« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piersa: Rywal kopał mnie mocno, ale... (wideo)

Walka Mariusz Piersy podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów wzbudziła ogromne zainteresowanie, a powracający po kontuzji zawodnik Fight Academy spełnił oczekiwania kibiców. Pewne zwycięstwo na punkty odniósł podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka.


W formule K1 -95 kg Mariusz Piersa pokonał Kamila Laskowskiego z Palestra Warszawa, będąc zawodnikiem zdecydowanie skuteczniejszym.

Reklama


- Jestem bardzo zaskoczony moimi przyjaciółmi, kolegami, którzy przyszli mnie dopingować - mówił tuż po walce Mariusz Piersa zaskoczony niezwykle wysoką frekwencją podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. - Cała sala rozbrzmiewała, niosło mnie to, dziękuję wszystkim. Dziękuję mojemu koledze Krzyśkowi, który budził mnie rano, żebym poszedł na basen z nim, robił kondycję. Mojej żonie, która przygotowywała mnie do tego dietetycznie i psychicznie. Wytrzymywała ze mną to wszystko.

 

Ciężka praca i odpowiednie odżywanie było kluczem do sukcesu podczas przygotowań i walki z zawodnikiem z Warszawy.
- Zrobiłem porządek z dietą, zrzuciłem osiem, dziewięć kilogramów do tej walki - mówi Mariusz Piersa. - Ważne było to, że przygotowywaliśmy się w bardzo dobrym gronie. Startowała grupa chłopaków, z którymi ćwiczę na co dzień. Karol Łasiwiecki, z który jest moim sparingpartnerem, z którym się zawsze przygotowujemy i chyba to był sukces. Kamil kopał bardzo mocno, mocny zawodnik, ale jak chciał mnie uderzyć, nie mogłem mu nie oddać.


JBB

Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka cieszy się ze zwycięstwa, które przyszło w niesamowitej atmosferze.
- Jestem najsilniejszym fryzjerem w Polsce - podkreśla Mariusz Piersa. - Bardzo dziękuję za wsparcie, bo gdy przechodziłem przez salę, nie wiedziałem z kim się przywitać, bo tyle osób przyszło. A wszystkim chciałem bardzo podziękować za gorący doping.

 

Cała rozmowa, którą przeprowadziliśmy z Mariuszem Piersą tuż po walce poniżej.

Odsłon: 7988
Komentarzy: 5
08:05, 31.10.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Michalina @ 10:37, 31.10.2018r. IP: *

Jestem nadal pod wrażeniem ;) Gratulacje Krecik

Katarzyna @ 12:12, 31.10.2018r. IP: *

Gratulacje.

Dani:) @ 13:51, 31.10.2018r. IP: *.*.24.150

Gratuluję!!!

Biały @ 14:28, 31.10.2018r. IP: *

Świetny Fryzjer , znakomity zawodnik , wspaniała walka,
,zajebisty Kumpel !!

romson gym @ 19:42, 31.10.2018r. IP: *.*.20.141

gratuluje wygranej i redukcji wagi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo