« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szachiści powalczą o "Złotą Wieżę" w Lelisie

Centrum Kultury, Biblioteki i Sportu w Lelisie wraz wójtem Stefanem Prusikiem zapraszają do rywalizacji w VIII Turnieju Szachowym o "Złotą Wieżę". Celem imprezy jest popularyzacja dyscypliny wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie gminy Lelis.


Zawody zostaną przeprowadzone w CK-BiS w Lelisie przy ulicy Szkolnej 48 w sobotę, 1 grudnia od godz. 10.00. Zgłoszenia do rywalizacji należy przekazać drogą elektroniczną pod adresem chessarbiter.com lub osobiście w godz. 9.00 - 9.50 w dniu rozgrywania turnieju.

Reklama

 

Dla mieszkańców gminy Lelis turniej jest bezpłatny. Pozostali uczestnicy - dzieci do lat 16 uiszczają wpisowe 15 zł, a seniorki i seniorzy powyżej 16 lat dokonują wpłaty 20 zł. Turniej zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych, do lat 10, 16 i open. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli nagrody m.in. dla najlepszej kobiety, najmłodszego i najstarszego zawodnika turnieju, czy też dla najlepszego zawodnika z gminy Lelis.

 

Na uczestników czekają także nagrody pieniężne za czołowe lokaty, a także słodki poczęstunek od Piekarni Kurpiowskiej Serafin. Oba turnieje rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund w tempie 30 minut na partię (15 minut dla zawodnika). Kojarzenie komputerowe nastąpi programem Chessarbiter. W zawodach obowiązują aktualne przepisy Kodeksu Szachowego PZSzach. Szersze informacje w regulaminie zawodów.


JBB

Sponsorami imprezy są Gmina Lelis, JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Konkret marketpozyczkowy.pl, Studio Urody i Relaksu Spaja. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Moja Ostrołęka.

Odsłon: 4459
Komentarzy: 1
08:39, 27.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Za nami pierwszy weekend po wprowadzeniu stanu epidemicznego z udziałem kibiców na sportowych arenach. Na każdym wydarzeniu będzie mogła być zajęta 1/4 przygotowanych miejsc, które muszą być specjalnie oznaczone. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego.

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zapowiedziała, że już niebawem ruszy nowy program Ministerstwa Sportu z zakresu upowszechniania sportu wśród Polaków. Na Sportowe Wakacje+ ma zostać przeznaczone jeszcze w tym roku 10 mln zł.

» Wasze komentarze

Wieśniak @ 07:25, 28.11.2018r. IP: *.*.221.2

Pana DEREKTORA zabrakło 8 koniec komentarzy.
Dziwny zabieg okoliczności.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo