« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 lipca 2019 r., imieniny Anety, Aleksego, Julietty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szymon Załęski tenisowym mistrzem (zdjęcia, wideo)

Szymon Załęski został tenisowym mistrzem Ostrołęki. W rywalizacji o puchar prezydenta Ostrołęki przystąpiła rekordowa grupa aż 52 zawodników z siedmiu szkół. Nie zabrakło emocjonującej rywalizacji o zwycięstwo aż do ostatniej konfrontacji.


Reklama Najlepszym zawodnikiem mistrzostw Ostrołęki został Szymon Załęski z III LO, srebrny medal przypadł Andrzejowi Zychowi, również z III LO. Brąz zdobył Damian Struniawski z ZSZ nr 4. Tuż za podium uplasował się Michał Niedźwiecki z II LO, a na miejscach 5/6 uplasowali się Szymon Bronisławski z ZSZ nr 1 i Wojciech Domański z ZSZ nr 2.

 

Najlepszych tenisistów stołowych mistrzostw Ostrołęki dekorowali wspólnie wiceprezydent miasta Maciej Kleczkowski i dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz.

 

W środę, 12 grudnia tenisiści stołowi przystąpią do rywalizacji w Drużynowych Mistrzostwach Ostrołęki w hali im. Arkadiusza Gołasia. We czwartek, 13 grudnia o puchar prezydenta powalczą najlepsze w mieście tenisistki.Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Stołowym Mężczyzn

 

Odsłon: 6211
Komentarzy: 3
10:30, 12.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w powiecie. Na początek Goworowo, Czerwin, Rzekuń i Lelis

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w powiecie. Na początek Goworowo, Czerwin, Rzekuń i Lelis

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Wiktor Kosowski tenisowym mistrzem Kurpi (zdjęcia)

Wiktor Kosowski tenisowym mistrzem Kurpi (zdjęcia)

Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem tenisowych mistrzostw Kurpi. W finałowym spotkaniu łomżanin pokonał Bartosza Muracha w trzech setach 5:7 6:3 6:4. Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rywalizowało trzydziestu tenisistów.

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rozegrane zostaną singlowe mistrzostwa Kurpi. Do rywalizacji przystąpią mieszkańcy miasta, powiatu ostrołęckiego, a także zawodnicy z całego regionu. Chcesz wziąć udział?

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Za nami singlowe mistrzostwa Ostrołęki w tenisie ziemnym. Najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Matyczak. W finałowym spotkaniu pokonał Piotra Mrozka w dwóch setach 6:2 6:0. W zawodach na kortach przy ulicy Hallera wzięło udział 33 tenisistów.

Zobacz plan gier singlowych mistrzostw Ostrołęki

Zobacz plan gier singlowych mistrzostw Ostrołęki

Mateusz Matyczak i Jakub Nosek są najwyżej rozstawionymi zawodnikami w rozpoczynających się dziś o godz. 9.00 singlowych mistrzostwach Ostrołęki. Do zawodów nie zgłosił się ubiegłoroczny triumfator Bartłomiej Kowalski. Kto wygra rywalizację?

» Wasze komentarze

kibice @ 11:51, 12.12.2018r. IP: *.*.146.60

O proszę Andrzej Zych- druga paleta ostrołęki. Moze nastepnym razem się uda :D FANCLUB Andrzeja Zycha

... @ 15:24, 12.12.2018r. IP: *.*.101.104

Brawo Zychu Paleta !!!

POTĘŻNY KIBIC @ 18:03, 12.12.2018r. IP: *.*.178.65

BRAWO ANDRZEJEK DLA NAS ZAWSZE BEDZIESZ MISTRZEM

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo