« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowe zabawy z OST (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe tradycyjnie zorganizowało "Tenisowe Mikołajki" dla dzieci i młodzieży w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Nie zabrakło gier i zabaw dla najmłodszych oraz Świętego Mikołaja, który częstował dzieci słodkościami.


- Bardzo dziękuję, cieszę się, że udało wam się dzisiaj przybyć i mam nadzieję, że byliście zadowoleni z prezentów, które otrzymaliście od Mikołaja - podkreślał Święty Mikołaj podczas podsumowania imprezy. - W przyszłym roku postaramy się wspólnie z Ostrołęckim Stowarzyszeniem Tenisowym przeprowadzić więcej imprez.

Reklama

 

Zmagania młodych adeptów tenisa ziemnego obserwował prezydent Łukasz Kulik i zapowiedział, że będzie pojawiać się na imprezach organizowanych przez OST już w 2019 roku.
- Dzisiaj miałem przyjemność po raz pierwszy oglądać w akcji najmłodszych tenisistów - mówił prezydent miasta Łukasz Kulik. - Cieszę się, że możecie rozwijać swoje zainteresowania i znajdujecie na to czas. Liczę na to, że tych zawodów będzie więcej i będziemy mogli jeszcze niejednokrotnie się spotkać.

 

"Tenisowe Mikołajki" dla dzieci przeprowadzili trenerzy Daniel Dąbrowski i Michał Nosek we współpracy ze Świętym Mikołajem.


Łubudu

Zobacz zdjęcia:
"Tenisowe Mikołajki" dla dzieci i młodzieży z OST

 

Odsłon: 5986
Komentarzy: 0
08:57, 11.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, video)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

Zaczęli walkę na korcie

Zaczęli walkę na korcie

Właśnie rozpoczął się turniej deblowy na kortach przy ul. Hallera 10. Do zmagań zgłosiło się 12 par, które zostały rozlosowane do czterech grup. Dzisiaj dowiemy się, kto będzie cieszył się z końcowego triumfu. Przedstawiamy plan spotkań grupowych.

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo