« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 22 lutego 2019 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najmłodsi adepci siłą Fight Academy w Tarczynie

Bardzo udanie zaprezentowali się najmłodsi reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w zawodach Mazovia Cup 2018 w Tarczynie. Młodzi adepci sztuk walki w imprezie wystąpili pod wodzą trenera Piotra Stypińskiego i z powodzeniem rywalizowali o medale.


Jakub Kuliś w kategorii -130 cm kalaki wywalczył srebrny medal oraz brązowy w kategorii pointfighting -140 cm. Lena Łozińska zdobyła srebrny medal w kategorii kalaki -130 cm, Kolejny srebrny medal w zawodach dla Fight Academy Ostrołęka wywalczył Kornel Dębowski w kategorii pointfighting -130 cm. Na najniższym stopniu podium stanął Radosław Białobrzewski w kategorii pointfighting -140 cm.

Reklama

 

W zawodach dobrze zaprezentował się także Rafał Modzel (senior -81 kg), który pewnie wygrał pierwszą walkę w K1. W walce o wejście do półfinału sędziowie ku zdziwieniu ostrołęckiej reprezentacji wskazali na przeciwnika. Bez medalu z zawodów powrócił także Patryk Bielewicz w kategorii kadet +65 kg.

 

- To był ostatni start naszej drużyny w tym roku - mówi prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Cieszymy się, że najmłodsi zawodnicy chcą rywalizować w zawodach, zdobywają pierwsze szlify w kickboxingu i osiągają pierwsze sukcesy. Dziękujemy za pomoc także rodzicom, którzy wspierali dopingiem naszych młodych adeptów kickboxingu.Więcej o ostatnich startach i wydarzeniach w Fight Academy Ostrołęka w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 3269
Komentarzy: 0
08:31, 03.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Srebro, brąz i kwalifikacje dla MKKK

Srebro, brąz i kwalifikacje dla MKKK

Zawodniczki MKKK Shinkyokushin Ostrołęka rywalizowały w sobotę w Wojniczu, w turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy do lat 21. Podopieczne Artura Prusińskiego i Mariana Zająca nie zawiodły, przywiozły do Ostrołęki medale i kwalifikację na mistrzostwa.

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Cenny sprawdzian Victorii w Warszawie

Pięściarze ostrołęckiej Victorii z powodzeniem rywalizowali w dziesiątej edycji ligi kickboxingu i boksu w klubie Palestra Warszawa. Podopieczni trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby stoczyli sześć z wszystkich 37 pojedynków podczas imprezy.

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Karatecy MKKK przygotowani do startów

Zawodnicy MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki do kolejnych startów przygotowywali się w trakcie obozu w Gilczarowie Górnym. Stoczyli też treningowe walki na obiektach COS w Zakopanem. Warunki do treningów i pogoda dopisały, a to dobry prognostyk przed zbliżającymi się imprezami.

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień będzie szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła przygotowują się do pierwszych imprez, które czekają klub już w połowie marca. Przed OKKK wiele ważnych wyzwań.

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Kolejną walkę na zawodowym ringu stoczy Przemysław Zyśk. Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego zaprezentuje się na ringu w Łomży podczas KnockOut Boxing Night. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo