« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Przemysław Zyśk pokonał Igora Faniyana (wideo)

W pojedynku otwierającym kartę walk gali KnockOut Boxing 5 w Gliwicach Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Igora Faniyana (16-17-3, 8 KO). Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego stoczył dobrą walkę.


Po ośmiu rundach sędziowie punktowali 78:74 oraz dwukrotnie 79:73 na korzyść naszego pięściarza. Obaj zawodnicy od pierwszego gongu chcieli narzucić swój styl walki i przejąć inicjatywę. Przemysław Zyśk starał się jak taran iść do przodu i zmieść z ringu bardziej doświadczonego rywala, jednak Ukrainiec pokazał, że jest świetnie przygotowany do walki.

Reklama

 

Wychowanek ostrołęckiej Victorii prezentował się jednak lepiej w ringu, był zdecydowanie aktywniejszy i skuteczniejszy od swojego rywala. Na przestrzeni ośmiu rund końcowy werdykt nie był zaskoczeniem, chociaż na uwagę zasługuje kilka silnych ciosów ze strony Igora Faniyana, które musiał przyjąć ostrołęczanin.

 

Warto podkreślić, że była to już czwarta wygrana walka Przemysława Zyśka w 2018 roku. Po wygranej Przemysław Zyśk nie był jednak zadowolony z tego jak boksował.

- Po części jestem zadowolony, po części nie - mówił po zakończonej walce w rozmowie z dziennikarzami ostrołęcki pięściarz. - Nie do do końca zrealizowałem plan, za dużo stawałem, chciałem się pobić. Przeciwnik chciał mnie zepchnąć, chciał się bić, a ja mu na to pozwoliłem. Jak bym trzymał go na pełen dystans, to byłoby po mojej myśli.


JBB

Rozmowa z Przemysławem Zyśkiem w materiale przygotowanym przez ringpolska.pl. 

Odsłon: 9891
Komentarzy: 2
08:31, 11.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

To już dziesiąta odsłona KnockOut Boxing Night i trzecia, która zostanie przeprowadzona w hali sportowej w Łomży. Do ringu wraca Artur Szpilka, ale ostrołęczan najbardziej interesuje kolejny pojedynek niepokonanego Przemysława Zyśka.

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

» Wasze komentarze

Romson gym @ 12:40, 11.11.2018r. IP: *.*.35.84

gratulacje

Bartek @ 14:31, 11.11.2018r. IP: *.*.48.214

Gratulacje. Lubię oglądać twoje wypowiedzi. Powodzenia, aby tak dalej. Trzymam kciuki.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo