« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mierzejewski: Teraz to niezwykle show (wideo)

Wieloletni szkoleniowiec Victorii Ostrołęka Mieczysław Mierzejewski był jednym z gości Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Prawdziwa legenda boksu w naszym mieście i niekwestionowany autorytet w sportach walki przed naszymi kamerami dzielił się swoimi spostrzeżeniami.


- Jestem dumny z tego, że te gale są organizowane w Ostrołęce, ponieważ byłem tym, który w 1978 roku rozpoczął boks w Ostrołęce no i tak się to kontynuowało do dzisiejszego dnia - mówił Mieczysław Mierzejewski jeszcze przed rozpoczęciem Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Ostrołęce. Reklama

- Jeśli o mnie chodzi to odszedłem trzy lata temu bezpośrednio z boksu, ale moi wychowankowie, moje dzieci kontynuują tę piękną tradycję. Prócz tego cieszy mnie to, że tych wspaniałych pięknych walk różnych K1, MMA, kickboxing jest dużo. Również walka mojego byłego zawodnika, ale obecnego też Tomka Kiernozka. Rozpoczynał on u mnie boks no i jak widać kontynuuje do dnia dzisiejszego. W tej chwili to nie jest tak jak ja organizowałem na początku w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, to było skromnie, jeszcze w hali w Wojciechowicach. Nie było tak pięknego otoczenia, tych świateł wspaniałych, muzyki takiej. Teraz to jest niezwykłe show.

 

Jak podkreśla niezwykle utytułowanym szkoleniowiec to świetna sprawa, że młodzi ludzie mogą uczestniczyć w tego typu imprezach i mogą takie gale oglądać.
- Pamiętam takie walki, jak tu były gale boksu zawodowego trzykrotnie w Ostrołęce - mówi trener Mieczysław Mierzejewski. - Nie było nawet miejsc stojących. Ale również pamiętam Mistrzostwa Polski różnych kategorii, które organizowałem, również całe sale były zapełnione. Cieszy mnie to, że w tej Ostrołęce, jest gdzie pójść na sporty walki.Cała rozmowa z legenda ostrołęckiego boksu Mieczysławem Mierzejewskim w materiale filmowym.

Odsłon: 7337
Komentarzy: 5
08:33, 04.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

» Wasze komentarze

Przemysław @ 10:16, 04.11.2018r. IP: *.*.55.23

Papa Miecio wielki człowiek

orzol @ 12:54, 04.11.2018r. IP: *.*.44.34

Potwierdzam wielki czlowiek dziekuje za prywatne treningi w domu....

Nsj @ 19:32, 04.11.2018r. IP: *.*.192.53

Znam tylko z opowieści , ale słysząc opinię ludzi których znam to takiego trenera marzylbym sobie mieć w swojej dyscyplinie . Pozdrawiam

Takbylo @ 03:54, 05.11.2018r. IP: *.*.38.112

Pan Mieczysław uczył boksu ale i charakteru swoich wychowanków. :)

Maracana @ 10:26, 05.11.2018r. IP: *

Zdrowia Panie Pułkowniku

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo