Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Szymon Załęski tenisowym mistrzem (zdjęcia, wideo)

Szymon Załęski został tenisowym mistrzem Ostrołęki. W rywalizacji o puchar prezydenta Ostrołęki przystąpiła rekordowa grupa aż 52 zawodników z siedmiu szkół. Nie zabrakło emocjonującej rywalizacji o zwycięstwo aż do ostatniej konfrontacji.

Reklama Najlepszym zawodnikiem mistrzostw Ostrołęki został Szymon Załęski z III LO, srebrny medal przypadł Andrzejowi Zychowi, również z III LO. Brąz zdobył Damian Struniawski z ZSZ nr 4. Tuż za podium uplasował się Michał Niedźwiecki z II LO, a na miejscach 5/6 uplasowali się Szymon Bronisławski z ZSZ nr 1 i Wojciech Domański z ZSZ nr 2.

Najlepszych tenisistów stołowych mistrzostw Ostrołęki dekorowali wspólnie wiceprezydent miasta Maciej Kleczkowski i dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz.

W środę, 12 grudnia tenisiści stołowi przystąpią do rywalizacji w Drużynowych Mistrzostwach Ostrołęki w hali im. Arkadiusza Gołasia. We czwartek, 13 grudnia o puchar prezydenta powalczą najlepsze w mieście tenisistki.