« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Modzel: Nic nie będę obiecywał, ale... (wideo)

Rafał Modzel to kolejny z podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka, który poczynił duże postępy i z powodzeniem reprezentuje barwy Fight Academy. Podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów odniósł zwycięstwo przez kontuzję rywala w drugiej rundzie.


- Z tego co trener mówił w narożniku, wydawało nam się, że wygrywam pierwszą rundę - mówił tuż po walce Rafał Modzel. - W drugiej jego ciosy, wchodziły, dlatego trzeba było się próbować blokować.

Reklama

 

Rafał Modzel miał już możliwość walk w formule K1, ale po raz pierwszy rywalizował podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów i to jeszcze w takiej oprawie.

- Pierwszy raz walczę na gali, ogólnie miałem tego nigdy nie robić, ale trafiła się okazja, trener mnie namówił - zdradził Rafał Modzel - Byłem chętny walczyć na lidze, ale wyszło, że walczyłem w gali. Przyszło dużo znajomych. Trochę na pewno był stres, ale w ringu było inaczej, trzeba było zajęć się przeciwnikiem. Wygrałem, bardzo się cieszę. Szkoda, że w taki sposób, ale to zawsze wygrana.


Łubudu

W przygotowania do walki podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka włożył bardzo dużo pracy na treningach.
- Przygotowujemy się od początku września, część chłopaków zaczęła już od wakacji - mówi Rafał Modzel. - Pomagałem zawsze trenerowi robić inne wydarzenia, ale tak wielkiego jeszcze nie robił. W tym roku mu nie pomagałem, odpoczywałem do walki, ale cieszę się, że mogłem tutaj zawalczyć.

 

Cała rozmowa z Rafałem Modzelem podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów poniżej.

Odsłon: 6743
Komentarzy: 0
09:30, 03.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

To już dziesiąta odsłona KnockOut Boxing Night i trzecia, która zostanie przeprowadzona w hali sportowej w Łomży. Do ringu wraca Artur Szpilka, ale ostrołęczan najbardziej interesuje kolejny pojedynek niepokonanego Przemysława Zyśka.

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo