« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Modzel: Nic nie będę obiecywał, ale... (wideo)

Rafał Modzel to kolejny z podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka, który poczynił duże postępy i z powodzeniem reprezentuje barwy Fight Academy. Podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów odniósł zwycięstwo przez kontuzję rywala w drugiej rundzie.


- Z tego co trener mówił w narożniku, wydawało nam się, że wygrywam pierwszą rundę - mówił tuż po walce Rafał Modzel. - W drugiej jego ciosy, wchodziły, dlatego trzeba było się próbować blokować.

Reklama

 

Rafał Modzel miał już możliwość walk w formule K1, ale po raz pierwszy rywalizował podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów i to jeszcze w takiej oprawie.

- Pierwszy raz walczę na gali, ogólnie miałem tego nigdy nie robić, ale trafiła się okazja, trener mnie namówił - zdradził Rafał Modzel - Byłem chętny walczyć na lidze, ale wyszło, że walczyłem w gali. Przyszło dużo znajomych. Trochę na pewno był stres, ale w ringu było inaczej, trzeba było zajęć się przeciwnikiem. Wygrałem, bardzo się cieszę. Szkoda, że w taki sposób, ale to zawsze wygrana.W przygotowania do walki podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka włożył bardzo dużo pracy na treningach.
- Przygotowujemy się od początku września, część chłopaków zaczęła już od wakacji - mówi Rafał Modzel. - Pomagałem zawsze trenerowi robić inne wydarzenia, ale tak wielkiego jeszcze nie robił. W tym roku mu nie pomagałem, odpoczywałem do walki, ale cieszę się, że mogłem tutaj zawalczyć.

 

Cała rozmowa z Rafałem Modzelem podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów poniżej.

Odsłon: 3789
Komentarzy: 0
09:30, 03.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote dziewczyny z MKKK Ostrołęka

Złote dziewczyny z MKKK Ostrołęka

Dwa tytuły mistrzowskie oraz kwalifikacje na Mistrzostwa Europy zdobyły zawodniczki MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki. Złote medale  Mistrzostw Polski wywalczyły Olga Boruch oraz Katarzyna Lisiewska, podopieczne Artura Prusińskiego i Mariana Zająca. 

Kolejne wyzwanie przed Golonem i Modzelem

Kolejne wyzwanie przed Golonem i Modzelem

Kolejne duże wyzwanie czeka zawodników Fight Academy Ostrołęka, którzy w sobotni wieczór zaprezentują się podczas Gali Pałuska Kickboxing Night. Bardzo dużo emocji wzbudza pojedynek zawodowy z udziałem podopiecznego Arkadiusza Ludwiczaka - Piotra Golona.

Fight Academy z medalami w Mińsku Mazowieckim

Fight Academy z medalami w Mińsku Mazowieckim

Dwa złote, dwa srebrne i brązowy medal wywalczyli reprezentanci Fight Academy w VII Mistrzostwach Polski Sztuk Walki Federacji WKSF w Mińsku Mazowieckiem. W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy stawiające na ringu pierwsze kroki.

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

To było prawdziwe święto Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach rywalizowało ponad sto zawodniczek i zawodników z najmłodszych sekcji z miasta i powiatu ostrołęckiego.

Dominika Pyskło po sezonie pełnym wyzwań

Dominika Pyskło po sezonie pełnym wyzwań

Dominika Pyskło to utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, która w kolejnych startach notuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Sezon 2018 był kolejnym bardzo udanym w karierze, a zarazem pełnym nowych wyzwań.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo