« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 czerwca 2019 r., imieniny Bogny, Florentyny, Bożeny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Biegnij dla Niepodległej z BBL. Dołączycie?

Grupa Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do wzięcia udziału w Biegu Niepodległościowym. Do pokonania uczestnicy będą mieli 5 km. Zanim dołączą do rywalizacji na stadionie miejskim przy ulicy Witosa odśpiewają wspólnie hymn, a następnie wyruszą w trasę.


Do wspólnego biegu może dołączyć każdy, kto ma to ochotę. Uczestnicy pokonają trasę o długości 5 km, która będzie wiodła chodnikami ulic Witosa, Steyera, Fieldorfa Nila, Bogusławskiego i Traugutta. Reklama

Następnie biegacze powrócą na stadion przy ulicy Witosa, gdzie przeprowadzony zostanie jeszcze krótki trening.

 

- Trasa liczy 5 km i będzie wiodła chodnikami miasta, spacerowym tempem z jedną przerwą na ćwiczenia w miejscu - mówi członek zarządu Biegam Bo Lubię Ostrołęka Maciej Sulewski. - Aby wziąć udział w biegu należy założyć białą lub czerwoną koszulkę. Można dodatkowo zabrać ze sobą flagi i patriotyczne elementy. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, także osoby, które nie będą biegały, ale chcą przeżyć z nami te niesamowite chwile.

 

Udział we wspólnym biegu jest bezpłatny. Początek imprezy ze wspólnym śpiewaniem hymnu został zaplanowany na sobotę, 10 listopada o godz. 9.30. Kilka minut później nastąpi start biegu, a następnie po około trzech kwadransach powrót na stadion.- Liczymy na to, że w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę ostrołęczanie dołączą do naszej inicjatywy - dodaje Maciej Sulewski z BBL Ostrołęka.

Odsłon: 7919
Komentarzy: 8
09:03, 08.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Love'Las Run w Przystani (zdjęcia, wideo)

Love'Las Run w Przystani (zdjęcia, wideo)

W sobotnie popołudnie biegacze z całego regionu wzięli udział w rywalizacji w Przystani. Stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka zorganizowało dwa biegi, na 5 i 10 km. Poznaj zwycięzców w dwóch kategoriach - kobiet i mężczyzn.

Magdalena Żebrowska z brązem w Bydgoszczy

Magdalena Żebrowska z brązem w Bydgoszczy

Polski Związek Lekkiej Atletyki zaprosił najlepszych sportowców na pierwszy memoriał Ireny Szewińskiej. Wśród startujących znalazła się także 23-letnia Magdalena Żebrowska, która rozpoczynała swoją przygodę ze sportem w OKLA Ostrołęka.

Bezpłatny Love'Las Run po raz drugi w Przystani

Bezpłatny Love'Las Run po raz drugi w Przystani

Po raz drugi w Przystani miłośnicy aktywnego spędzania czasu będą mogli wziąć udział w biegach o nazwie Love'Las Run. Do rywalizacji może dołączyć każdy chętny, bezpłatnie. Organizatorami rywalizacji są stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka i gmina Olszewo-Borki.

I Rzekuńska Wieczorna Szybka Dycha. Zapisz się

I Rzekuńska Wieczorna Szybka Dycha. Zapisz się

Już ponad 130 uczestników zapisało się do pierwszej edycji biegu Rzekuńska Wieczorna Szybka Dycha. Zapisz się już dziś, miejsc jest coraz mniej. Organizator zaplanował 250 pakietów startowych. Organizatorem wydarzenia jest LUKS Rzekunianka Rzekuń.

Martyna Budziłek z brązowym i złotymi medalami

Martyna Budziłek z brązowym i złotymi medalami

Dobrą formę zaprezentowała Martyna Budziłek. Zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka wywalczyła dwa złote medale, w Łodzi na dystansie 1500 metrów i w Warszawie na 800 metrów, oraz jeden brązowy w Łomży.

» Wasze komentarze

Wróżbita Maciej @ 13:48, 08.11.2018r. IP: *.*.178.3

Setna rocznica jest w niedzielę, a nie w sobotę...

tomek @ 13:53, 08.11.2018r. IP: *.*.48.17

Dołączymy!

Kolek @ 14:09, 08.11.2018r. IP: *.*.196.199

Wróżbito gdybyś był choć trochę jenteligentniejszy to wywróżyłbyś sobie, że cały materiał biegowy, no prawie cały 99% - oprócz Ciebie, wyjeżdża 11 listopada świętować biegowo na wielkie imprezy do Warszawy, Poznania, Gdyni, Torunia, Ełku, Białegostoku, Krakowa i wielu jeszcze innych miast, bo w Ostrołęce tego dnia NIE MA BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI !

do Kolek @ 14:37, 08.11.2018r. IP: *.*.178.3

A to nie umiecie jakiegoś biegu zorganizować?

Khal drogo @ 17:10, 08.11.2018r. IP: *.*.54.143

Jak i nie pasuję to nie przychodz i nie komentuj są ludzie dla których jest dobrze i którym podoba się sobota mogło by być tylko troszkę później np. W samo południe.
Pozdrawiam wszystkich uczestników.

jagna @ 20:27, 08.11.2018r. IP: *.*.169.46

Lansiarze

jagna-aa @ 20:48, 08.11.2018r. IP: *

ale kto?

do Jagna @ 23:23, 09.11.2018r. IP: *.*.179.23

To dołącz ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo