« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 23 kwietnia 2019 r., imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Modzel: Nic nie będę obiecywał, ale... (wideo)

Rafał Modzel to kolejny z podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka, który poczynił duże postępy i z powodzeniem reprezentuje barwy Fight Academy. Podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów odniósł zwycięstwo przez kontuzję rywala w drugiej rundzie.


- Z tego co trener mówił w narożniku, wydawało nam się, że wygrywam pierwszą rundę - mówił tuż po walce Rafał Modzel. - W drugiej jego ciosy, wchodziły, dlatego trzeba było się próbować blokować.

Reklama

 

Rafał Modzel miał już możliwość walk w formule K1, ale po raz pierwszy rywalizował podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów i to jeszcze w takiej oprawie.

- Pierwszy raz walczę na gali, ogólnie miałem tego nigdy nie robić, ale trafiła się okazja, trener mnie namówił - zdradził Rafał Modzel - Byłem chętny walczyć na lidze, ale wyszło, że walczyłem w gali. Przyszło dużo znajomych. Trochę na pewno był stres, ale w ringu było inaczej, trzeba było zajęć się przeciwnikiem. Wygrałem, bardzo się cieszę. Szkoda, że w taki sposób, ale to zawsze wygrana.W przygotowania do walki podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka włożył bardzo dużo pracy na treningach.
- Przygotowujemy się od początku września, część chłopaków zaczęła już od wakacji - mówi Rafał Modzel. - Pomagałem zawsze trenerowi robić inne wydarzenia, ale tak wielkiego jeszcze nie robił. W tym roku mu nie pomagałem, odpoczywałem do walki, ale cieszę się, że mogłem tutaj zawalczyć.

 

Cała rozmowa z Rafałem Modzelem podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów poniżej.

Odsłon: 4785
Komentarzy: 0
09:30, 03.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Boks: Tymiński wygrał w Ostrowcu Świętokrzyskim

Boks: Tymiński wygrał w Ostrowcu Świętokrzyskim

Bartosz Tymiński z UMKS Victoria Ostrołęka walczył podczas charytatywnej gali sportów walki Angels of Glory, która w sobotę odbyła się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zawodnik trenowany przez Daniela Zarębę i Pawła Czartoryskiego pewnie wygrał swoją walkę.

Karate: Siedem medali OKKK w Pniewach

Karate: Siedem medali OKKK w Pniewach

Z siedmioma medalami wrócili zawodnicy OKKK Ostrołęka z VI Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Karate Kyokushin, które w sobotę odbyły się w Pniewach. W punktacji drużynowej, ostrołęcki klub został sklasyfikowany na wysokiej czwartej pozycji. 

Boks: Dziewczyny walczą o finały OOM

Boks: Dziewczyny walczą o finały OOM

Nie udało się reprezentantkom UMKS Victoria Ostrołęka wywalczyć awansu do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w trakcie turnieju w Grudziądzu. Nie wszystko jednak stracone. Podopieczne trenerów Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego o awans powalczą w Gliwicach.

MMA: Medalowe debiuty w Sochaczewie

MMA: Medalowe debiuty w Sochaczewie

Czterech zawodników UKS Fight Academy Ostrołęka walczyło podczas turniejów rozgrywanych podczas Pucharu Polski MMA w Sochaczewie. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka przywieźli dwa medale. Najlepiej zaprezentował się Rafał Gnatkowski.

MMA: Mateusz Kubeł wygrywa w Pucharze Polski!

MMA: Mateusz Kubeł wygrywa w Pucharze Polski!

Doskonale podczas zawodów Pucharu Polski MMA w Sochaczewie spisał się Mateusz Kubeł z UKS Gladiator Ostrołęka. Podopieczny trenera Wojciecha Dudkowskiego wygrał cztery walki i zdobył złoty medal. Na podium był również Michał Gut. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo