« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Różalski poprowadzi seminarium w Fight Academy

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski będzie gościem Fight Academy Ostrołęka. Seminarium w siedzibie klubu przy ulicy Powstańców z bardzo utytułowaną i barwną postacią sztuk walki zostało podzielone na dwie części.


Marcin Różalski ma na swoim koncie niezliczoną liczbę amatorskich walk w różnych formułach kickboxingu. W swojej zawodowej karierze wygrał osiem zawodowych walk bokserskich oraz walczył również zawodowo w Kickboxingu, K1 oraz Muay Thai i MMA.

Reklama

 

Na swoim koncie ma tytuły najbardziej prestiżowych federacji m.in. tytuł mistrza świata organizacji ISKA i WKA w K1. Był mistrzem wagi ciężkiej federacji KSW dla której stoczył jedenaście walk, z których siedem zakończyło się jego sukcesem. W listopadzie 2017 zakończył współpracę z KSW, wiążąc się z organizacją DSF Kickboxing Challenge, gdzie po prawie dziewięciu latach powróci do startów w kickboxingu.

 

- Marcin Różalski to postać wielkiego formatu i jest nam niezmiernie miło ponownie gościć go w naszym klubie i czerpać od niego wiedzę - mówi trener Arkadiusz Ludwiczak z Fight Academy Ostrołęka. - Zainteresowanie udziałem z tak znanym zawodnikiem jest bardzo duże, dlatego podzieliliśmy seminarium na dwie części, aby mogła wziąć w nim udział większa grupa zawodniczek i zawodników.

 

Zajęcia w klubie Fight Academy Ostrołęka zostaną przeprowadzone w dwóch odsłonach. W niedzielę, 9 grudnia pierwsza grupa trenować będzie z mistrzem w godz. 12.00 - 13.30, a następnie druga w godz. 15.00 - 16.30.

- Z pewnością każdy z treningu wyniesie coś dla siebie i dla każdego to cenne doświadczenie podczas spotkania z tak utytułowanym zawodnikiem - dodaje szkoleniowiec Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc, w dniu seminarium nie będzie możliwość dołączenia do grup.


Esprit

Seminarium z Marcinem Różalskim w klubie Fight Academy zostanie przeprowadzone w ramach współpracy klubu z Miastem Ostrołęka. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Moja Ostrołęka.

 

Odsłon: 9440
Komentarzy: 2
08:31, 17.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Exy @ 17:53, 17.11.2018r. IP: *.*.186.196

Idziem

miś @ 21:11, 18.11.2018r. IP: *.*.68.213

jaja se robicie jeden z najlepszych zawodników , redaktor chyba pomylił te coś z kimś innym

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo