« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Biegnij dla Niepodległej z BBL. Dołączycie?

Grupa Biegam Bo Lubię Ostrołęka zaprasza do wzięcia udziału w Biegu Niepodległościowym. Do pokonania uczestnicy będą mieli 5 km. Zanim dołączą do rywalizacji na stadionie miejskim przy ulicy Witosa odśpiewają wspólnie hymn, a następnie wyruszą w trasę.


Do wspólnego biegu może dołączyć każdy, kto ma to ochotę. Uczestnicy pokonają trasę o długości 5 km, która będzie wiodła chodnikami ulic Witosa, Steyera, Fieldorfa Nila, Bogusławskiego i Traugutta. Reklama

Następnie biegacze powrócą na stadion przy ulicy Witosa, gdzie przeprowadzony zostanie jeszcze krótki trening.

 

- Trasa liczy 5 km i będzie wiodła chodnikami miasta, spacerowym tempem z jedną przerwą na ćwiczenia w miejscu - mówi członek zarządu Biegam Bo Lubię Ostrołęka Maciej Sulewski. - Aby wziąć udział w biegu należy założyć białą lub czerwoną koszulkę. Można dodatkowo zabrać ze sobą flagi i patriotyczne elementy. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, także osoby, które nie będą biegały, ale chcą przeżyć z nami te niesamowite chwile.

 

Udział we wspólnym biegu jest bezpłatny. Początek imprezy ze wspólnym śpiewaniem hymnu został zaplanowany na sobotę, 10 listopada o godz. 9.30. Kilka minut później nastąpi start biegu, a następnie po około trzech kwadransach powrót na stadion.- Liczymy na to, że w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę ostrołęczanie dołączą do naszej inicjatywy - dodaje Maciej Sulewski z BBL Ostrołęka.

Odsłon: 5425
Komentarzy: 8
09:03, 08.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Dobra dyspozycja kulomiotów OKLA w stolicy

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w mityngu rozpoczynającym sezon 2019. W zawodach bardzo dobrą dyspozycją wykazali się kulomioci prowadzeni przez trenerów Katarzynę i Konrada Szusterów.

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Trzy mityngi UKS Siódemka z dobrymi wynikami

Już trzy starty w nowym sezonie halowym mają za sobą lekkoatleci UKS Siódemka w mityngach przeprowadzonych w Aleksandrowie Łódzkim, Warszawie i Toruniu. Podopieczni trenerów Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego zanotowali dobry wyniki.

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Półmaraton po raz drugi dla Dąbrowskiego

Przemysław Dąbrowski z Rzekunia po raz drugi z rzędu okazał się najlepszy w Półmaratonie Kurpiowskim. Na trasie o długości 21.097 km finiszował z dobrym wynikiem 1:09:45. Impreza była wydarzeniem wzbudzającym największe zainteresowanie w maju 2018 roku.

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Medal i rekordy życiowe młodego narybku OKLA

Bardzo udanie zaprezentowali się młodzi reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w finałowych zawodach Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach zaprezentowali się młodzi adepci prowadzeni przez trenerów Katarzynę Szuster i Bartosza Witkowskiego.

Bieg WOŚP 'Policz się z cukrzycą' po raz pierwszy

Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" po raz pierwszy

Już blisko 150 osób zgłosiło się do pierwszej ostrołęckiej edycji biegu "Policz się z cukrzycą". Impreza będzie towarzyszyła finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 13 stycznia uczestnicy będą rywalizowali na trasie liczącej 5 km. 

» Wasze komentarze

Wróżbita Maciej @ 13:48, 08.11.2018r. IP: *.*.178.3

Setna rocznica jest w niedzielę, a nie w sobotę...

tomek @ 13:53, 08.11.2018r. IP: *.*.48.17

Dołączymy!

Kolek @ 14:09, 08.11.2018r. IP: *.*.196.199

Wróżbito gdybyś był choć trochę jenteligentniejszy to wywróżyłbyś sobie, że cały materiał biegowy, no prawie cały 99% - oprócz Ciebie, wyjeżdża 11 listopada świętować biegowo na wielkie imprezy do Warszawy, Poznania, Gdyni, Torunia, Ełku, Białegostoku, Krakowa i wielu jeszcze innych miast, bo w Ostrołęce tego dnia NIE MA BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI !

do Kolek @ 14:37, 08.11.2018r. IP: *.*.178.3

A to nie umiecie jakiegoś biegu zorganizować?

Khal drogo @ 17:10, 08.11.2018r. IP: *.*.54.143

Jak i nie pasuję to nie przychodz i nie komentuj są ludzie dla których jest dobrze i którym podoba się sobota mogło by być tylko troszkę później np. W samo południe.
Pozdrawiam wszystkich uczestników.

jagna @ 20:27, 08.11.2018r. IP: *.*.169.46

Lansiarze

jagna-aa @ 20:48, 08.11.2018r. IP: *

ale kto?

do Jagna @ 23:23, 09.11.2018r. IP: *.*.179.23

To dołącz ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo