« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 kwietnia 2019 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najmłodsi adepci siłą Fight Academy w Tarczynie

Bardzo udanie zaprezentowali się najmłodsi reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w zawodach Mazovia Cup 2018 w Tarczynie. Młodzi adepci sztuk walki w imprezie wystąpili pod wodzą trenera Piotra Stypińskiego i z powodzeniem rywalizowali o medale.


Jakub Kuliś w kategorii -130 cm kalaki wywalczył srebrny medal oraz brązowy w kategorii pointfighting -140 cm. Lena Łozińska zdobyła srebrny medal w kategorii kalaki -130 cm, Kolejny srebrny medal w zawodach dla Fight Academy Ostrołęka wywalczył Kornel Dębowski w kategorii pointfighting -130 cm. Na najniższym stopniu podium stanął Radosław Białobrzewski w kategorii pointfighting -140 cm.

Reklama

 

W zawodach dobrze zaprezentował się także Rafał Modzel (senior -81 kg), który pewnie wygrał pierwszą walkę w K1. W walce o wejście do półfinału sędziowie ku zdziwieniu ostrołęckiej reprezentacji wskazali na przeciwnika. Bez medalu z zawodów powrócił także Patryk Bielewicz w kategorii kadet +65 kg.

 

- To był ostatni start naszej drużyny w tym roku - mówi prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Cieszymy się, że najmłodsi zawodnicy chcą rywalizować w zawodach, zdobywają pierwsze szlify w kickboxingu i osiągają pierwsze sukcesy. Dziękujemy za pomoc także rodzicom, którzy wspierali dopingiem naszych młodych adeptów kickboxingu.Więcej o ostatnich startach i wydarzeniach w Fight Academy Ostrołęka w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 3712
Komentarzy: 0
08:31, 03.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Boks: Tymiński wygrał w Ostrowcu Świętokrzyskim

Boks: Tymiński wygrał w Ostrowcu Świętokrzyskim

Bartosz Tymiński z UMKS Victoria Ostrołęka walczył podczas charytatywnej gali sportów walki Angels of Glory, która w sobotę odbyła się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zawodnik trenowany przez Daniela Zarębę i Pawła Czartoryskiego pewnie wygrał swoją walkę.

Karate: Siedem medali OKKK w Pniewach

Karate: Siedem medali OKKK w Pniewach

Z siedmioma medalami wrócili zawodnicy OKKK Ostrołęka z VI Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Karate Kyokushin, które w sobotę odbyły się w Pniewach. W punktacji drużynowej, ostrołęcki klub został sklasyfikowany na wysokiej czwartej pozycji. 

Boks: Dziewczyny walczą o finały OOM

Boks: Dziewczyny walczą o finały OOM

Nie udało się reprezentantkom UMKS Victoria Ostrołęka wywalczyć awansu do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w trakcie turnieju w Grudziądzu. Nie wszystko jednak stracone. Podopieczne trenerów Daniela Zaręby i Pawła Czartoryskiego o awans powalczą w Gliwicach.

MMA: Medalowe debiuty w Sochaczewie

MMA: Medalowe debiuty w Sochaczewie

Czterech zawodników UKS Fight Academy Ostrołęka walczyło podczas turniejów rozgrywanych podczas Pucharu Polski MMA w Sochaczewie. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka przywieźli dwa medale. Najlepiej zaprezentował się Rafał Gnatkowski.

MMA: Mateusz Kubeł wygrywa w Pucharze Polski!

MMA: Mateusz Kubeł wygrywa w Pucharze Polski!

Doskonale podczas zawodów Pucharu Polski MMA w Sochaczewie spisał się Mateusz Kubeł z UKS Gladiator Ostrołęka. Podopieczny trenera Wojciecha Dudkowskiego wygrał cztery walki i zdobył złoty medal. Na podium był również Michał Gut. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo