Czwartek, 25 kwietnia 2019 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Już w niedzielę V Rodzinny Bieg Mikołajkowy

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zapraszają do udziału w piątej edycji Rodzinnego Biegu Mikołajkowego w Parku Miejskim. Uczestnicy pokonają będą mieć do pokonania 5 km.

Start i meta została zaplanowana w okolicach placu z fontanną. Trasa prowadzić będzie ulicami wokół parku i ścieżkami w parku, a dalej chodnikami wzdłuż ulic Hallera, Witosa, Traugutta, Bogusławskiego i Piłsudskiego. Trasa będzie oznaczona znakami pionowymi i poziomymi.

Początek zmagań został zaplanowany w niedzielę, 2 grudnia o godz. 10.00. Bieg główny został zaplanowany na dystansie 5 km, dodatkowo został zaplanowany bieg Junior na dystansie 2.5 km (rocznik 2003-2010) i Marsz Nordic Walking na dystansie 2.5 km. Nie zabraknie także biegów dla dzieci na dystansie 200 m (rocznik 2014 i młodsze) i 400 m (rocznik 2011-2013).

Aktualnie do biegu zgłoszonych zostało już ponad dwieście zawodniczek i zawodników. Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie elektronicznezapisy.pl. Limit uczestników zgłoszonych do biegu wynosi 250 osób.

JBB

Dla najlepszych trzech zawodników czekają puchary, nagrody i dyplomy dla trzech pierwszych zawodników. Pamiątkowe medale na mecie otrzymają wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg. Dodatkowo zostały przewidziane nagrody, które zostaną rozlosowane po dekoracji.