« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

MKKK Shinkyokushin z medalami w Mazovia Cup

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci MKKK Shinkyokushin w zawodach Mazovia Cup, które zostały przeprowadzone w Radzyminie. Do rywalizacji przystąpiło ponad stu karateków z osiemnastu ośrodków karate kyokushin, w tym reprezentacja ostrołęczan.


Złote medale w zawodach wywalczyli: Aleksandra Brzuzy, Aleksandra Grochocka, Iza Piskorek i Gabriel Puławski. Srebrne medale zdobyły Helena Mieczkowska i Zuzanna Grzegorczyk. Brązowe medale zdobyli Nazar Makar i Marcin Nalewajk.

Reklama

 

Tym razem poza strefą medalową znalazły się Iga Kłos, Ziemowit Krzyżewski, Dawid Krzyżewski, Jakub Siemiński, Marcel Sobiech.
- Turniej ten był jednocześnie kwalifikacjami do kadry młodzików Okręgowego Związku Karate Województwa Mazowieckiego - informuje sensei Marian Zając. - Znaleźli się w niej zawodnicy, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce w swoich kategoriach. W efekcie to szóstka naszych wychowanków.


Esprit

Opiekunami grupy byli sensei Artur Prusiński i Kinga Przybyłek. To kolejny bardzo udany start MKKK Shinkyokushin. Wcześniej reprezentanci klubu MKKK Shinkyokushin z sukcesami startowali m.in. w Tarnowskich Górach. Więcej informacji w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki. 

Odsłon: 5055
Komentarzy: 1
08:59, 08.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W rywalizacji w formule junior w kat. 61 kg wziął udział Jakub Gnatkowski. Podopieczny Rafała Gnatkowskiego walczył w gronie ponad 20 zawodników. Stoczył dwa pojedynki. Zawodnik Predator MMA Myszyniec zebrał cenną lekcję

 

Żarnoch wygrał w debiucie

Żarnoch wygrał w debiucie

Wychowanek Victorii Ostrołęka świetnie spisał się w swojej pierwszej zawodowej walce. Podczas Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie był o wiele lepszy od Radosława Rudiuka. Były podopieczny Zbigniewa Stodolskiego wyraźnie górował nad przeciwnikiem. 26-latek był zadowolony po ogłoszeniu werdyktu.

 

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

» Wasze komentarze

Tata @ 16:51, 08.11.2018r. IP: *.*.51.55

Super wielkie brawa tak trzymać.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo