« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 18 listopada 2018 r., imieniny Klaudyny, Romana, Filipiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Modzel: Nic nie będę obiecywał, ale... (wideo)

Rafał Modzel to kolejny z podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka, który poczynił duże postępy i z powodzeniem reprezentuje barwy Fight Academy. Podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów odniósł zwycięstwo przez kontuzję rywala w drugiej rundzie.


- Z tego co trener mówił w narożniku, wydawało nam się, że wygrywam pierwszą rundę - mówił tuż po walce Rafał Modzel. - W drugiej jego ciosy, wchodziły, dlatego trzeba było się próbować blokować.

Reklama

 

Rafał Modzel miał już możliwość walk w formule K1, ale po raz pierwszy rywalizował podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów i to jeszcze w takiej oprawie.

- Pierwszy raz walczę na gali, ogólnie miałem tego nigdy nie robić, ale trafiła się okazja, trener mnie namówił - zdradził Rafał Modzel - Byłem chętny walczyć na lidze, ale wyszło, że walczyłem w gali. Przyszło dużo znajomych. Trochę na pewno był stres, ale w ringu było inaczej, trzeba było zajęć się przeciwnikiem. Wygrałem, bardzo się cieszę. Szkoda, że w taki sposób, ale to zawsze wygrana.W przygotowania do walki podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka włożył bardzo dużo pracy na treningach.
- Przygotowujemy się od początku września, część chłopaków zaczęła już od wakacji - mówi Rafał Modzel. - Pomagałem zawsze trenerowi robić inne wydarzenia, ale tak wielkiego jeszcze nie robił. W tym roku mu nie pomagałem, odpoczywałem do walki, ale cieszę się, że mogłem tutaj zawalczyć.

 

Cała rozmowa z Rafałem Modzelem podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów poniżej.

Odsłon: 2743
Komentarzy: 0
09:30, 03.11.2018r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia


» Powiązane artykuły

Zyśk: Chciałbym powrócić na ring jak najszybciej

Zyśk: Chciałbym powrócić na ring jak najszybciej

Przemysław Zyśk odniósł dziewiąte zwycięstwo na zawodowym ringu i czeka na kolejną propozycję walki. Wychowanek Victorii pokazał, że jego dyspozycja i pewność siebie w ringu z każdym kolejnym miesiącem treningów rośnie i nie osiągnęła jeszcze szczytu.

Jakub Gnatkowski wicemistrzem Polski w MMA!

Jakub Gnatkowski wicemistrzem Polski w MMA!

Świetnie swoją przygodę ze sztukami walki rozpoczął Jakub Gnatnowski, który w debiucie wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski w MMA. Podczas zawodów w Sochaczewie podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka startował w gronie kadetów -55 kg.

MKKK Shinkyokushin z medalami Mistrzostw Polski

MKKK Shinkyokushin z medalami Mistrzostw Polski

Z trzema medalami powrócili z Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w Ełku podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zaprezentowali duże umiejętności.

Medale Mistrzostw Polski Ostrołęckiego KKK w Ełku

Medale Mistrzostw Polski Ostrołęckiego KKK w Ełku

Kolejny bardzo udany start na swoim koncie zapisali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła rywalizowali w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Ełku. W zawodach wywalczyli trzy medale.

Przemysław Zyśk pokonał Igora Faniyana (wideo)

Przemysław Zyśk pokonał Igora Faniyana (wideo)

W pojedynku otwierającym kartę walk gali KnockOut Boxing 5 w Gliwicach Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Igora Faniyana (16-17-3, 8 KO). Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego stoczył dobrą walkę.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaBeeHero

Najnowsze wideo