« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zacięte partie o "Złotą Wieżę" (zdjęcia, wideo)

Szachiści z kilkunastu miejscowości rywalizowali w ósmej już edycji zawodów o "Złotą Wieżę" w Lelisie. W zawodach organizowanych w Centrum Kultury Biblioteki i Sportu zmagania były zacięte nie tylko w gronie seniorów, ale także dzieci i młodzieży.


W gronie open najlepszym zawodnikiem okazał się Paweł Bakiera z Ostrołęki, który odniósł komplet siedmiu zwycięstw i wyprzedził kolejnych w stawce Pawła Szeligowskiego z Łomży z dorobkiem pięciu wygranych i Pawła Krajewicza z Ostrołęki, który wygrał trzy partie, a dwie zremisował.

Reklama

 

W rywalizacji najlepszą z kobiet okazała się Patrycja Bałdyga z Łysych, do której trafiła nagroda specjalna ufundowana przez Studio Urody i Relaksu Spaja. W gronie najmłodszych szachistów do lat 10 zwyciężył Franciszek Kwaśny z Ostrołęki, przed Miłoszem Niechodą z Łęgu Starościńskiego i Wojciechem Tadrzakiem z Ostrołęki.

 

W gronie juniorów do lat 16 najlepszy okazał się Stanisław Wiszniewski z Łomży, przed Jakubem Firmugą, również z Łomży i Mateuszem Zawistowskim z Małkini Górnej. Sędzią głównym zawodów był Tadeusz Nalewajk z Ostrołęki.Zawody otworzył ustępujący dyrektor CK-BiS Bartosz Podolak, a nagrody najlepszym zawodniczkom i zawodnikom wręczali wójt gminy Lelis Stefan Prusik i prezes Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak. Poczęstunek dla zawodników przygotowały Piekarnia Kurpiowska Serafin oraz JBB Bałdyga.

 

Patronat medialny nad zawodami już po raz czwarty sprawował portal Moja Ostrołęka. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i materiały filmowego. Szczegółowe wyniki na stronie chessarbiter.com. 

 

Zobacz zdjęcia:
VIII Turniej o "Złotą Wieżę" w Lelisie

 

Odsłon: 4554
Komentarzy: 1
10:18, 02.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Ciężarowcy UKS Atleta powrócili w dobrym stylu

Reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka powrócili do rywalizacji na pomoście w Siedlcach. Z dobrej strony zaprezentowali się podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego - Wiktor Trzciński, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Kibice wreszcie mogą wrócić na stadiony

Za nami pierwszy weekend po wprowadzeniu stanu epidemicznego z udziałem kibiców na sportowych arenach. Na każdym wydarzeniu będzie mogła być zajęta 1/4 przygotowanych miejsc, które muszą być specjalnie oznaczone. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego.

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Sportowe Wakacje+. Do kogo trafi 10 mln zł?

Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk zapowiedziała, że już niebawem ruszy nowy program Ministerstwa Sportu z zakresu upowszechniania sportu wśród Polaków. Na Sportowe Wakacje+ ma zostać przeznaczone jeszcze w tym roku 10 mln zł.

» Wasze komentarze

Wieśniak @ 07:50, 03.12.2018r. IP: *.*.221.2

Ponad 1000 odsłon i 0 komentarzy co się stało czyżby w Lelisie zapanowała żałoba po ponu Derektorze . Gdzie są wszystkie Matki.Miejscowe.Lelisiak.itd co tak się zachwycali?
Wytłumaczenie jest tylko jedno wiadomo kto i dlaczego to wszystko pisał. Cel został osiągnięty więc po co się dalej produkować.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo