Wtorek, 19 listopada 2019 r., imieniny Elżbiety, Seweryny, Salomei

Siedem medalowych lokat tancerzy Atrii w Łomży

Siedem medali wywalczyli tancerze Atrii w Ogólnopolskim Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego o "Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża". To kolejny udany występ podopiecznych trenerki Katarzyny Orlickiej.

Ostrołęccy tancerze reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Atria, działający przy Klubie Lokator OSM zdobyli siedem medali. Złoto w kategorii wiekowej 8-9 lat, klasa H wywalczyli Aleksander Rumuński i Lena Olszewska.

Ich starsi koledzy 10-11-latkowie w klasie tanecznej G, Krzyś Pabich - Łucja Sakowska oraz Alan Świderek - Klaudia Mróz również uplasowali się na miejscach pierwszych, Piotr Krawczyk i Weronika Rumińska wytańczyli miejsce trzecie.

Paul Kosikowski i Zuzanna Kowalska, po awansie do ścisłego finału kategorii wiekowej 14-15 lat, C zajęli III miejsce w tańcach latynoamerykańskich. Bezkonkurencyjni byli również Filip i Klara Radeccy, którzy ponownie jak w minionym tygodniu na zawodach w Olsztynie stanęli na najwyższym stopniu podium zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. Filip i Klara rywalizują w kategorii 12-13 lat, klasa D.

Trenerem par Atrii jest Katarzyna Orlicka. Więcej informacji w naszym serwisie sportowym w dziale Taniec.