« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Niepodległościowe granie w Łubudu (zdjęcia, wideo)

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także reprezentanci Ostrowi Mazowieckiej rywalizowali w "100 Strików na 100-lecie Niepodległości organizowanym przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu. W zmaganiach uczestniczyły dzieci, młodzież i dorośli.


To było prawdziwe święto bowlingu, a w zmaganiach szybko zapewniły się listy chętnych zawodników, którzy chcieli wspólnie uczcić odzyskania przez Polskę niepodległości.

Reklama

- Głównym celem imprezy jest promowanie bowlingu, w połączeniu z setną rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości - podkreśla prezes OKB Łubudu Marcin Połatyński. - Cieszymy się z dużego zainteresowania zawodami i mamy nadzieję, że bowling będzie cieszyć się w naszym mieście coraz większym zainteresowaniem.

 

Pierwsi do rywalizacji przystąpili najmłodsi kręglarze, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych 8-10 lat i 11-13 lat. W gronie najmłodszych zawodników najlepszy okazał się Kacper Wiszowaty z wynikiem 100 punktów, drugą lokatę zajęła Dominika Kupis - 98 pkt., a na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Połatyński 87 pkt.

 

W gronie młodzieży pierwszą lokatę wywalczył Jakub Bałon - 87 pkt. przed Marcelem Pawlakiem - 75 pkt. Wszyscy młody adepci bowlingu otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary, które wręczał prezydent elekt Ostrołęki Łukasz Kulik.


JBB

Jeszcze większe emocje dostarczyła rywalizacja w kategorii open, gdzie zwyciężył Kamil Sienkiewicz w finałowej rozgrywce pokonując Pawła Staśkiewicza 146:131. Na najniższym stopniu podium uplasował się Sebastian Żegota, w decydujące rozgrywce okazując się lepszym od Łukasza Połatyńskiego 149:122. Dodatkowo nagrodzony został także Arkadiusz Dłużniewski za uzyskanie w zawodach setnego strike'a.

 

Do najlepszych zawodników trafiły puchary i nagrody od licznego grona sponsorów, które wspólnie wręczali radny nowej kadencji Jakub Frydryk, prezes OKB Łubudu Marcin Połatyński oraz prezes Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka i Telewizja Kablowa Esprit.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej 100 Strików na 100-lecie Odzyskania Niepodległości w Łubudu

 

Odsłon: 3374
Komentarzy: 0
09:43, 20.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

X Łubudu Cup dla Staśkiewicza (zdjęcia, wideo)

X Łubudu Cup dla Staśkiewicza (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz okazał się najlepszy w rywalizacji w X Łubudu Bowling Cup 2019. Do zmagań w zawodach przystąpili reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, którzy uzyskali wartościowe wyniki i stworzyli dobre widowisko, prezentując wysokie umiejętności.

X Łubudu Bowling Cup. Dołącz do rywalizacji

X Łubudu Bowling Cup. Dołącz do rywalizacji

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z całego regionu będą mieli okazję do rywalizacji w kolejnych zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup. Wciąż można dołączyć jeszcze do zmagań w poniedziałkowych zawodach, pozostały ostatnie wolne miejsca.

X Łubudu Bowling Cup 2019. Dołącz do zmagań

X Łubudu Bowling Cup 2019. Dołącz do zmagań

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z całego regionu będą mieli okazję do rywalizacji w kolejnych zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup. Dziesiąta edycja zawodów z pewnością dostarczy dużo emocji. Chcesz dołączyć do zmagań?

Rekordowe wyniki kręglarzy OKB Łubudu

Rekordowe wyniki kręglarzy OKB Łubudu

To był bardzo rok dla ostrołęckich kręglarzy zrzeszonych w Ostrołęckim Klubie Bowlingowym Łubudu. W całym sezonie nie brakowało wartościowych wyników uzyskiwanych przez kolejnych zawodników, a chętnych do uprawiania tej dyscypliny sportu nie brakuje.

Kręglarze OKB Łubudu rywalizowali w Borowiu

Kręglarze OKB Łubudu rywalizowali w Borowiu

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu rywalizują w kolejnych turniejach m.in. w Warszawie, Suwałkach, czy też Borowiu. Tym razem do zmagań ostrołęczanie przystąpili w ramach I Niepodległościowego Turnieju Bowlingowego Par w Borowiu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo