« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bee Hero z sukcesami w gimnastyce (wideo)

Bee Hero Sports Center Ostrołęka z sukcesami startuje w zawodach gimnastycznych i z dumą reprezentuje nasze miasto. Bardzo udanie podopieczni trenera Grzegorza Mulinka zaprezentowali się m.in. podczas zawodów w hali Kieleckiego Uniwersytetu Kieleckiego.


W zawodach z udziałem ponad setki zawodniczek i zawodników do rywalizacji przystąpiła również siedmioosobowa reprezentacja Bee Hero Sports Center.
- Zawody były podkreśleniem naszej wieloletniej pracy, a także sprawdzianem naszych umiejętności - mówi prezes Bee Hero Sports Center Grzegorz Mulinek. - Jestem pod wrażeniem z nastawienia i super podejścia naszych zawodników pełnych skupienia i koncentracji. Pokazaliśmy się z jak najlepszej strony zdobywając bardzo dobrą punktację, przy tym bardzo wysoką średnią.

Reklama

 

Na wyróżnienie zasługuje Bartosz Zych zajął indywidualnie pierwsze miejsce i w nagrodę puchar zawodów za najlepszy układ gimnastyczny oraz Julia Suchcicka, która powróciła ze srebrnym medalem. Kilka osób w zawodach otarło się o podium rywalizacji. W zawodach sędziami byli m.in. mistrz olimpijski Andrzej Szajna i Sławomir Różański, którzy oceniali według punktacji FIG.

 

Punktacja zawodników: Martyna Pęza - 10.5 pkt., Oliwia Pęza - 9.6, Patrycja Szurnicka - 10.9, Ola Deptuła - 9.6, Bartosz Zych - 11.2, Julia Suchcicka - 10.6 i Amelia Wielga 9.6.- Ciężka i konsekwentna praca z dziećmi i młodzieżą w naszym klubie przynosi oczekiwane efekty i bardzo cieszę się z faktu, że mamy tak utalentowanych gimnastyków - dodaje prezes, a zarazem szkoleniowiec Bee Hero Sports Center.

 

Odsłon: 12506
Komentarzy: 4
14:43, 06.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Za nami pierwszy weekend po wprowadzeniu stanu epidemicznego z udziałem kibiców na sportowych arenach. Na każdym wydarzeniu będzie mogła być zajęta 1/4 przygotowanych miejsc, które muszą być specjalnie oznaczone. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego.

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zapowiedziała, że już niebawem ruszy nowy program Ministerstwa Sportu z zakresu upowszechniania sportu wśród Polaków. Na Sportowe Wakacje+ ma zostać przeznaczone jeszcze w tym roku 10 mln zł.

» Wasze komentarze

Kibic @ 01:51, 07.11.2018r. IP: *.*.69.125

To jest mocowanie się z gimastyką. Efektu i artyzmu brak niestety. Nie pokazałabym tego filmiku.

Gość @ 11:31, 07.11.2018r. IP: *

Do Kibic!! Do perfekcji, stopnia zaawansowania i ostatecznie jak to Pani ujeła Artyzmu, czyli piękna wykonywania El. Gim. pracuje się przez całe życie, bez względnie na dyscyplinę. Każdy kto zaczyna to się mocuje, chyba że jest alfą i omegą więc proszę nie wypisywać bzdur. Pozdr

XXX @ 13:38, 07.11.2018r. IP: *.*.16.166

Najlepszy klub w mieście...

L @ 23:28, 07.12.2018r. IP: *.*.179.101

Podziwiam i GRATULUJĘ!
POZDRAIWAM SZCZEGÓLNIE PATRYCJĘ :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo