« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karatecy Ostrołęckiego KKK w akcji (wideo)

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin z powodzeniem rywalizowali w Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła zaprezentowali duże umiejętności mierząc się w pokazowych walkach w hali im. Arkadiusza Gołasia.


Po raz kolejny Ostrołęcki KKK zaprezentował się w imprezie organizowanej przez Fight Academy. Impreza organizowana przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka nabrała rozpędu i przyciągnęła na trybuny rzesze fanów sportów walki.

Reklama

 

W niepunktowanej walce w formule karate -60 kg Szymon Niziński w kategorii -60 kg walczył z Damianem Sadlakiem. W ramach Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów Jakub Niziński w kategorii -67 kg pokonał na punkty Jakuba Kaczmarczyka.

 

- Walka bardzo fajna, kibice też i te oklaski - mówił po swojej walce Jakub Niziński. - Karate nie jest popularną dyscypliną sportu, zazwyczaj nie walczymy na takich galach, tylko na turniejach mniejszych. To jest naprawdę fajna sprawa walczyć, bardzo fajne doświadczenie. Dla mnie nie ma różnicy, bo jak się wychodzi do walki, to w głowie siedzi sama walka i się nie zwraca uwagi na nic co dzieje się wokół.Przed Jakubem Nizińskim kolejne wyzwania w imprezach rangi mistrzowskiej.
- Już 10 listopada czekają mnie Mistrzostwa Polski, a 17 listopada będziemy rywalizować w Pucharze Europy. Dziękuję trenerom, rodzicom, kolegom z klubu, bo bez nich nie byłoby to możliwe, nie byłbym tu gdzie jestem - dodaje utalentowany zawodnik Ostrołęckiego KKK.

 

 

Odsłon: 3505
Komentarzy: 0
07:59, 31.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo