« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 czerwca 2019 r., imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kręglarze OKB Łubudu rywalizowali w Borowiu

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu rywalizują w kolejnych turniejach m.in. w Warszawie, Suwałkach, czy też Borowiu. Tym razem do zmagań ostrołęczanie przystąpili w ramach I Niepodległościowego Turnieju Bowlingowego Par w Borowiu.


W zawodach zaprezentowali się dwaj czołowi zawodnicy - Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz, którzy zbierali cenne doświadczenie w konfrontacjach z reprezentantami klubów I ligi.

Reklama

 

- Była to dla nas pierwsza możliwość rywalizacji w turnieju par i awans do kolejnej rundy można zaliczyć jako udany występ - podkreśla Paweł Staśkiewicz. - Musieliśmy tym razem uznać wyższość drużyn, w których zaprezentowali się pierwszoligowcy.

 

W grach eliminacyjnych (suma czterech gier) Paweł Staśkiewicz zgromadził na swoim koncie 520 punktów, a Łukasz Połatyński 546 punktów. Ten wynik pozwolił na awans do kolejnej rundy, w której w jednej serii gier Paweł Staśkiewicz uzyskał 155 pkt, a Łukasz Połatyński zdobył 101 pkt. W efekcie zawodnicy OKB Łubudu udział w zawodach zakończyli na ósmej lokacie.

 

W turnieju zwyciężyli zawodnicy występujący pod nazwą Orły Piłsudskiego - Piotr Prokuat i Marek Kozłowiec, przed swoimi klubowymi kolegami - Kawaleria (Daniel Głuchowski i Dariusz Rojek) oraz Najlepsi (Paweł Perczak i Arkadiusz Dłużniewski). Wszyscy ww. to reprezentanci SKB Siedlce.Więcej informacji o ostatnich wydarzeniach i kolejnych planach OKB Łubudu w naszym serwisie sportowym w dziale Kręgle.

Odsłon: 2843
Komentarzy: 0
07:55, 24.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Konkretni Ludzie zwycięzcami KLB (zdjęcia, wideo)

Konkretni Ludzie zwycięzcami KLB (zdjęcia, wideo)

Drużynowym mistrzem Konkretnej Ligi Bowlingowej zostali Konkretni Ludzie. Podium uzupełniają drużyny The Bowling Stones i Same Konkrety. Indywidualnie o zwycięstwo powalczy najlepsza ósemka zawodników. Kto zakwalifikował się do wielkiego finału?

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu rozpoczęła się w poniedziałek ostatnia kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Drużynowego mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie. Jak wygląda sytuacja za ich plecami i kto prowadzi w zestawieniu indywidualnym? Sprawdź.

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Za nami szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Turniej wkracza w decydującą fazę. Jedno jest pewne, drużynowym mistrzem zostali Konkretni Ludzie. Na indywidualne rozstrzygnięcia będzie trzeba czekać do samego końca. Wciąż trwa walka o najlepszą ósemkę.

Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)

Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu Bowling & Good Time rozpoczęła się wczoraj szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. W klasyfikacji drużynowej na prowadzeniu znajdują się Konkretni Ludzie, a indywidualnie przewodzi w stawce Arkadiusz Dłużniewski.

KLB: Rozstrzygnięcia coraz bliżej (zdjęcia, wideo)

KLB: Rozstrzygnięcia coraz bliżej (zdjęcia, wideo)

Już tylko dwie kolejki pozostały uczestnikom Konkretnej Ligi Bowlingowej na wywalczenie miejsca w pierwszej "ósemce", która zagra w wielkim finale zaplanowanym na 24 czerwca. W tym tygodniu rozegrano już piątą kolejkę ligi zorganizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo