« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 13 grudnia 2018 r., imieniny Łucji, Otylii, Włodzisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najmłodsi adepci siłą Fight Academy w Tarczynie

Bardzo udanie zaprezentowali się najmłodsi reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w zawodach Mazovia Cup 2018 w Tarczynie. Młodzi adepci sztuk walki w imprezie wystąpili pod wodzą trenera Piotra Stypińskiego i z powodzeniem rywalizowali o medale.


Jakub Kuliś w kategorii -130 cm kalaki wywalczył srebrny medal oraz brązowy w kategorii pointfighting -140 cm. Lena Łozińska zdobyła srebrny medal w kategorii kalaki -130 cm, Kolejny srebrny medal w zawodach dla Fight Academy Ostrołęka wywalczył Kornel Dębowski w kategorii pointfighting -130 cm. Na najniższym stopniu podium stanął Radosław Białobrzewski w kategorii pointfighting -140 cm.

Reklama

 

W zawodach dobrze zaprezentował się także Rafał Modzel (senior -81 kg), który pewnie wygrał pierwszą walkę w K1. W walce o wejście do półfinału sędziowie ku zdziwieniu ostrołęckiej reprezentacji wskazali na przeciwnika. Bez medalu z zawodów powrócił także Patryk Bielewicz w kategorii kadet +65 kg.

 

- To był ostatni start naszej drużyny w tym roku - mówi prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Cieszymy się, że najmłodsi zawodnicy chcą rywalizować w zawodach, zdobywają pierwsze szlify w kickboxingu i osiągają pierwsze sukcesy. Dziękujemy za pomoc także rodzicom, którzy wspierali dopingiem naszych młodych adeptów kickboxingu.Więcej o ostatnich startach i wydarzeniach w Fight Academy Ostrołęka w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 2042
Komentarzy: 0
08:31, 03.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Różalski: Lubię pracować z takimi ludźmi (wideo)

Różalski: Lubię pracować z takimi ludźmi (wideo)

Marcin Różalski już po raz czwarty zawitał do Ostrołęki, aby odwiedzić klub prowadzony przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka. Podczas kilkugodzinnej wizyty nie zabrakło treningów z dwiema grupami zawodników i spotkania z prezydentem miasta Ostrołęki Łukaszem Kulikiem.

Różalski gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Różalski gościem Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski był gościem klubu Fight Academy. Do Ostrołęka przyjechał na zaproszenie trenera Arkadiusza Ludwiczaka i przeprowadził dwie sesje treningowe, w których wzięło w sumie blisko pięćdziesięciu fighterów.

Puchar Polski po raz trzeci dla Ostrołęckiego KKK

Puchar Polski po raz trzeci dla Ostrołęckiego KKK

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin po raz trzeci z rzędu okazał się najlepszy w drużynowej rywalizacji w Pucharze Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła wywalczyli trzy złote i dwa brązowe medale.

Victoria z medalami w Mazovia Cup w Tarczynie

Victoria z medalami w Mazovia Cup w Tarczynie

Pięć medali przywieźli w turnieju Mazovia Cup z Tarczyna reprezentanci UMKS Victoria Ostrołęka. W zawodach podopieczni trenera Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego rywalizowali w kategoriach kickboxing i MMA, walcząc w nich z powodzeniem.

Ostrołęcki KKK z workiem doświadczeń w Mołdawii

Ostrołęcki KKK z workiem doświadczeń w Mołdawii

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin po raz kolejny uczestniczył w Mistrzostwach Europy Open i Pucharze Europy Karate Kyokushin IKO. W tegorocznej edycji przeprowadzonej w Kiszyniowie rywalizowała trójka podopiecznych sensei Wiesława Orzoła.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo