« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Różalski poprowadzi seminarium w Fight Academy

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski będzie gościem Fight Academy Ostrołęka. Seminarium w siedzibie klubu przy ulicy Powstańców z bardzo utytułowaną i barwną postacią sztuk walki zostało podzielone na dwie części.


Marcin Różalski ma na swoim koncie niezliczoną liczbę amatorskich walk w różnych formułach kickboxingu. W swojej zawodowej karierze wygrał osiem zawodowych walk bokserskich oraz walczył również zawodowo w Kickboxingu, K1 oraz Muay Thai i MMA.

Reklama

 

Na swoim koncie ma tytuły najbardziej prestiżowych federacji m.in. tytuł mistrza świata organizacji ISKA i WKA w K1. Był mistrzem wagi ciężkiej federacji KSW dla której stoczył jedenaście walk, z których siedem zakończyło się jego sukcesem. W listopadzie 2017 zakończył współpracę z KSW, wiążąc się z organizacją DSF Kickboxing Challenge, gdzie po prawie dziewięciu latach powróci do startów w kickboxingu.

 

- Marcin Różalski to postać wielkiego formatu i jest nam niezmiernie miło ponownie gościć go w naszym klubie i czerpać od niego wiedzę - mówi trener Arkadiusz Ludwiczak z Fight Academy Ostrołęka. - Zainteresowanie udziałem z tak znanym zawodnikiem jest bardzo duże, dlatego podzieliliśmy seminarium na dwie części, aby mogła wziąć w nim udział większa grupa zawodniczek i zawodników.

 

Zajęcia w klubie Fight Academy Ostrołęka zostaną przeprowadzone w dwóch odsłonach. W niedzielę, 9 grudnia pierwsza grupa trenować będzie z mistrzem w godz. 12.00 - 13.30, a następnie druga w godz. 15.00 - 16.30.

- Z pewnością każdy z treningu wyniesie coś dla siebie i dla każdego to cenne doświadczenie podczas spotkania z tak utytułowanym zawodnikiem - dodaje szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc, w dniu seminarium nie będzie możliwość dołączenia do grup.Seminarium z Marcinem Różalskim w klubie Fight Academy zostanie przeprowadzone w ramach współpracy klubu z Miastem Ostrołęka. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Moja Ostrołęka.

 

Odsłon: 11052
Komentarzy: 2
08:31, 17.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nagroda dla shihana Wiesława Orzoła

Nagroda dla shihana Wiesława Orzoła

Prezydent Łukasz Kulik przyznał Wiesławowi Orzołowi nagrodę dla trenera realizującego działalność szkoleniową w klubie mającym siedzibę na terenie Miasta Ostrołęki. Prezes Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, a jednocześnie legitymujący się stopniem mistrzowskim V Dan trener, miał okazję świętować z okazji wielu sukcesów ćwiczących pod jego okiem młodych adeptów wytworzonej na japońskiej Okinawie sztuki walki.

Uznanie i nagroda dla Pawła Żarnocha

Uznanie i nagroda dla Pawła Żarnocha

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik złożył gratulacje Pawłowi Żarnochowi z okazji jego niedawnych osiągnięć sportowych. Podczas wrześniowej gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie ostrołęczanin odniósł zdecydowane zwycięstwo na punkty w swej pierwszej zawodowej walce, gdzie wyraźnie górował nad przeciwnikiem podczas wszystkich czterech rund.

Mamy pięć medali! Bieniek ze złotem

Mamy pięć medali! Bieniek ze złotem

Ostatnie zawody mają za sobą przedstawiciele Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate. Podopieczni Artura Prusińskiego, Kingi Przybyłek oraz Wojciecha Domańskiego walczyli podczas Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Karate Bartoszyce Cup. Były to ostatnie zmagania dla zawodników MKKK w 2020 roku.

Mateusz, Marcin ze złotem. Srebro Jakuba

Mateusz, Marcin ze złotem. Srebro Jakuba

Reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin z powodzeniem radziła sobie podczas Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Białołęka Cup 2020. Podopieczni Daniela Opęchowskiego i Dominiki Pyskło przywieźli do domów osiem medali: dwa złote, jeden srebrny oraz pięć brązowych. 

Peczyńska z wyróżnieniem

Peczyńska z wyróżnieniem

Prezydent Ostrołęki zauważył świetne wyniki zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Fight Academy Ostrołęka. Ewelina Peczyńska podczas trzech występów za każdym razem stawała na podium. Łukasz Kulik pogratulował 18-latce sukcesów. 

» Wasze komentarze

Exy @ 17:53, 17.11.2018r. IP: *.*.186.196

Idziem

miś @ 21:11, 18.11.2018r. IP: *.*.68.213

jaja se robicie jeden z najlepszych zawodników , redaktor chyba pomylił te coś z kimś innym

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo