« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 22 lutego 2019 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkonoga w Rzekuniu z mocną obsadą. Kto wygra?

Wielkimi krokami zbliża się już czwarta edycja Mikołajkowego Turnieju Siatkonogi, która po raz kolejny odbędzie się dzięki współpracy Future is Now z Gminą Rzekuń i Urzędem Marszałkowskim. Do zmagań przystąpią zawodnicy w kategoriach seniorów i juniorów.


Turniej został podzielona na dwie kategorie junior, do lat 17 i kategorię senior. Za sprawą wielu interesujących uczestników tegoroczne zmagania gwarantują dobry poziom sportowy oraz sporą dawkę emocji.

Reklama

Najmłodsza drużyna w zestawieniu liczyć będzie łącznie 17 lat (Xavier Dąbkowski - 8 lat oraz Szymon Piasta - 9 lat), natomiast najstarszy zawodnik to weteran ostrołęckich boisk oraz uczestnik wszystkich poprzednich edycji imprezy, który na swoim koncie ma już 42 wiosen, czyli Sebastian Szczechowiak. Poza tym po raz pierwszy będziemy gościć drużynę dziewcząt z zaprzyjaźnionego Jantaru Ostrołęka oraz zwycięzców poprzednich edycji m.in. Marcina Truszkowskiego (byłego zawodnika ekstraklasowego GKS Bełchatów czy Jagiellonii Białystok - przyp. red.) oraz Roberta Cychola.

- Zapowiada się bardzo ciekawa impreza, super zabawa w doborowym towarzystwie i z pewnością będzie to gratka dla kibiców piłki nożnej - mówi główny organizator zawodów Rafał Załęski z Future is Now.Partnerami imprezy są: Urząd Marszałkowski, Gmina Rzekuń, Usługi Dźwigowe Dionizy Terlik, Papiernia Ostrołęk, Agro-Tek Sklep Metalowo-Budowlany, Hurtowniapilkarska.com, Łubudu Bowling&Good Time, Konkret marketpozyczkowy.pl oraz patronat medialny portal Moja Ostrołęka.

 

Początek rywalizacji w zawodach został zaplanowany na sobotę, 1 grudnia na godz. 9.00. Zapraszamy do zapoznania się w turniejową rozpiską grupy wiekowej Junior. Seniorzy w zawodach rozpoczną rywalizację o godz. 14.00. Poznaj rozpiskę rywalizacji grupy Senior.

Odsłon: 6122
Komentarzy: 3
10:38, 30.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wychowankowie punktują dla Korony

Wychowankowie punktują dla Korony

W środę wieczorem pierwszy zespół Korony Ostrołęka rozegrał mecz sparingowy z Nadnarwianką Pułtusk. O losach meczu zadecydowała doskonała dyspozycja młodych wychowanków klubu. W sobotę Korona zagra ze Zniczem Biała Piska, również w Ostrołęce.

Rzekunianka wzmacnia ofensywę

Rzekunianka wzmacnia ofensywę

Cztery gole strzelili w dotychczasowych meczach sparingowych piłkarze Rzekunianki Rzekuń. Autorami wszystkich trafień byli zawodnicy testowani w zespole Bartłomieja Jezierskiego. Rzekunianka testuje piłkarzy ofensywnych oraz bramkarza z rezerw Korony.

Sparingi i zmiany w kadrze juniorów APN

Sparingi i zmiany w kadrze juniorów APN

Juniorzy młodsi APN Ostrołęka rozegrali już pięć sparingów w ramach przygotowań do rundy wiosennej w I lidze mazowieckiej (rocz. 2003). Dwóch piłkarzy z tego zespołu najprawdopodobniej trafi do drużyny seniorów Narwi Ostrołęka.

Bartnik Myszyniec pokonał rezerwy Korony

Bartnik Myszyniec pokonał rezerwy Korony

W kolejnym meczu sparingowym Bartnik Myszyniec (A-klasa) pokonał rezerwy Korony Ostrołęka (B-klasa). Co ciekawe, w niedzielę na murawie boiska w Myszyńcu zobaczyliśmy trenerów obydwu drużyn: Adriana Gwiazdę i Michała Robaszkiewicza. 

Hokejowy wynik w trzecim sparingu Kurpika

Hokejowy wynik w trzecim sparingu Kurpika

Trzeci mecz sparingowy rozegrali w niedzielę piłkarze Kurpika Kadzidło, przygotowujący się do rundy wiosennej w A-klasie. Na boisku w Myszyńcu zespół Łukasza Pokory zremisował z Orzycem Chorzele, a w składzie Kurpika zobaczyliśmy dwóch nowych graczy. 

» Wasze komentarze

Nie @ 11:55, 30.11.2018r. IP: *.*.44.39

Czy noe jest nierozsądkiem występ Tu lub w Nlf zawodników korony i narwi. Najpierw narzekają na sztuczne nawiedzenie potem idą grać na hale sportowe. Pytam jako kibic ?

Do "Nie" @ 12:12, 30.11.2018r. IP: *.*.45.237

A nie powinna Cię cieszyć taka sytuacja? Najezdza na siebie niewielka grupa, reszta potrafi się dogadać zarówno na boisku jak i poza nim, co widać na tym Turnieju jak i na NLF. I tak chyba właśnie powinno być. Pozdrawiam!

Obecny @ 12:29, 30.11.2018r. IP: *.*.164.64

Gra toczy się przez siatkę więc żadnego kontaktu tutaj nie ma. Rywalizacja też jest dość statyczna. Gram już po raz drugi i nic nikomu się jeszcze nie wydarzyło :-)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo