« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 23 kwietnia 2019 r., imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bee Hero z sukcesami w gimnastyce (wideo)

Bee Hero Sports Center Ostrołęka z sukcesami startuje w zawodach gimnastycznych i z dumą reprezentuje nasze miasto. Bardzo udanie podopieczni trenera Grzegorza Mulinka zaprezentowali się m.in. podczas zawodów w hali Kieleckiego Uniwersytetu Kieleckiego.


W zawodach z udziałem ponad setki zawodniczek i zawodników do rywalizacji przystąpiła również siedmioosobowa reprezentacja Bee Hero Sports Center.
- Zawody były podkreśleniem naszej wieloletniej pracy, a także sprawdzianem naszych umiejętności - mówi prezes Bee Hero Sports Center Grzegorz Mulinek. - Jestem pod wrażeniem z nastawienia i super podejścia naszych zawodników pełnych skupienia i koncentracji. Pokazaliśmy się z jak najlepszej strony zdobywając bardzo dobrą punktację, przy tym bardzo wysoką średnią.

Reklama

 

Na wyróżnienie zasługuje Bartosz Zych zajął indywidualnie pierwsze miejsce i w nagrodę puchar zawodów za najlepszy układ gimnastyczny oraz Julia Suchcicka, która powróciła ze srebrnym medalem. Kilka osób w zawodach otarło się o podium rywalizacji. W zawodach sędziami byli m.in. mistrz olimpijski Andrzej Szajna i Sławomir Różański, którzy oceniali według punktacji FIG.

 

Punktacja zawodników: Martyna Pęza - 10.5 pkt., Oliwia Pęza - 9.6, Patrycja Szurnicka - 10.9, Ola Deptuła - 9.6, Bartosz Zych - 11.2, Julia Suchcicka - 10.6 i Amelia Wielga 9.6.


Last minute Service

- Ciężka i konsekwentna praca z dziećmi i młodzieżą w naszym klubie przynosi oczekiwane efekty i bardzo cieszę się z faktu, że mamy tak utalentowanych gimnastyków - dodaje prezes, a zarazem szkoleniowiec Bee Hero Sports Center.

 

Odsłon: 7477
Komentarzy: 4
14:43, 06.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

KS Badminton Ostrołęka wchodzi do gry

KS Badminton Ostrołęka wchodzi do gry

Turniejem z okazji Dni Ostrołęki zainauguruje swoją działalność KS Badminton Ostrołęka. Na czele klubu stoi Mariusz Bacławski, który postawił sobie za cel rozwijanie tej dyscypliny sportu w Ostrołęce. Pasjonaci badmintona mają już na swoim koncie pierwsze sukcesy. 

Udany start drużyny młodych atletów

Udany start drużyny młodych atletów

Drużyna młodych sportowców startująca w barwach UKS Atleta Ostrołęka rywalizowała w zawodach wieloboju atletycznego, które odbyły się w Nowym Dworze Maz. W klasyfikacji drużynowej I Rzutu Ligi Wojewódzkiej w Wieloboju Atletycznym wywalczyli czwarte miejsce. 

Udany turniej gimnastyków (zdjęcia, wideo)

Udany turniej gimnastyków (zdjęcia, wideo)

I Krajowy Turniej Gimnastyki w Ostrołęce przeszedł do historii. W zawodach wzięło udział ponad 200 młodych sportowców z całego kraju. Wśród nich bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni Grzegorza Mulinka z UKS Bee Hero, którzy wywalczyli osiem medali.

Gimnastyka korekcyjna z UKS Future is Now

Gimnastyka korekcyjna z UKS Future is Now

UKS Future is Now przeprowadzi zajęcia z gimnastyki korekcyjno-kompesacyjnej. Projekt zostanie zrealizowany w ramach programu "Pozalekcyjne zajęcia sportowe dla dzieci 2019" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

I Krajowy Turniej Gimnastyki już w sobotę (program)

I Krajowy Turniej Gimnastyki już w sobotę (program)

W sobotę o godz. 11:00 w hali im. Arkadiusza Gołasia rozpocznie się I Krajowy Turniej Gimnastyki zorganizowany przez UKS Bee Hero Ostrołęka. Będzie to pierwsza tego typu impreza sportowa w naszym mieście z udziałem ponad 200 zawodników z całego kraju.

» Wasze komentarze

Kibic @ 01:51, 07.11.2018r. IP: *.*.69.125

To jest mocowanie się z gimastyką. Efektu i artyzmu brak niestety. Nie pokazałabym tego filmiku.

Gość @ 11:31, 07.11.2018r. IP: *

Do Kibic!! Do perfekcji, stopnia zaawansowania i ostatecznie jak to Pani ujeła Artyzmu, czyli piękna wykonywania El. Gim. pracuje się przez całe życie, bez względnie na dyscyplinę. Każdy kto zaczyna to się mocuje, chyba że jest alfą i omegą więc proszę nie wypisywać bzdur. Pozdr

XXX @ 13:38, 07.11.2018r. IP: *.*.16.166

Najlepszy klub w mieście...

L @ 23:28, 07.12.2018r. IP: *.*.179.101

Podziwiam i GRATULUJĘ!
POZDRAIWAM SZCZEGÓLNIE PATRYCJĘ :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo