« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 23 marca 2019 r., imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kręglarze OKB Łubudu rywalizowali w Borowiu

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu rywalizują w kolejnych turniejach m.in. w Warszawie, Suwałkach, czy też Borowiu. Tym razem do zmagań ostrołęczanie przystąpili w ramach I Niepodległościowego Turnieju Bowlingowego Par w Borowiu.


W zawodach zaprezentowali się dwaj czołowi zawodnicy - Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz, którzy zbierali cenne doświadczenie w konfrontacjach z reprezentantami klubów I ligi.

Reklama

 

- Była to dla nas pierwsza możliwość rywalizacji w turnieju par i awans do kolejnej rundy można zaliczyć jako udany występ - podkreśla Paweł Staśkiewicz. - Musieliśmy tym razem uznać wyższość drużyn, w których zaprezentowali się pierwszoligowcy.

 

W grach eliminacyjnych (suma czterech gier) Paweł Staśkiewicz zgromadził na swoim koncie 520 punktów, a Łukasz Połatyński 546 punktów. Ten wynik pozwolił na awans do kolejnej rundy, w której w jednej serii gier Paweł Staśkiewicz uzyskał 155 pkt, a Łukasz Połatyński zdobył 101 pkt. W efekcie zawodnicy OKB Łubudu udział w zawodach zakończyli na ósmej lokacie.

 

W turnieju zwyciężyli zawodnicy występujący pod nazwą Orły Piłsudskiego - Piotr Prokuat i Marek Kozłowiec, przed swoimi klubowymi kolegami - Kawaleria (Daniel Głuchowski i Dariusz Rojek) oraz Najlepsi (Paweł Perczak i Arkadiusz Dłużniewski). Wszyscy ww. to reprezentanci SKB Siedlce.Więcej informacji o ostatnich wydarzeniach i kolejnych planach OKB Łubudu w naszym serwisie sportowym w dziale Kręgle.

Odsłon: 2504
Komentarzy: 0
07:55, 24.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

I Bowlingowy Turniej o Puchar Mebpolu. Dołącz

I Bowlingowy Turniej o Puchar Mebpolu. Dołącz

Ostrołęcki Klub Bowlingowy Łubudu zaprasza do rywalizacji w I Turnieju o Puchar Mebpolu. Do rywalizacji może dołączyć każdy, kto ma ochotę sprawdzić się w zmaganiach z najlepszymi zawodnikami OKB Łubudu. Chcesz wziąć udział?

Chcesz trenować bowling? Dołącz do OKB Łubudu

Chcesz trenować bowling? Dołącz do OKB Łubudu

Setki ostrołęczan skorzystały już z możliwości gry w bowling, a chętnych do wspólnych treningów w OKB Łubudu ciągle przybywa. W każdy poniedziałek reprezentanci klubu spotykają się podczas regularnych treningów. Chcesz dołączyć do wspólnych zajęć?

XI Łubudu Cup dla Sienkiewicza (zdjęcia, wideo)

XI Łubudu Cup dla Sienkiewicza (zdjęcia, wideo)

Kamil Sienkiewicz zwyciężył w rywalizacji w XI Łubudu Bowling Cup 2019. W decydującej batalii uzyskał aż 184 punkty i wyprzedził Agnieszkę Bacławską 174 pkt i Patrycję Mrówkę 165 pkt. W sumie w wielkim finale zaprezentowało się aż pięć kobiet.

XI Łubudu Bowling Cup już w poniedziałkowy wieczór

XI Łubudu Bowling Cup już w poniedziałkowy wieczór

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z całego regionu będą mieli okazję do rywalizacji w kolejnych zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup. Turniej zorganizowany z kolei dnia kobiet, a w rywalizacji pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Chcecie dołączyć?

XI Łubudu Bowling Cup specjalnie dla pań. Dołącz

XI Łubudu Bowling Cup specjalnie dla pań. Dołącz

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z całego regionu będą mieli okazję do rywalizacji w kolejnych zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup. Turniej zorganizowany z kolei dnia kobiet w szczególności skierowany jest do płci pięknej. Dołączcie do zmagań.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo