« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 18 listopada 2018 r., imieniny Klaudyny, Romana, Filipiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bee Hero z sukcesami w gimnastyce (wideo)

Bee Hero Sports Center Ostrołęka z sukcesami startuje w zawodach gimnastycznych i z dumą reprezentuje nasze miasto. Bardzo udanie podopieczni trenera Grzegorza Mulinka zaprezentowali się m.in. podczas zawodów w hali Kieleckiego Uniwersytetu Kieleckiego.


W zawodach z udziałem ponad setki zawodniczek i zawodników do rywalizacji przystąpiła również siedmioosobowa reprezentacja Bee Hero Sports Center.
- Zawody były podkreśleniem naszej wieloletniej pracy, a także sprawdzianem naszych umiejętności - mówi prezes Bee Hero Sports Center Grzegorz Mulinek. - Jestem pod wrażeniem z nastawienia i super podejścia naszych zawodników pełnych skupienia i koncentracji. Pokazaliśmy się z jak najlepszej strony zdobywając bardzo dobrą punktację, przy tym bardzo wysoką średnią.

Reklama

 

Na wyróżnienie zasługuje Bartosz Zych zajął indywidualnie pierwsze miejsce i w nagrodę puchar zawodów za najlepszy układ gimnastyczny oraz Julia Suchcicka, która powróciła ze srebrnym medalem. Kilka osób w zawodach otarło się o podium rywalizacji. W zawodach sędziami byli m.in. mistrz olimpijski Andrzej Szajna i Sławomir Różański, którzy oceniali według punktacji FIG.

 

Punktacja zawodników: Martyna Pęza - 10.5 pkt., Oliwia Pęza - 9.6, Patrycja Szurnicka - 10.9, Ola Deptuła - 9.6, Bartosz Zych - 11.2, Julia Suchcicka - 10.6 i Amelia Wielga 9.6.


Last minute Service

- Ciężka i konsekwentna praca z dziećmi i młodzieżą w naszym klubie przynosi oczekiwane efekty i bardzo cieszę się z faktu, że mamy tak utalentowanych gimnastyków - dodaje prezes, a zarazem szkoleniowiec Bee Hero Sports Center.

 

Odsłon: 2926
Komentarzy: 3
14:43, 06.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Hat-trick Leszka Marszała w strzelectwie (zdjęcia)

Hat-trick Leszka Marszała w strzelectwie (zdjęcia)

Leszek Marszał triumfował w aż trzech konkurencjach w Turnieju Niepodległościowym. W zawody w strzelectwie sportowym z okazji Święta Niepodległości rywalizowało ponad trzystu zawodników. Do zmagań przystąpili reprezentanci kilku klubów z kilku województw.

Maria Pisarek: Dla mnie było to mega przeżycie

Maria Pisarek: Dla mnie było to mega przeżycie

Maria Pisarek to jedna z niezwykłych sportsmenek w naszym regionie, która ciężką pracą dochodzi do znaczących osiągnięć. Na swoim koncie m.in. tytuł wicemistrzyni Polski medalowe lokaty w silnie obsadzonych zawodach i występ w mistrzostwach Europy.

Szachowe batalie z mocną obsadą (zdjęcia, wideo)

Szachowe batalie z mocną obsadą (zdjęcia, wideo)

Jagoda Dzierzgowska z Warszawy okazała się najlepszą szachistą w turnieju przeprowadzonym w Szkole Podstawowej nr 10. Na drugiej lokacie open uplasował się Stanisław Wiszniewski z Łomży, a na trzeciej lokacie uplasowała się Kamila Trzaska z Ostrowi Mazowieckiej.

Szachowe zmagania dla dzieci i młodzieży. Dołącz

Szachowe zmagania dla dzieci i młodzieży. Dołącz

Kolejne turniej szachowy dla dzieci i młodzieży zostanie przeprowadzony w Szkole Podstawowej nr 10 przy ulicy Blachnickiego. Do rywalizacji w zawodach przystąpią zawodniczki i zawodnicy m.in. z Ostrołęki i Łomży. Wciąż można dołączyć do grona uczestników.

Waszkiewicz: Ciężko pracuję na sukcesy (wideo)

Waszkiewicz: Ciężko pracuję na sukcesy (wideo)

Aleksander Waszkiewicz to wielki talent Bee Hero Sports Center. Podopieczny trenera Grzegorza Mulinka z ostatniego Bar Battle, zawodów uważanych za nieoficjalne Mistrzostwa Polski powrócił ze złotym medalem. W stolicy kraju zaprezentował nieprzeciętne umiejętności.

» Wasze komentarze

Kibic @ 01:51, 07.11.2018r. IP: *.*.69.125

To jest mocowanie się z gimastyką. Efektu i artyzmu brak niestety. Nie pokazałabym tego filmiku.

Gość @ 11:31, 07.11.2018r. IP: *

Do Kibic!! Do perfekcji, stopnia zaawansowania i ostatecznie jak to Pani ujeła Artyzmu, czyli piękna wykonywania El. Gim. pracuje się przez całe życie, bez względnie na dyscyplinę. Każdy kto zaczyna to się mocuje, chyba że jest alfą i omegą więc proszę nie wypisywać bzdur. Pozdr

XXX @ 13:38, 07.11.2018r. IP: *.*.16.166

Najlepszy klub w mieście...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaBeeHero

Najnowsze wideo