« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bee Hero z sukcesami w gimnastyce (wideo)

Bee Hero Sports Center Ostrołęka z sukcesami startuje w zawodach gimnastycznych i z dumą reprezentuje nasze miasto. Bardzo udanie podopieczni trenera Grzegorza Mulinka zaprezentowali się m.in. podczas zawodów w hali Kieleckiego Uniwersytetu Kieleckiego.


W zawodach z udziałem ponad setki zawodniczek i zawodników do rywalizacji przystąpiła również siedmioosobowa reprezentacja Bee Hero Sports Center.
- Zawody były podkreśleniem naszej wieloletniej pracy, a także sprawdzianem naszych umiejętności - mówi prezes Bee Hero Sports Center Grzegorz Mulinek. - Jestem pod wrażeniem z nastawienia i super podejścia naszych zawodników pełnych skupienia i koncentracji. Pokazaliśmy się z jak najlepszej strony zdobywając bardzo dobrą punktację, przy tym bardzo wysoką średnią.

Reklama

 

Na wyróżnienie zasługuje Bartosz Zych zajął indywidualnie pierwsze miejsce i w nagrodę puchar zawodów za najlepszy układ gimnastyczny oraz Julia Suchcicka, która powróciła ze srebrnym medalem. Kilka osób w zawodach otarło się o podium rywalizacji. W zawodach sędziami byli m.in. mistrz olimpijski Andrzej Szajna i Sławomir Różański, którzy oceniali według punktacji FIG.

 

Punktacja zawodników: Martyna Pęza - 10.5 pkt., Oliwia Pęza - 9.6, Patrycja Szurnicka - 10.9, Ola Deptuła - 9.6, Bartosz Zych - 11.2, Julia Suchcicka - 10.6 i Amelia Wielga 9.6.- Ciężka i konsekwentna praca z dziećmi i młodzieżą w naszym klubie przynosi oczekiwane efekty i bardzo cieszę się z faktu, że mamy tak utalentowanych gimnastyków - dodaje prezes, a zarazem szkoleniowiec Bee Hero Sports Center.

 

Odsłon: 5409
Komentarzy: 4
14:43, 06.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Powróciły mroźne dni i lodowisko (wideo)

Powróciły mroźne dni i lodowisko (wideo)

Powróciły mroźne dni, a wraz nimi miejskie lodowisko na terenie stadionu przy ulicy Witosa, z którego można korzystać przez najbliższe dni. Z zamarzniętej tafli ponownie mogą korzystać łyżwiarze. Można spróbować swoich sił m.in. w hokeju na lodzie.

Koniec folwarku Juchniewicza

Koniec folwarku Juchniewicza

Robert Juchniewicz stracił stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce (MZOS-TiIT). Miejską spółką zajmującą się głównie sportem zarządzał od października 2007 roku.

Nowe kluby sportowe w Ostrołęce

Nowe kluby sportowe w Ostrołęce

Czterdzieści organizacji sportowych otrzymało w 2018 roku wsparcie miasta w realizacji zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej. Wiele wskazuje na to, że w tym roku o środki z budżetu Ostrołęki będzie wnioskowało więcej klubów, również nowych. 

Jak wspierać szkolenie i nie zapomnieć o seniorach?

Jak wspierać szkolenie i nie zapomnieć o seniorach?

Jakie kryteria powinny decydować przy podziale miejskiej dotacji na sport? Na to pytanie starają się odpowiedzieć przedstawiciele klubów i stowarzyszeń działających w Ostrołęce w trakcie spotkań odbywających w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta.

Kasa na sport od marszałka. Kluby składają wnioski

Kasa na sport od marszałka. Kluby składają wnioski

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej to zadanie na które zarząd województwa mazowieckiego przeznaczył sześć milionów złotych. Kluby i stowarzyszenia mają czas, aby przedstawić swoje oferty do 4 lutego 2019 roku. Warto złożyć wniosek już dziś.

» Wasze komentarze

Kibic @ 01:51, 07.11.2018r. IP: *.*.69.125

To jest mocowanie się z gimastyką. Efektu i artyzmu brak niestety. Nie pokazałabym tego filmiku.

Gość @ 11:31, 07.11.2018r. IP: *

Do Kibic!! Do perfekcji, stopnia zaawansowania i ostatecznie jak to Pani ujeła Artyzmu, czyli piękna wykonywania El. Gim. pracuje się przez całe życie, bez względnie na dyscyplinę. Każdy kto zaczyna to się mocuje, chyba że jest alfą i omegą więc proszę nie wypisywać bzdur. Pozdr

XXX @ 13:38, 07.11.2018r. IP: *.*.16.166

Najlepszy klub w mieście...

L @ 23:28, 07.12.2018r. IP: *.*.179.101

Podziwiam i GRATULUJĘ!
POZDRAIWAM SZCZEGÓLNIE PATRYCJĘ :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo