« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 24 stycznia 2019 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pięściarze Victorii rywalizowali w Raszynie

Pięściarze Victorii rywalizowali w XVIII Międzynarodowym Turnieju im. Michała Szczepana, który odbył się w nowo wybudowanej hali Centrum Sportu w Raszynie. Do rywalizacji przystąpiła tym razem trójka podopiecznych trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby.


Pierwszy z zawodników Victorii - Kacper Waszkiewicz w kategorii senior -75 kg uległ w pierwszej rundzie Aleksandrowi Bereżowskiemu z Fight Club Łódź. Drugą reprezentantką była Emilia Kołakowska, dla której była to dopiero trzecia walka w swojej karierze. Mimo ambitnej postawy i musiała uznać wyższość bardziej doświadczonej Justyny Paradowskiej z Fight Club Łódź.

Reklama

 

- To był zdecydowanie najlepsza walka Emilii Kołakowskiej ze stoczonych do tej pory walk, pokazała w tej walce charakter i drzemiące w niej możliwości - mówi szkoleniowiec ostrołęckiej Victorii Daniel Zaręba. - Starsza o dwa lata zawodniczka z Łodzi wygrała zdaniem sędziów bardzo nieznacznie.

 

W zawodach Victorię Ostrołęka reprezentował także Jakub Waszkiewicz, który pokonał na punkty Kacpra Łaszczyka z KS KnockOut Bielany.
- Kuba boksował bardzo mądrze, punktując swojego przeciwnika. Było to doskonałe przetarcie się przed zbliżającym się Pucharem Polski Juniorów - podkreśla szkoleniowiec Victorii Ostrołęka.Tak wyglądała rywalizacja w XVIII Międzynarodowym Turnieju im. Michała Szczepana

Odsłon: 2544
Komentarzy: 0
11:14, 10.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote dziewczyny z MKKK Ostrołęka

Złote dziewczyny z MKKK Ostrołęka

Dwa tytuły mistrzowskie oraz kwalifikacje na Mistrzostwa Europy zdobyły zawodniczki MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki. Złote medale  Mistrzostw Polski wywalczyły Olga Boruch oraz Katarzyna Lisiewska, podopieczne Artura Prusińskiego i Mariana Zająca. 

Kolejne wyzwanie przed Golonem i Modzelem

Kolejne wyzwanie przed Golonem i Modzelem

Kolejne duże wyzwanie czeka zawodników Fight Academy Ostrołęka, którzy w sobotni wieczór zaprezentują się podczas Gali Pałuska Kickboxing Night. Bardzo dużo emocji wzbudza pojedynek zawodowy z udziałem podopiecznego Arkadiusza Ludwiczaka - Piotra Golona.

Fight Academy z medalami w Mińsku Mazowieckim

Fight Academy z medalami w Mińsku Mazowieckim

Dwa złote, dwa srebrne i brązowy medal wywalczyli reprezentanci Fight Academy w VII Mistrzostwach Polski Sztuk Walki Federacji WKSF w Mińsku Mazowieckiem. W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy stawiające na ringu pierwsze kroki.

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

Noworoczne zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

To było prawdziwe święto Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach rywalizowało ponad sto zawodniczek i zawodników z najmłodszych sekcji z miasta i powiatu ostrołęckiego.

Dominika Pyskło po sezonie pełnym wyzwań

Dominika Pyskło po sezonie pełnym wyzwań

Dominika Pyskło to utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, która w kolejnych startach notuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Sezon 2018 był kolejnym bardzo udanym w karierze, a zarazem pełnym nowych wyzwań.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo