« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartnik: Wspólnie z Karolem to zrobiliśmy (wideo)

W walce wieczoru podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów reprezentant Karol Łasiewicki Fight Academy Ostrołęka w formule K1 -92 kg stoczył zacięty i emocjonujący bój z Łukaszem Bartnikiem z Fight Gym Lublin. Zwycięstwo na punkty odniósł podopieczny trenera Rafała Murata.


- Moim celem było zapewnienie zabawy i widowiska - mówił tuż po walce Łukasz Bartnik. - Mam nadzieję, że się udało, razem z Karolem to zrobiliśmy. On się stawiał, ja próbowałem wygrać i wygrałem.

Reklama

 

Łukasz Bartnik powrócił do rywalizacji po kontuzjach i w obecnym sezonie odniósł drugie zwycięstwo.
- Trenuje na co dzień bardzo ciężko, wkładam w to całe serce - stwierdza Łukasz Bartnik. - Staram się być przygotowany perfekcyjnie. Jest coraz lepiej, nie zawsze jest tak jakbym chciał. Aczkolwiek przykładam się do tego od jakiegoś czasu naprawdę solidnie, tak jak jeszcze nigdy w życiu i zamierzam jeszcze lepiej i będę jeszcze lepszy.

 

Łukasz Bartnik odniósł zwycięstwo w Gali Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, która jeszcze nigdy nie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem.
- Nie spodziewałem się tak licznej publiczności, tak samo nie spodziewałem się proporcjonalnie mniejszej, aczkolwiek licznej publiczności z moich stron z Lublina, jest to cztery godziny drogi - mówił Łukasz Bartnik. - Jednak znaleźli czas i środek lokomocji by tutaj przybyć trudną drogą. Jestem pozytywnie zaskoczony całą organizacją gali, która wygląda na galę na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że będzie się rozkręcać jeszcze bardziej.


JBB

Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy z jednym z bohaterów Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów - Łukaszem Bartnikiem.

Odsłon: 6290
Komentarzy: 1
09:15, 01.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 16:42, 01.11.2018r. IP: *

Powodzenia.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo