« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

MKKK Shinkyokushin z medalami Mistrzostw Polski

Z trzema medalami powrócili z Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w Ełku podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zaprezentowali duże umiejętności.


Do rywalizacji w imprezie przystąpiło 192 zawodników z 65 klubów, którzy walczyli o medale Mistrzostw Polski w dwóch kategoriach - juniorów i młodzieżowców. Klub MKKK Shinkyokushin reprezentowało czworo zawodników, z których trójka uplasowała się na podium mistrzostw.

Reklama

 

Natalia Nalewajk została wicemistrzynią Polski w kategorii młodzieżowców w kategorii -55 kg, po dwóch wygranych walkach, które zwyciężyła w znakomitym stylu. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca była bliska wywalczenia złotego medalu, jednak przegrała w finale po dogrywce, niejednogłośną decyzją sędziów.

 

Kolejne medale na koncie MKKK Shinkyokushin wywalczyli Krzysztof Modzelewski i Łukasz Kołodziejski, którzy stanęli na najniższym stopniu podium w kategorii młodzieżowców +80 kg. Bez medalu z zawodów powrócił junior Bartosz Wysocki, który przegrał walkę o wejście do strefy medalowej.


JBB

- Cieszymy się bardzo z wywalczonych trzech medali, które powiększają nasz tegoroczny dorobek - podkreśla sensei MKKK Shinkyokushin Marian Zając.

 

Opiekunami grupy byli sensei Artur Prusiński i sensei Marian Zając. Pojedynki mistrzostw na macie sędziował sensei Wojciech Domański. Więcej o ostatnich sukcesach reprezentantów MKKK Shinkyokushin w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki. 

Odsłon: 8951
Komentarzy: 0
06:50, 14.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo