« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medale Mistrzostw Polski Ostrołęckiego KKK w Ełku

Kolejny bardzo udany start na swoim koncie zapisali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła rywalizowali w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Ełku. W zawodach wywalczyli trzy medale.


W sobotnie popołudni 10 listopada w przeddzień święta Niepodległości Polski odbyły się w Ełku Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Juniorów (16-18 lat) i Młodzieżowców (18-21 lat) pod patronatem Polskiego Związku Karate. Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 190 zawodników z ponad 60 klubów z całego kraju.

Reklama

 

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin w zawodach z powodzeniem reprezentowali Beata Opęchowska, Szymon Niziński i Dominika Pyskło.

Beata Opęchowska w kategorii młodzieżowców w gronie kobiet +65 kg stanęła na najwyższym stopniu podium, w świetnym stylu broniąc tytuł mistrzyni Polski. Również gronie młodzieżowców świetny wynik na swoim koncie zapisała Dominika Pyskło, która zdobyła srebro w kategorii -60 kg. Złoto i srebro na koncie Ostrołęckiego KKK w klasyfikacji medalowej dało trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej całych mistrzostw.

 

W Mistrzostwach Polski Juniorów srebrny medal wywalczył Szymon Niziński, który z powodzeniem startował w kategorii -60 kg.
- Cieszy nas dobra dyspozycja zawodników i kolejne cenne medale rangi Mistrzostw Polski, które trafiły na nasze konto - podkreśla sensei Ostrołęckiego KKK Wiesław Orzoł. - Sukces ten dedykujemy wszystkim mieszkańcom Ostrołęki z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę.Trenerem i opiekunem grupy był sensei Wiesław Orzoł IV dan. W zawodach sędziowali sensei Artur Orzoł III dan, sensei Krzysztof Ślaski III dan i Radosław Sikora II dan.

Odsłon: 8994
Komentarzy: 0
08:46, 11.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo