« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostróda szczęśliwa dla Ostrołęckiego KKK

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w zawodach z cyklu IKO Mazury Cup 2018, które odbyły się w Ostródzie. W zawodach młodzi karatecy wywalczyli pięć złotych, dwa srebrne i cztery brązowe medale.


Reklama Do rywalizacji w turnieju wzięło udział blisko 350 zawodniczek i zawodników z 36 klubów, w reprezentanci Rosji. Złote medale w rywalizacji na koncie Ostrołęckiego KKK zapisali młodzik Paweł Goździewski, junior młodszy Patryk Wekwejt, młodziczka Aleksandra Kukuć, juniorka młodsza Agata Malon i w najmłodszej kategorii Jakub Mróz.

 

Srebrne medale zdobyli junior młodszy Patryk Wekwejt i juniorka Aleksandra Sadlak. Na najniższym stopniu podium stanęli juniorka Małgorzata Goździewska, junior młodszy Piotr Szlachetka, junior młodszy Adam Brodowski i w najmłodszej kategorii Patrycja Brodowska.Jednym z sędziów turnieju w Ostródzie był sensei Radosław Sikora, natomiast opiekunem grupy senpai Krzysztof Zieliński. Więcej o ostatnich startach Ostrołęckiego KKK przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 3240
Komentarzy: 0
09:01, 01.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Cztery medale ostrołęckich klubów w Mińsku Mazowieckim. Dwa najcenniejsze dla Berserker's Team Ostrołęka

Z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy reprezentujący ostrołęckie kluby w Mińsku Mazowieckim. W siódmej odsłonie Grand Prix Polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu po dwa medale padły łupem Berserker's Team Ostrołęka i Gladiatora Ostrołęka.

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Sęk najlepszy w Pucharze Polski w kickboxingu

Reprezentant Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Victoria Ostrołęka wziął udział w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Zawody, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu, odbyły się w Krynicy Zdroju.

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Wzór do naśladowania i tytan ciężkiej pracy. Wiesław Orzoł z mistrzowskim czarnym pasem z pięcioma złotymi belkami

Na początku stycznia 1980 roku Wiesław Orzoł rozpoczął treningi karate. Nikt wówczas nie przypuszczał, że ten skromny chłopak zajdzie tak daleko. Obecnie jest wzorem do naśladowania i tytanem ciężkiej pracy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek z brązowym medalem w Pucharze Polski MMA 2020

Łukasz Ceberek, reprezentujący UMKS Victoria Ostrołęka i Berserkers Team Ostrołęka, po prawie trzech latach przerwy wrócił na ring. 23-letni ostrołęczanin wywalczył brązowy medal w Pucharze Polski MMA 2020, które rozgrywane były w ramach Amatorskiej Ligi MMA.

'Czekam na wyzwania'. Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Czekam na wyzwania". Przemysław Zyśk pozostaje niepokonany! (wideo)

"Ostrołęcki Taran" potwierdził swoje umiejętności bokserskie. W sobotę 7 marca podczas gali Knockout Boxing Night 10 w Łomży Przemysław Zyśk wypunktował 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy. Ostrołęczanin wygrał na punkty w stosunku: 80-71, 78-71, 79-72.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo