« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karatecy Ostrołęckiego KKK w akcji (wideo)

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin z powodzeniem rywalizowali w Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła zaprezentowali duże umiejętności mierząc się w pokazowych walkach w hali im. Arkadiusza Gołasia.


Po raz kolejny Ostrołęcki KKK zaprezentował się w imprezie organizowanej przez Fight Academy. Impreza organizowana przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka nabrała rozpędu i przyciągnęła na trybuny rzesze fanów sportów walki.

Reklama

 

W niepunktowanej walce w formule karate -60 kg Szymon Niziński w kategorii -60 kg walczył z Damianem Sadlakiem. W ramach Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów Jakub Niziński w kategorii -67 kg pokonał na punkty Jakuba Kaczmarczyka.

 

- Walka bardzo fajna, kibice też i te oklaski - mówił po swojej walce Jakub Niziński. - Karate nie jest popularną dyscypliną sportu, zazwyczaj nie walczymy na takich galach, tylko na turniejach mniejszych. To jest naprawdę fajna sprawa walczyć, bardzo fajne doświadczenie. Dla mnie nie ma różnicy, bo jak się wychodzi do walki, to w głowie siedzi sama walka i się nie zwraca uwagi na nic co dzieje się wokół.Przed Jakubem Nizińskim kolejne wyzwania w imprezach rangi mistrzowskiej.
- Już 10 listopada czekają mnie Mistrzostwa Polski, a 17 listopada będziemy rywalizować w Pucharze Europy. Dziękuję trenerom, rodzicom, kolegom z klubu, bo bez nich nie byłoby to możliwe, nie byłbym tu gdzie jestem - dodaje utalentowany zawodnik Ostrołęckiego KKK.

 

 

Odsłon: 3788
Komentarzy: 0
07:59, 31.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Chcesz poboksować?

Chcesz poboksować?

Czy są tutaj fani boksu? Miasto Ostrołęka zaprasza na bezpłatne zajęcia dla wszystkich chętnych z okazji Sportowych Wakacji w Mieście. Dwa razy w tygodniu można podszlifować formę lub nauczyć się tajników widowiskowej dyscypliny.

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo