« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 marca 2019 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Biegnij dla Niepodległej z BBL. Dołączycie?

Grupa Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do wzięcia udziału w Biegu Niepodległościowym. Do pokonania uczestnicy będą mieli 5 km. Zanim dołączą do rywalizacji na stadionie miejskim przy ulicy Witosa odśpiewają wspólnie hymn, a następnie wyruszą w trasę.


Do wspólnego biegu może dołączyć każdy, kto ma to ochotę. Uczestnicy pokonają trasę o długości 5 km, która będzie wiodła chodnikami ulic Witosa, Steyera, Fieldorfa Nila, Bogusławskiego i Traugutta. Reklama

Następnie biegacze powrócą na stadion przy ulicy Witosa, gdzie przeprowadzony zostanie jeszcze krótki trening.

 

- Trasa liczy 5 km i będzie wiodła chodnikami miasta, spacerowym tempem z jedną przerwą na ćwiczenia w miejscu - mówi członek zarządu Biegam Bo Lubię Ostrołęka Maciej Sulewski. - Aby wziąć udział w biegu należy założyć białą lub czerwoną koszulkę. Można dodatkowo zabrać ze sobą flagi i patriotyczne elementy. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, także osoby, które nie będą biegały, ale chcą przeżyć z nami te niesamowite chwile.

 

Udział we wspólnym biegu jest bezpłatny. Początek imprezy ze wspólnym śpiewaniem hymnu został zaplanowany na sobotę, 10 listopada o godz. 9.30. Kilka minut później nastąpi start biegu, a następnie po około trzech kwadransach powrót na stadion.- Liczymy na to, że w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę ostrołęczanie dołączą do naszej inicjatywy - dodaje Maciej Sulewski z BBL Ostrołęka.

Odsłon: 6786
Komentarzy: 8
09:03, 08.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Bieg Papieski. Dołącz do zmagań (wideo)

V Bieg Papieski. Dołącz do zmagań (wideo)

Już po raz piąty UKS Clan zaprasza na Bieg Papieski na dystansie 3 km. Impreza zostanie przeprowadzona pod patronatem prezydenta miasta i będzie wiodła po historycznych miejscach Ostrołęki, mającego na celu oddanie hołdu św. Janowi Pawłowi II.

Piąty wynik w kraju w skoku wzwyż

Piąty wynik w kraju w skoku wzwyż

Bardzo dobry wynik osiągnęła Aleksandra Dobkowska z OKLA Ostrołęka, która wystartowała w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików. Podopieczna Bartosza Witkowskiego skoczyła 145 cm w konkursie skoku wzwyż.

Tropem Wilczym do maratonu (zdjęcia, wideo)

Tropem Wilczym do maratonu (zdjęcia, wideo)

Przemysław Dąbrowski po raz trzeci z rzędu był najlepszy na trasie ostrołęckiej edycji biegu Tropem Wilczym. Dla najlepszego biegacza z regionu niedzielny bieg był przystankiem na drodze do startu w maratonie w Łodzi na początku kwietnia. 

Pół tysiąca osób biegło Tropem Wilczym (zdjęcia, wideo)

Pół tysiąca osób biegło Tropem Wilczym (zdjęcia, wideo)

Blisko pół tysiąca zawodniczek i zawodników przystąpiło do biegu Tropem Wilczym, który poświęcony był pamięci Żołnierzy Wyklętych. Podobnie jak w poprzednich latach do wyboru były dwa dystanse - 1963 metry oraz 5 km. Poznaj zwycięzców rywalizacji.

Tropem Wilczym: Ważne informacje dla biegaczy!

Tropem Wilczym: Ważne informacje dla biegaczy!

Trwa wydawanie pakietów startowych dla uczestników biegu Tropem Wilczym, który w niedzielę 3 marca wystartuje sprzed hali im. Arkadiusza Gołasia. Do udziału w biegu zgłosiła się rekordowa liczba 500 osób! Tropem Wilczym pobiegniemy w Ostrołęce już po raz piąty. 

» Wasze komentarze

Wróżbita Maciej @ 13:48, 08.11.2018r. IP: *.*.178.3

Setna rocznica jest w niedzielę, a nie w sobotę...

tomek @ 13:53, 08.11.2018r. IP: *.*.48.17

Dołączymy!

Kolek @ 14:09, 08.11.2018r. IP: *.*.196.199

Wróżbito gdybyś był choć trochę jenteligentniejszy to wywróżyłbyś sobie, że cały materiał biegowy, no prawie cały 99% - oprócz Ciebie, wyjeżdża 11 listopada świętować biegowo na wielkie imprezy do Warszawy, Poznania, Gdyni, Torunia, Ełku, Białegostoku, Krakowa i wielu jeszcze innych miast, bo w Ostrołęce tego dnia NIE MA BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI !

do Kolek @ 14:37, 08.11.2018r. IP: *.*.178.3

A to nie umiecie jakiegoś biegu zorganizować?

Khal drogo @ 17:10, 08.11.2018r. IP: *.*.54.143

Jak i nie pasuję to nie przychodz i nie komentuj są ludzie dla których jest dobrze i którym podoba się sobota mogło by być tylko troszkę później np. W samo południe.
Pozdrawiam wszystkich uczestników.

jagna @ 20:27, 08.11.2018r. IP: *.*.169.46

Lansiarze

jagna-aa @ 20:48, 08.11.2018r. IP: *

ale kto?

do Jagna @ 23:23, 09.11.2018r. IP: *.*.179.23

To dołącz ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo