« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Puchar Polski po raz trzeci dla Ostrołęckiego KKK

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin po raz trzeci z rzędu okazał się najlepszy w drużynowej rywalizacji w Pucharze Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła wywalczyli trzy złote i dwa brązowe medale.


Do rywalizacji w zawodach w Szczecinku przystąpiło 460 zawodników z 76 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. W świetnym stylu na konto Ostrołęckiego KKK trafiły trzy złote medale, które wywalczyli Jakub Niziński w kategorii junior -70 kg, Mateusz Kukuć w kategorii junior młodszy -60 kg oraz Paweł Goździewski w kategorii młodzik -45 kg.

Reklama

 

Brązowe medale zdobyli Szymon Niziński w kategorii junior -60 kg i Bartłomiej Załuska w kategorii junior młodszy -65 kg. W sumie na konto Ostrołęckiego KKK trafiło pięć medali, co dało pewne zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej Pucharu Polski.

 

W zawodach Pucharu Polski Seniorów w Szczecinku bardzo udanie zaprezentowały się reprezentantki Ostrołęckiego KKK. Beata Opęchowska w kategorii +65 kg wywalczyła srebrny medal, a Dominika Pyskło w kategorii -60 kg zdobyła brąz.

- Lepszego zakończenia 2018 roku nie mogliśmy sobie wymarzyć - mówi sensei Wiesław Orzoł. - Po raz trzeci z rzędu zostaliśmy najlepszym klubem w klasyfikacji drużynowej Pucharu Polski. To efekt bardzo ciężkiej pracy na treningach, ale również świetnej atmosfery w klubie. Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek, abyśmy w przyszłym roku wrócili zregenerowani, zwarci i gotowi do kolejnych wyzwań.


JBB

Sezon 2018 był niezwykle udany dla Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, który po raz kolejny udowodnił, że jest w gronie najlepszych w kraju. Szersze podsumowanie osiągnięć poszczególnych zawodników niebawem w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki.

Odsłon: 5126
Komentarzy: 0
09:13, 10.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

To już dziesiąta odsłona KnockOut Boxing Night i trzecia, która zostanie przeprowadzona w hali sportowej w Łomży. Do ringu wraca Artur Szpilka, ale ostrołęczan najbardziej interesuje kolejny pojedynek niepokonanego Przemysława Zyśka.

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo