« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zienkiewicz w KKM nie dał rady Parolowi (wideo)

Obecny sezon dla Aleksego Zienkiewicza jest bardzo trudny. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka po raz kolejny zaprezentował się w Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów i musiał uznać wyższość Dominika Parola z Uniqa Warszawa w formule K1 w kategorii -75 kg.


Aleksy Zienkiewicz przystępując do walki miał na swoim koncie bilans jednego zwycięstwa i dwóch porażek. Jedną z porażek zaliczył w Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Lelisie, dlatego tym razem podopiecznemu trenera Arkadiusza Ludwiczaka szczególnie zależało na odniesieniu zwycięstwa.

Reklama

- Liczę, że będzie to mocna i twarda bitka. Wiem, że Dominik Parol to bardzo dobry zawodnik, utytułowany karateka i czeka mnie bardzo trudna walka - mówił przed Galą Kurpiowska Kuźnia Mistrzów Aleksy Zienkiewicz.

 

Pojedynek z Dominikiem Parolem rzeczywiście dla zawodnika Fight Academy Ostrołęka był bardzo trudnym. Rywal z Warszawy do doświadczony zawodnik, mający na swoim koncie tytuły mistrza Polski i Europy w karate, a także zdobywca Pucharu Polski w K1. Po emocjonującym pojedynku Aleksy Zienkiewicz musiał uznać jego wyższość na punkty.


JBB

- Wiedzieliśmy, że to największe wyzwanie w karierze Aleksego - mówi trener Arkadiusz Ludwiczak. - Po prostu rywal był lepszy, jednak nasz zawodnik nie oddał walki łatwo i jesteśmy zadowoleni z jego postawy. Mam nadzieję, że po wyjeździe za granicę Alek dalej będzie trenował i rozwijał się sportowo. Tego, że nie zapomni o klubie jestem pewny. Mam nadzieję, że kibice docenia to z jak mocnymi rywalami mierzyli się nasi zawodnicy. Nie dostali chłopców do bicia, tylko przed każdym było ogromne wyzwanie.

 

Obejrzyj walkę Aleksego Zienkiewicza z Dominikiem Parolem.

Odsłon: 2681
Komentarzy: 0
11:11, 30.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Na początku stycznia 1980 roku Wiesław Orzoł rozpoczął treningi karate. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ten skromny chłopak zajdzie tak daleko. Obecnie jest wzorem do naśladowania i tytanem ciężkiej pracy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek, reprezentujący UMKS Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka, po prawie trzech latach przerwy wrócił na ring. 23-letni ostrołęczanin wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski MMA 2020, które rozgrywane były w ramach Amatorskiej Ligi MMA.

'Czekam na wyzwania'. Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Czekam na wyzwania". Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Ostrołęcki Taran" potwierdził swoje umiejętności bokserskie. W sobotę 7 marca podczas gali Knockout Boxing Night 10 w Łomży Przemysław Zyśk wypunktował 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy. Ostrołęczanin wygrał na punkty w stosunku: 80-71, 78-71, 79-72.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo