« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bartnik: Wspólnie z Karolem to zrobiliśmy (wideo)

W walce wieczoru podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów reprezentant Karol Łasiewicki Fight Academy Ostrołęka w formule K1 -92 kg stoczył zacięty i emocjonujący bój z Łukaszem Bartnikiem z Fight Gym Lublin. Zwycięstwo na punkty odniósł podopieczny trenera Rafała Murata.


- Moim celem było zapewnienie zabawy i widowiska - mówił tuż po walce Łukasz Bartnik. - Mam nadzieję, że się udało, razem z Karolem to zrobiliśmy. On się stawiał, ja próbowałem wygrać i wygrałem.

Reklama

 

Łukasz Bartnik powrócił do rywalizacji po kontuzjach i w obecnym sezonie odniósł drugie zwycięstwo.
- Trenuje na co dzień bardzo ciężko, wkładam w to całe serce - stwierdza Łukasz Bartnik. - Staram się być przygotowany perfekcyjnie. Jest coraz lepiej, nie zawsze jest tak jakbym chciał. Aczkolwiek przykładam się do tego od jakiegoś czasu naprawdę solidnie, tak jak jeszcze nigdy w życiu i zamierzam jeszcze lepiej i będę jeszcze lepszy.

 

Łukasz Bartnik odniósł zwycięstwo w Gali Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, która jeszcze nigdy nie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem.
- Nie spodziewałem się tak licznej publiczności, tak samo nie spodziewałem się proporcjonalnie mniejszej, aczkolwiek licznej publiczności z moich stron z Lublina, jest to cztery godziny drogi - mówił Łukasz Bartnik. - Jednak znaleźli czas i środek lokomocji by tutaj przybyć trudną drogą. Jestem pozytywnie zaskoczony całą organizacją gali, która wygląda na galę na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że będzie się rozkręcać jeszcze bardziej.Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy z jednym z bohaterów Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów - Łukaszem Bartnikiem.

Odsłon: 7182
Komentarzy: 1
09:15, 01.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W rywalizacji w formule junior w kat. 61 kg wziął udział Jakub Gnatkowski. Podopieczny Rafała Gnatkowskiego walczył w gronie ponad 20 zawodników. Stoczył dwa pojedynki. Zawodnik Predator MMA Myszyniec zebrał cenną lekcję

 

Żarnoch wygrał w debiucie

Żarnoch wygrał w debiucie

Wychowanek Victorii Ostrołęka świetnie spisał się w swojej pierwszej zawodowej walce. Podczas Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie był o wiele lepszy od Radosława Rudiuka. Były podopieczny Zbigniewa Stodolskiego wyraźnie górował nad przeciwnikiem. 26-latek był zadowolony po ogłoszeniu werdyktu.

 

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 16:42, 01.11.2018r. IP: *

Powodzenia.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo