« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 18 listopada 2018 r., imieniny Klaudyny, Romana, Filipiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piersa: Rywal kopał mnie mocno, ale... (wideo)

Walka Mariusz Piersy podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów wzbudziła ogromne zainteresowanie, a powracający po kontuzji zawodnik Fight Academy spełnił oczekiwania kibiców. Pewne zwycięstwo na punkty odniósł podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka.


W formule K1 -95 kg Mariusz Piersa pokonał Kamila Laskowskiego z Palestra Warszawa, będąc zawodnikiem zdecydowanie skuteczniejszym.

Reklama


- Jestem bardzo zaskoczony moimi przyjaciółmi, kolegami, którzy przyszli mnie dopingować - mówił tuż po walce Mariusz Piersa zaskoczony niezwykle wysoką frekwencją podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. - Cała sala rozbrzmiewała, niosło mnie to, dziękuję wszystkim. Dziękuję mojemu koledze Krzyśkowi, który budził mnie rano, żebym poszedł na basen z nim, robił kondycję. Mojej żonie, która przygotowywała mnie do tego dietetycznie i psychicznie. Wytrzymywała ze mną to wszystko.

 

Ciężka praca i odpowiednie odżywanie było kluczem do sukcesu podczas przygotowań i walki z zawodnikiem z Warszawy.
- Zrobiłem porządek z dietą, zrzuciłem osiem, dziewięć kilogramów do tej walki - mówi Mariusz Piersa. - Ważne było to, że przygotowywaliśmy się w bardzo dobrym gronie. Startowała grupa chłopaków, z którymi ćwiczę na co dzień. Karol Łasiwiecki, z który jest moim sparingpartnerem, z którym się zawsze przygotowujemy i chyba to był sukces. Kamil kopał bardzo mocno, mocny zawodnik, ale jak chciał mnie uderzyć, nie mogłem mu nie oddać.Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka cieszy się ze zwycięstwa, które przyszło w niesamowitej atmosferze.
- Jestem najsilniejszym fryzjerem w Polsce - podkreśla Mariusz Piersa. - Bardzo dziękuję za wsparcie, bo gdy przechodziłem przez salę, nie wiedziałem z kim się przywitać, bo tyle osób przyszło. A wszystkim chciałem bardzo podziękować za gorący doping.

 

Cała rozmowa, którą przeprowadziliśmy z Mariuszem Piersą tuż po walce poniżej.

Odsłon: 5155
Komentarzy: 5
08:05, 31.10.2018r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia


» Powiązane artykuły

Zyśk: Chciałbym powrócić na ring jak najszybciej

Zyśk: Chciałbym powrócić na ring jak najszybciej

Przemysław Zyśk odniósł dziewiąte zwycięstwo na zawodowym ringu i czeka na kolejną propozycję walki. Wychowanek Victorii pokazał, że jego dyspozycja i pewność siebie w ringu z każdym kolejnym miesiącem treningów rośnie i nie osiągnęła jeszcze szczytu.

Jakub Gnatkowski wicemistrzem Polski w MMA!

Jakub Gnatkowski wicemistrzem Polski w MMA!

Świetnie swoją przygodę ze sztukami walki rozpoczął Jakub Gnatnowski, który w debiucie wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski w MMA. Podczas zawodów w Sochaczewie podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka startował w gronie kadetów -55 kg.

MKKK Shinkyokushin z medalami Mistrzostw Polski

MKKK Shinkyokushin z medalami Mistrzostw Polski

Z trzema medalami powrócili z Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w Ełku podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zaprezentowali duże umiejętności.

Medale Mistrzostw Polski Ostrołęckiego KKK w Ełku

Medale Mistrzostw Polski Ostrołęckiego KKK w Ełku

Kolejny bardzo udany start na swoim koncie zapisali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła rywalizowali w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Ełku. W zawodach wywalczyli trzy medale.

Przemysław Zyśk pokonał Igora Faniyana (wideo)

Przemysław Zyśk pokonał Igora Faniyana (wideo)

W pojedynku otwierającym kartę walk gali KnockOut Boxing 5 w Gliwicach Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Igora Faniyana (16-17-3, 8 KO). Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego stoczył dobrą walkę.

» Wasze komentarze

Michalina @ 10:37, 31.10.2018r. IP: *

Jestem nadal pod wrażeniem ;) Gratulacje Krecik

Katarzyna @ 12:12, 31.10.2018r. IP: *

Gratulacje.

Dani:) @ 13:51, 31.10.2018r. IP: *.*.24.150

Gratuluję!!!

Biały @ 14:28, 31.10.2018r. IP: *

Świetny Fryzjer , znakomity zawodnik , wspaniała walka,
,zajebisty Kumpel !!

romson gym @ 19:42, 31.10.2018r. IP: *.*.20.141

gratuluje wygranej i redukcji wagi

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaBeeHero

Najnowsze wideo