« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najmłodsi adepci siłą Fight Academy w Tarczynie

Bardzo udanie zaprezentowali się najmłodsi reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w zawodach Mazovia Cup 2018 w Tarczynie. Młodzi adepci sztuk walki w imprezie wystąpili pod wodzą trenera Piotra Stypińskiego i z powodzeniem rywalizowali o medale.


Jakub Kuliś w kategorii -130 cm kalaki wywalczył srebrny medal oraz brązowy w kategorii pointfighting -140 cm. Lena Łozińska zdobyła srebrny medal w kategorii kalaki -130 cm, Kolejny srebrny medal w zawodach dla Fight Academy Ostrołęka wywalczył Kornel Dębowski w kategorii pointfighting -130 cm. Na najniższym stopniu podium stanął Radosław Białobrzewski w kategorii pointfighting -140 cm.

Reklama

 

W zawodach dobrze zaprezentował się także Rafał Modzel (senior -81 kg), który pewnie wygrał pierwszą walkę w K1. W walce o wejście do półfinału sędziowie ku zdziwieniu ostrołęckiej reprezentacji wskazali na przeciwnika. Bez medalu z zawodów powrócił także Patryk Bielewicz w kategorii kadet +65 kg.

 

- To był ostatni start naszej drużyny w tym roku - mówi prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Cieszymy się, że najmłodsi zawodnicy chcą rywalizować w zawodach, zdobywają pierwsze szlify w kickboxingu i osiągają pierwsze sukcesy. Dziękujemy za pomoc także rodzicom, którzy wspierali dopingiem naszych młodych adeptów kickboxingu.Więcej o ostatnich startach i wydarzeniach w Fight Academy Ostrołęka w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 4594
Komentarzy: 0
08:31, 03.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo