« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tuzin medali MKKK w Michałowicach (zdjęcia)

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci MKKK Shinkyokushin w kolejnej edycji Mazowieckiej Ligi Karate w Michałowicach. Do rywalizacji przystąpiło piętnastu karateków z roczników 2008-2010. Na konto MKKK trafiło złoto, trzy srebra i osiem brązowych medali.


Reklama Złoty medal wywalczyła Lena Wiktorska, srebrne medale trafiły na konto Jana Kołakowskiego, Kamila Tyszki i Aleksandra Śledziewskiego. Na najniższym stopniu podium uplasowały się: Amelia Popiołek, Marysia Jastrzębska, Łucja Kmiołek, Kacper Boruch, Maria Lisiewska, Julia Bożomańska, Ignacy Dąbrowski i Przemysław Kwiatkowski.

 

Opiekunami grupy byli sensei Artur Prusiński, Kinga Przybyłek i Wojciech Domański. W sumie do rywalizacji w zawodach przystąpiło 150 zawodników z kilkunastu klubów z Mazowsza.


Łubudu

Po zakończeniu turnieju Mazowieckiej Ligi Karate został przeprowadzony także Turniej Pierwszego Kroku. W zawodach zaprezentowali się młodzi karatecy MKKK rozpoczynający swoją przygodę ze sztukami walki. Złoty medal zdobył Maciej Biołobrzeski, srebro Amelia Piórkowska, a brązowe medale wywalczyli Bartosz Kisiel, Edyta Załęska, Bartosz Rawa i Zofia Kaczmarczyk.

 

Zobacz zdjęcia:
MKKK Shinkyokushin z tuzinem medali w Mazowieckiej Lidze Karate w Michałowicach

Odsłon: 4098
Komentarzy: 0
09:36, 21.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo