« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 kwietnia 2019 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęcki KKK z workiem doświadczeń w Mołdawii

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin po raz kolejny uczestniczył w Mistrzostwach Europy Open i Pucharze Europy Karate Kyokushin IKO. W tegorocznej edycji przeprowadzonej w Kiszyniowie rywalizowała trójka podopiecznych sensei Wiesława Orzoła.


Do rywalizacji w zawodach przystąpiło ponad sześciu zawodników ze Starego Kontynentu, w także trzyosobowa reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. W zmaganiach zaprezentowali się Beata Opęchowska oraz brata Jakub i Szymon Nizińscy. Trenerem i opiekunem naszych zawodników był sensei Wiesław Orzoł.

Reklama

 

- Nasi zawodnicy pokazali bardzo wysokie umiejętności, potwierdzając tym samym, przynależność do europejskej czołówki w swoich kategoriach - mówi sensei Wiesław Orzoł. - Beata Opęchowska stoczyła bardzo zaciętą i wyrównaną walkę z Rosjanką Marianną Krashakovą. Dopiero decyzja sędziów, po dogrywce, zdecydowała o zwycięstwie Rosjanki.

 

Podobnie potoczyła się walka Jakuba Nizińskiego, który po dogrywce musiał uznać wyższość ubiegłorocznego mistrza Europy Ukraińca Bohdana Nadtochii. Szymon Niziński również zebrał bagaż doświadczeń w starciu z Turkiem Yunusem Demircim, minimalnie przegrywając walkę.


Esprit

- Mistrzostwa Europy były cennym doświadczeniem dla naszych młodych zawodników, którzy z pewnością jeszcze nieraz godnie zaprezentują Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin, Ostrołękę i Polskę na arenie międzynarodowej - dodaje sensei Wiesław Orzoł.

 

Więcej o startach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 3540
Komentarzy: 0
07:36, 01.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Boks: Tymiński wygrał w Ostrowcu Świętokrzyskim

Boks: Tymiński wygrał w Ostrowcu Świętokrzyskim

Bartosz Tymiński z UMKS Victoria Ostrołęka walczył podczas charytatywnej gali sportów walki Angels of Glory, która w sobotę odbyła się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zawodnik trenowany przez Daniela Zarębę i Pawła Czartoryskiego pewnie wygrał swoją walkę.

Karate: Siedem medali OKKK w Pniewach

Karate: Siedem medali OKKK w Pniewach

Z siedmioma medalami wrócili zawodnicy OKKK Ostrołęka z VI Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Karate Kyokushin, które w sobotę odbyły się w Pniewach. W punktacji drużynowej, ostrołęcki klub został sklasyfikowany na wysokiej czwartej pozycji. 

Boks: Dziewczyny walczą o finały OOM

Boks: Dziewczyny walczą o finały OOM

Nie udało się reprezentantkom UMKS Victoria Ostrołęka wywalczyć awansu do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w trakcie turnieju w Grudziądzu. Nie wszystko jednak stracone. Podopieczne trenerów Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego o awans powalczą w Gliwicach.

MMA: Medalowe debiuty w Sochaczewie

MMA: Medalowe debiuty w Sochaczewie

Czterech zawodników UKS Fight Academy Ostrołęka walczyło podczas turniejów rozgrywanych podczas Pucharu Polski MMA w Sochaczewie. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka przywieźli dwa medale. Najlepiej zaprezentował się Rafał Gnatkowski.

MMA: Mateusz Kubeł wygrywa w Pucharze Polski!

MMA: Mateusz Kubeł wygrywa w Pucharze Polski!

Doskonale podczas zawodów Pucharu Polski MMA w Sochaczewie spisał się Mateusz Kubeł z UKS Gladiator Ostrołęka. Podopieczny trenera Wojciecha Dudkowskiego wygrał cztery walki i zdobył złoty medal. Na podium był również Michał Gut. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo