« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Najmłodsi adepci siłą Fight Academy w Tarczynie

Bardzo udanie zaprezentowali się najmłodsi reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w zawodach Mazovia Cup 2018 w Tarczynie. Młodzi adepci sztuk walki w imprezie wystąpili pod wodzą trenera Piotra Stypińskiego i z powodzeniem rywalizowali o medale.


Jakub Kuliś w kategorii -130 cm kalaki wywalczył srebrny medal oraz brązowy w kategorii pointfighting -140 cm. Lena Łozińska zdobyła srebrny medal w kategorii kalaki -130 cm, Kolejny srebrny medal w zawodach dla Fight Academy Ostrołęka wywalczył Kornel Dębowski w kategorii pointfighting -130 cm. Na najniższym stopniu podium stanął Radosław Białobrzewski w kategorii pointfighting -140 cm.

Reklama

 

W zawodach dobrze zaprezentował się także Rafał Modzel (senior -81 kg), który pewnie wygrał pierwszą walkę w K1. W walce o wejście do półfinału sędziowie ku zdziwieniu ostrołęckiej reprezentacji wskazali na przeciwnika. Bez medalu z zawodów powrócił także Patryk Bielewicz w kategorii kadet +65 kg.

 

- To był ostatni start naszej drużyny w tym roku - mówi prezes Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak. - Cieszymy się, że najmłodsi zawodnicy chcą rywalizować w zawodach, zdobywają pierwsze szlify w kickboxingu i osiągają pierwsze sukcesy. Dziękujemy za pomoc także rodzicom, którzy wspierali dopingiem naszych młodych adeptów kickboxingu.Więcej o ostatnich startach i wydarzeniach w Fight Academy Ostrołęka w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 5093
Komentarzy: 0
08:31, 03.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W rywalizacji w formule junior w kat. 61 kg wziął udział Jakub Gnatkowski. Podopieczny Rafała Gnatkowskiego walczył w gronie ponad 20 zawodników. Stoczył dwa pojedynki. Zawodnik Predator MMA Myszyniec zebrał cenną lekcję

 

Żarnoch wygrał w debiucie

Żarnoch wygrał w debiucie

Wychowanek Victorii Ostrołęka świetnie spisał się w swojej pierwszej zawodowej walce. Podczas Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie był o wiele lepszy od Radosława Rudiuka. Były podopieczny Zbigniewa Stodolskiego wyraźnie górował nad przeciwnikiem. 26-latek był zadowolony po ogłoszeniu werdyktu.

 

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo