« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Świetny debiut Gabriela Nurczyka w KKM (wideo)

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Gabriel Nurczyk z powodzeniem rywalizował w Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. W hali im. Arkadiusza Gołasia przy wsparciu licznie zgromadzonej publiczności podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka odniósł pewne zwycięstwo.


W pojedynku w kategorii K1 -68 kg Gabriel Nurczyk wygrał na punkty jednogłośną decyzją sędziów z Krystianem Niewinczanym z Bialskiego Klubu Karate Kyokushin. Z pewnością przed podopiecznym trenera Arkadiusza Ludwiczaka pojawią się kolejne propozycje na walki.

Reklama

 

- Zadebiutować w ringu to ogromny stres, a zadebiutować w dodatku przed tak liczną publiką to tym większe wyzwanie - mówi szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Gabriel Nurczyk sprostał temu testowi i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z jego postawy. Przed nami teraz kolejne starty i łapanie doświadczenia. To zawodnik bardzo dobrze rokujący na przyszłość.

 

Więcej informacji o Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki. W najbliższych dniach zaprezentujemy także wywiady z najważniejszymi bohaterami sobotniej imprezy.


Esprit

Zapraszamy do obejrzenia pojedynku Gabriela Nurczyka z Krystianem Niewinczanym.

Odsłon: 3760
Komentarzy: 1
11:06, 30.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

» Wasze komentarze

Bułka @ 13:33, 31.10.2018r. IP: *.*.114.118

Brawo Gabriel!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo