« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 22 lutego 2019 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęcki KKK z workiem doświadczeń w Mołdawii

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin po raz kolejny uczestniczył w Mistrzostwach Europy Open i Pucharze Europy Karate Kyokushin IKO. W tegorocznej edycji przeprowadzonej w Kiszyniowie rywalizowała trójka podopiecznych sensei Wiesława Orzoła.


Do rywalizacji w zawodach przystąpiło ponad sześciu zawodników ze Starego Kontynentu, w także trzyosobowa reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. W zmaganiach zaprezentowali się Beata Opęchowska oraz brata Jakub i Szymon Nizińscy. Trenerem i opiekunem naszych zawodników był sensei Wiesław Orzoł.

Reklama

 

- Nasi zawodnicy pokazali bardzo wysokie umiejętności, potwierdzając tym samym, przynależność do europejskej czołówki w swoich kategoriach - mówi sensei Wiesław Orzoł. - Beata Opęchowska stoczyła bardzo zaciętą i wyrównaną walkę z Rosjanką Marianną Krashakovą. Dopiero decyzja sędziów, po dogrywce, zdecydowała o zwycięstwie Rosjanki.

 

Podobnie potoczyła się walka Jakuba Nizińskiego, który po dogrywce musiał uznać wyższość ubiegłorocznego mistrza Europy Ukraińca Bohdana Nadtochii. Szymon Niziński również zebrał bagaż doświadczeń w starciu z Turkiem Yunusem Demircim, minimalnie przegrywając walkę.- Mistrzostwa Europy były cennym doświadczeniem dla naszych młodych zawodników, którzy z pewnością jeszcze nieraz godnie zaprezentują Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin, Ostrołękę i Polskę na arenie międzynarodowej - dodaje sensei Wiesław Orzoł.

 

Więcej o startach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 3052
Komentarzy: 0
07:36, 01.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Srebro, brąz i kwalifikacje dla MKKK

Srebro, brąz i kwalifikacje dla MKKK

Zawodniczki MKKK Shinkyokushin Ostrołęka rywalizowały w sobotę w Wojniczu, w turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy do lat 21. Podopieczne Artura Prusińskiego i Mariana Zająca nie zawiodły, przywiozły do Ostrołęki medale i kwalifikację na mistrzostwa.

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Pięściarze ostrołęckiej Victorii z powodzeniem rywalizowali w dziesiątej edycji ligi kickboxingu i boksu w klubie Palestra Warszawa. Podopieczni trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczyli sześć z wszystkich 37 pojedynków podczas imprezy.

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Zawodnicy MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki do kolejnych startów przygotowywali się w trakcie obozu w Gilczarowie Górnym. Stoczyli też treningowe walki na obiektach COS w Zakopanem. Warunki do treningów i pogoda dopisały, a to dobry prognostyk przed zbliżającymi się imprezami.

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień będzie szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła przygotowują się do pierwszych imprez, które czekają klub już w połowie marca. Przed OKKK wiele ważnych wyzwań.

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Kolejną walkę na zawodowym ringu stoczy Przemysław Zyśk. Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego zaprezentuje się na ringu w Łomży podczas KnockOut Boxing Night. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo