« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 listopada 2018 r., imieniny Edmunda, Marii, Gertrudy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Biegnij dla Niepodległej z BBL. Dołączycie?

Grupa Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do wzięcia udziału w Biegu Niepodległościowym. Do pokonania uczestnicy będą mieli 5 km. Zanim dołączą do rywalizacji na stadionie miejskim przy ulicy Witosa odśpiewają wspólnie hymn, a następnie wyruszą w trasę.


Do wspólnego biegu może dołączyć każdy, kto ma to ochotę. Uczestnicy pokonają trasę o długości 5 km, która będzie wiodła chodnikami ulic Witosa, Steyera, Fieldorfa Nila, Bogusławskiego i Traugutta. Reklama

Następnie biegacze powrócą na stadion przy ulicy Witosa, gdzie przeprowadzony zostanie jeszcze krótki trening.

 

- Trasa liczy 5 km i będzie wiodła chodnikami miasta, spacerowym tempem z jedną przerwą na ćwiczenia w miejscu - mówi członek zarządu Biegam Bo Lubię Ostrołęka Maciej Sulewski. - Aby wziąć udział w biegu należy założyć białą lub czerwoną koszulkę. Można dodatkowo zabrać ze sobą flagi i patriotyczne elementy. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, także osoby, które nie będą biegały, ale chcą przeżyć z nami te niesamowite chwile.

 

Udział we wspólnym biegu jest bezpłatny. Początek imprezy ze wspólnym śpiewaniem hymnu został zaplanowany na sobotę, 10 listopada o godz. 9.30. Kilka minut później nastąpi start biegu, a następnie po około trzech kwadransach powrót na stadion.


Energas

- Liczymy na to, że w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę ostrołęczanie dołączą do naszej inicjatywy - dodaje Maciej Sulewski z BBL Ostrołęka.

Odsłon: 2253
Komentarzy: 8
09:03, 08.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dąbrowski: Chcę być wciąż na topie w kraju

Dąbrowski: Chcę być wciąż na topie w kraju

Przemysław Dąbrowski kolejny bardzo duży sukces zanotował w PKO Rzeszów Maraton rozgrywanym już po raz szósty. Zawodnik z Rzekunia trasę o długości 42.195 km pokonał w czasie 2:32:07 i uplasował się na najniższym stopniu podium. Kto wygrał?

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Przełajowe zmagania o medale (zdjęcia, wideo)

Do bardzo ciekawej i emocjonującej batalii doszło w sobotnie przedpołudnie na terenach położonych nad Narwią. Dzieci i młodzież walczyły o medale w międzypowiatowych mistrzostwach w biegach przełajowych i awans do finałów Mazowsza.

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Przełajowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Blisko półtora tysiąca młodych biegaczy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpiło do przełajowej rywalizacji na terenach położonych nad Narwią. Chętnych lekkoatletów do zmagań w imprezie organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy nie brakowało.

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Fenomen imprezy w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Bieg w Susku Startym organizowany przez KS Arco Ławy po raz kolejny przyciągnął do rywalizacji blisko 250 zawodniczek i zawodników. Impreza stała się największym biegowym świętem w powiecie ostrołęckim i cieszy się ogromnym zainteresowanie. Na czym polega jej fenomen?

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Żebrowski triumfuje w Susku Starym (zdjęcia, wideo)

Już po raz szósty Klub Sportowy Arco Ławy zaprosił zawodniczki i zawodników z całego regionu, a także najdalszych zakątków naszego kraju do rywalizacji w biegu na dystansie 10 km. Najlepszy okazał się tym razem Krzysztof Żebrowski z Makowa Mazowieckiego.

» Wasze komentarze

Wróżbita Maciej @ 13:48, 08.11.2018r. IP: *.*.178.3

Setna rocznica jest w niedzielę, a nie w sobotę...

tomek @ 13:53, 08.11.2018r. IP: *.*.48.17

Dołączymy!

Kolek @ 14:09, 08.11.2018r. IP: *.*.196.199

Wróżbito gdybyś był choć trochę jenteligentniejszy to wywróżyłbyś sobie, że cały materiał biegowy, no prawie cały 99% - oprócz Ciebie, wyjeżdża 11 listopada świętować biegowo na wielkie imprezy do Warszawy, Poznania, Gdyni, Torunia, Ełku, Białegostoku, Krakowa i wielu jeszcze innych miast, bo w Ostrołęce tego dnia NIE MA BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI !

do Kolek @ 14:37, 08.11.2018r. IP: *.*.178.3

A to nie umiecie jakiegoś biegu zorganizować?

Khal drogo @ 17:10, 08.11.2018r. IP: *.*.54.143

Jak i nie pasuję to nie przychodz i nie komentuj są ludzie dla których jest dobrze i którym podoba się sobota mogło by być tylko troszkę później np. W samo południe.
Pozdrawiam wszystkich uczestników.

jagna @ 20:27, 08.11.2018r. IP: *.*.169.46

Lansiarze

jagna-aa @ 20:48, 08.11.2018r. IP: *

ale kto?

do Jagna @ 23:23, 09.11.2018r. IP: *.*.179.23

To dołącz ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaBeeHero

Najnowsze wideo