« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

MKKK Shinkyokushin z medalami w Mazovia Cup

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci MKKK Shinkyokushin w zawodach Mazovia Cup, które zostały przeprowadzone w Radzyminie. Do rywalizacji przystąpiło ponad stu karateków z osiemnastu ośrodków karate kyokushin, w tym reprezentacja ostrołęczan.


Złote medale w zawodach wywalczyli: Aleksandra Brzuzy, Aleksandra Grochocka, Iza Piskorek i Gabriel Puławski. Srebrne medale zdobyły Helena Mieczkowska i Zuzanna Grzegorczyk. Brązowe medale zdobyli Nazar Makar i Marcin Nalewajk.

Reklama

 

Tym razem poza strefą medalową znalazły się Iga Kłos, Ziemowit Krzyżewski, Dawid Krzyżewski, Jakub Siemiński, Marcel Sobiech.
- Turniej ten był jednocześnie kwalifikacjami do kadry młodzików Okręgowego Związku Karate Województwa Mazowieckiego - informuje sensei Marian Zając. - Znaleźli się w niej zawodnicy, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce w swoich kategoriach. W efekcie to szóstka naszych wychowanków.Opiekunami grupy byli sensei Artur Prusiński i Kinga Przybyłek. To kolejny bardzo udany start MKKK Shinkyokushin. Wcześniej reprezentanci klubu MKKK Shinkyokushin z sukcesami startowali m.in. w Tarnowskich Górach. Więcej informacji w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki. 

Odsłon: 2572
Komentarzy: 1
08:59, 08.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote dziewczyny z MKKK Ostrołęka

Złote dziewczyny z MKKK Ostrołęka

Dwa tytuły mistrzowskie oraz kwalifikacje na Mistrzostwa Europy zdobyły zawodniczki MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki. Złote medale  Mistrzostw Polski wywalczyły Olga Boruch oraz Katarzyna Lisiewska, podopieczne Artura Prusińskiego i Mariana Zająca. 

Kolejne wyzwanie przed Golonem i Modzelem

Kolejne wyzwanie przed Golonem i Modzelem

Kolejne duże wyzwanie czeka zawodników Fight Academy Ostrołęka, którzy w sobotni wieczór zaprezentują się podczas Gali Pałuska Kickboxing Night. Bardzo dużo emocji wzbudza pojedynek zawodowy z udziałem podopiecznego Arkadiusza Ludwiczaka - Piotra Golona.

Fight Academy z medalami w Mińsku Mazowieckim

Fight Academy z medalami w Mińsku Mazowieckim

Dwa złote, dwa srebrne i brązowy medal wywalczyli reprezentanci Fight Academy w VII Mistrzostwach Polski Sztuk Walki Federacji WKSF w Mińsku Mazowieckiem. W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy stawiające na ringu pierwsze kroki.

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

To było prawdziwe święto Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach rywalizowało ponad sto zawodniczek i zawodników z najmłodszych sekcji z miasta i powiatu ostrołęckiego.

Dominika Pyskło po sezonie pełnym wyzwań

Dominika Pyskło po sezonie pełnym wyzwań

Dominika Pyskło to utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, która w kolejnych startach notuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Sezon 2018 był kolejnym bardzo udanym w karierze, a zarazem pełnym nowych wyzwań.

» Wasze komentarze

Tata @ 16:51, 08.11.2018r. IP: *.*.51.55

Super wielkie brawa tak trzymać.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo