrołęka. Specjalnie dla naszego serwisu, start swojej podopiecznej, komentuje trener Manuela Wikieł.  

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo