« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 grudnia 2018 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Moja Ostrołęka

Aktualności

MKKK Shinkyokushin z medalami Mistrzostw Polski

Z trzema medalami powrócili z Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w Ełku podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zaprezentowali duże umiejętności.


Do rywalizacji w imprezie przystąpiło 192 zawodników z 65 klubów, którzy walczyli o medale Mistrzostw Polski w dwóch kategoriach - juniorów i młodzieżowców. Klub MKKK Shinkyokushin reprezentowało czworo zawodników, z których trójka uplasowała się na podium mistrzostw.

Reklama

 

Natalia Nalewajk została wicemistrzynią Polski w kategorii młodzieżowców w kategorii -55 kg, po dwóch wygranych walkach, które zwyciężyła w znakomitym stylu. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca była bliska wywalczenia złotego medalu, jednak przegrała w finale po dogrywce, niejednogłośną decyzją sędziów.

 

Kolejne medale na koncie MKKK Shinkyokushin wywalczyli Krzysztof Modzelewski i Łukasz Kołodziejski, którzy stanęli na najniższym stopniu podium w kategorii młodzieżowców +80 kg. Bez medalu z zawodów powrócił junior Bartosz Wysocki, który przegrał walkę o wejście do strefy medalowej.- Cieszymy się bardzo z wywalczonych trzech medali, które powiększają nasz tegoroczny dorobek - podkreśla sensei MKKK Shinkyokushin Marian Zając.

 

Opiekunami grupy byli sensei Artur Prusiński i sensei Marian Zając. Pojedynki mistrzostw na macie sędziował sensei Wojciech Domański. Więcej o ostatnich sukcesach reprezentantów MKKK Shinkyokushin w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki. 

Odsłon: 3431
Komentarzy: 0
06:50, 14.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Egzaminy kickbokserów w Fight Academy (wideo)

Egzaminy kickbokserów w Fight Academy (wideo)

Młodzi adepci UKS Fight Academy prowadzonego przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka zdawali na wyższe stopnie uczniowskie w kickboxingu. Egzamin wraz z prezesem klubu przeprowadził trener Robert Piotr Stypiński, a młodzi adepci z dużą starannością wykonywali ćwiczenia.

Różalski: Lubię pracować z takimi ludźmi (wideo)

Różalski: Lubię pracować z takimi ludźmi (wideo)

Marcin Różalski już po raz czwarty zawitał do Ostrołęki, aby odwiedzić klub prowadzony przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka. Podczas kilkugodzinnej wizyty nie zabrakło treningów z dwiema grupami zawodników i spotkania z prezydentem miasta Ostrołęki Łukaszem Kulikiem.

Różalski gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Różalski gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski był gościem klubu Fight Academy. Do Ostrołęka przyjechał na zaproszenie trenera Arkadiusza Ludwiczaka i przeprowadził dwie sesje treningowe, w których wzięło w sumie blisko pięćdziesięciu fighterów.

Puchar Polski po raz trzeci dla Ostrołęckiego KKK

Puchar Polski po raz trzeci dla Ostrołęckiego KKK

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin po raz trzeci z rzędu okazał się najlepszy w drużynowej rywalizacji w Pucharze Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła wywalczyli trzy złote i dwa brązowe medale.

Victoria z medalami w Mazovia Cup w Tarczynie

Victoria z medalami w Mazovia Cup w Tarczynie

Pięć medali przywieźli w turnieju Mazovia Cup z Tarczyna reprezentanci UMKS Victoria Ostrołęka. W zawodach podopieczni trenera Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego rywalizowali w kategoriach kickboxing i MMA, walcząc w nich z powodzeniem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo