« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 kwietnia 2019 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Moja Ostrołęka

Aktualności

V Szach-mat dla Szeligowskiego (zdjęcia, wideo)

Już po raz piąty szachiści z całego regionu rywalizowali w turnieju Szach-mat w Goworowie. W rywalizacji najlepszy okazał się Paweł Szeligowski z Łomży, który odniósł pięć zwycięstw i zanotował dwa remisy. Drugą lokatę zajął Kacper Rydel z Wąsewa.


Rywalizacja o miejsca na podium była niezwykle zacięta i emocjonująca Paweł Szeligowski zdobył 6.0 pkt, Kacper Rydel 5.5 pkt, a trzeci Tadeusz Hryszkiewicz z Wyszkowa również 5.5 pkt.

Reklama

Kolejne miejsca zajęli Jarosław Święcicki z Ostrołęki - 5.5 pkt, Jakub Firmuga z Łomży - 5.5 pkt, Oliwia Zioło z Zielonki - 5.0 pkt, Zbigniew Zajewski z Ostrołęki - 5.0 pkt, Mateusz Motyl z Zielonki - 5.0 pkt, Ryszard Jastrzębski z Korczak - 4.5 pkt, a dziesiątkę najlepszych zawodników domknął Zygmunt Szczepanek z Ostrołęki - 4.5 pkt.

 

W przypadku równej ilości punktów o kolejności miejsc decydowały kolejno średni Buchholz, pełny Buchholz, progresja i liczba zwycięstw.

Celem imprezy była popularyzacja sportu szachowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, podnoszenie umiejętności gry w szachy. Dla najlepszych zawodników czekały puchary i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki oraz dyplomy. W sumie w rywalizacji wzięło udział 38 szachistów z całego regionu.Zawody zostały po raz kolejny przeprowadzone w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i materiału filmowego z turniejowej rywalizacji.

 

Zobacz zdjęcia:
V Turniej Szach-Mat w Goworowie

 

Odsłon: 2973
Komentarzy: 0
09:07, 04.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

KS Badminton Ostrołęka wchodzi do gry

KS Badminton Ostrołęka wchodzi do gry

Turniejem z okazji Dni Ostrołęki zainauguruje swoją działalność KS Badminton Ostrołęka. Na czele klubu stoi Mariusz Bacławski, który postawił sobie za cel rozwijanie tej dyscypliny sportu w Ostrołęce. Pasjonaci badmintona mają już na swoim koncie pierwsze sukcesy. 

Udany start drużyny młodych atletów

Udany start drużyny młodych atletów

Drużyna młodych sportowców startująca w barwach UKS Atleta Ostrołęka rywalizowała w zawodach wieloboju atletycznego, które odbyły się w Nowym Dworze Maz. W klasyfikacji drużynowej I Rzutu Ligi Wojewódzkiej w Wieloboju Atletycznym wywalczyli czwarte miejsce. 

Udany turniej gimnastyków (zdjęcia, wideo)

Udany turniej gimnastyków (zdjęcia, wideo)

I Krajowy Turniej Gimnastyki w Ostrołęce przeszedł do historii. W zawodach wzięło udział ponad 200 młodych sportowców z całego kraju. Wśród nich bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni Grzegorza Mulinka z UKS Bee Hero, którzy wywalczyli osiem medali.

Gimnastyka korekcyjna z UKS Future is Now

Gimnastyka korekcyjna z UKS Future is Now

UKS Future is Now przeprowadzi zajęcia z gimnastyki korekcyjno-kompesacyjnej. Projekt zostanie zrealizowany w ramach programu "Pozalekcyjne zajęcia sportowe dla dzieci 2019" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

I Krajowy Turniej Gimnastyki już w sobotę (program)

I Krajowy Turniej Gimnastyki już w sobotę (program)

W sobotę o godz. 11:00 w hali im. Arkadiusza Gołasia rozpocznie się I Krajowy Turniej Gimnastyki zorganizowany przez UKS Bee Hero Ostrołęka. Będzie to pierwsza tego typu impreza sportowa w naszym mieście z udziałem ponad 200 zawodników z całego kraju.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo