« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gryglas walce MMA przegrał z Sarnowskim (wideo)

Damian Gryglas z klubu MMA Team Ostróda przegrał poprzez dyskwalifikację walkę z Cezarym Sarnowskim z KSW Cross Fight Gym. Walka była jednostronnym widowiskiem jednak zawodnik z Mazur będąc w zdecydowanej ofensywie nie usłyszał końcowego gongu.


Reklama Damian Gryglas miał zdecydowaną przewagę w pierwszej rundzie i po serii ciosów w parterze zadanych rywalowi mógł odnieść zwycięstwo. Cezary Sarnowski chciał dotrwać do końca rundy, ale po końcowym gongu Gryglas nieoczekiwanie dorzucił kilka dodatkowych ciosów. To skutkowało karami punktowymi do wszystkich sędziów i ostatecznie doprowadziło do dyskwalifikacji.

 

Podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w formule MMA walczył także reprezentant Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon, który po dogrywce pokonał Macieja Grzyba (Papaj Boxing Team) w ketegorii -77 kg. Zapraszamy po zapoznania się z materiałem Triumf Golona nad Grzybem po dogrywce (wideo). 


JBB

Zapraszamy do obejrzenia walki Damiana Gryglasa z Cezarym Sarnowskim.

Odsłon: 2512
Komentarzy: 0
07:57, 31.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo