« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 kwietnia 2019 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zacięte partie o "Złotą Wieżę" (zdjęcia, wideo)

Szachiści z kilkunastu miejscowości rywalizowali w ósmej już edycji zawodów o "Złotą Wieżę" w Lelisie. W zawodach organizowanych w Centrum Kultury Biblioteki i Sportu zmagania były zacięte nie tylko w gronie seniorów, ale także dzieci i młodzieży.


W gronie open najlepszym zawodnikiem okazał się Paweł Bakiera z Ostrołęki, który odniósł komplet siedmiu zwycięstw i wyprzedził kolejnych w stawce Pawła Szeligowskiego z Łomży z dorobkiem pięciu wygranych i Pawła Krajewicza z Ostrołęki, który wygrał trzy partie, a dwie zremisował.

Reklama

 

W rywalizacji najlepszą z kobiet okazała się Patrycja Bałdyga z Łysych, do której trafiła nagroda specjalna ufundowana przez Studio Urody i Relaksu Spaja. W gronie najmłodszych szachistów do lat 10 zwyciężył Franciszek Kwaśny z Ostrołęki, przed Miłoszem Niechodą z Łęgu Starościńskiego i Wojciechem Tadrzakiem z Ostrołęki.

 

W gronie juniorów do lat 16 najlepszy okazał się Stanisław Wiszniewski z Łomży, przed Jakubem Firmugą, również z Łomży i Mateuszem Zawistowskim z Małkini Górnej. Sędzią głównym zawodów był Tadeusz Nalewajk z Ostrołęki.


Esprit

Zawody otworzył ustępujący dyrektor CK-BiS Bartosz Podolak, a nagrody najlepszym zawodniczkom i zawodnikom wręczali wójt gminy Lelis Stefan Prusik i prezes Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak. Poczęstunek dla zawodników przygotowały Piekarnia Kurpiowska Serafin oraz JBB Bałdyga.

 

Patronat medialny nad zawodami już po raz czwarty sprawował portal Moja Ostrołęka. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i materiały filmowego. Szczegółowe wyniki na stronie chessarbiter.com. 

 

Zobacz zdjęcia:
VIII Turniej o "Złotą Wieżę" w Lelisie

 

Odsłon: 3530
Komentarzy: 1
10:18, 02.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

KS Badminton Ostrołęka wchodzi do gry

KS Badminton Ostrołęka wchodzi do gry

Turniejem z okazji Dni Ostrołęki zainauguruje swoją działalność KS Badminton Ostrołęka. Na czele klubu stoi Mariusz Bacławski, który postawił sobie za cel rozwijanie tej dyscypliny sportu w Ostrołęce. Pasjonaci badmintona mają już na swoim koncie pierwsze sukcesy. 

Udany start drużyny młodych atletów

Udany start drużyny młodych atletów

Drużyna młodych sportowców startująca w barwach UKS Atleta Ostrołęka rywalizowała w zawodach wieloboju atletycznego, które odbyły się w Nowym Dworze Maz. W klasyfikacji drużynowej I Rzutu Ligi Wojewódzkiej w Wieloboju Atletycznym wywalczyli czwarte miejsce. 

Udany turniej gimnastyków (zdjęcia, wideo)

Udany turniej gimnastyków (zdjęcia, wideo)

I Krajowy Turniej Gimnastyki w Ostrołęce przeszedł do historii. W zawodach wzięło udział ponad 200 młodych sportowców z całego kraju. Wśród nich bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni Grzegorza Mulinka z UKS Bee Hero, którzy wywalczyli osiem medali.

Gimnastyka korekcyjna z UKS Future is Now

Gimnastyka korekcyjna z UKS Future is Now

UKS Future is Now przeprowadzi zajęcia z gimnastyki korekcyjno-kompesacyjnej. Projekt zostanie zrealizowany w ramach programu "Pozalekcyjne zajęcia sportowe dla dzieci 2019" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

I Krajowy Turniej Gimnastyki już w sobotę (program)

I Krajowy Turniej Gimnastyki już w sobotę (program)

W sobotę o godz. 11:00 w hali im. Arkadiusza Gołasia rozpocznie się I Krajowy Turniej Gimnastyki zorganizowany przez UKS Bee Hero Ostrołęka. Będzie to pierwsza tego typu impreza sportowa w naszym mieście z udziałem ponad 200 zawodników z całego kraju.

» Wasze komentarze

Wieśniak @ 07:50, 03.12.2018r. IP: *.*.221.2

Ponad 1000 odsłon i 0 komentarzy co się stało czyżby w Lelisie zapanowała żałoba po ponu Derektorze . Gdzie są wszystkie Matki.Miejscowe.Lelisiak.itd co tak się zachwycali?
Wytłumaczenie jest tylko jedno wiadomo kto i dlaczego to wszystko pisał. Cel został osiągnięty więc po co się dalej produkować.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo