« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 17 września 2019 r., imieniny Franciszka, Hildegardy, Roberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

W Czarnowcu walczyli tenisiści (zdjęcia, wideo)

Po raz pierwszy tenisiści z Czarnowca spotkali się przy stole, aby rywalizować w mistrzostwach w dwóch kategoriach. Najlepsi okazali się Paulina Mierzejewska i Karol Dzwonkowski. Do domu powrócili do domu z trofeami od wójta gminy Rzekuń Bartosza Podolaka.


Reklama - Po zakończeniu pojedynków przeciwnicy przybijali sobie piątki i rozchodzili się z uśmiechem. Bo taki jest sport - ten najradośniejszy, amatorski, uprawiany dla przyjemności uprawiania, a nie dla wysokopłatnych kontraktów i sławy - podkreśla organizator imprezy Marek Karczewski z Czarnowca.

 

Do rywalizacji przystąpiło szesnastu zawodników i trzy zawodniczki. W kategorii mężczyzn zwyciężył Karol Dzwonkowski, a na podium znaleźli się jeszcze Zenon Dzwonkowski i Paweł Bacławski. W gronie kobiet zwyciężyła Paulina Mierzejewska, przed Iwoną Waszczak i Anną Wojsz.

 

Najmłodszym zawodnikiem był 14-letni Jakub Waszczak, a najstarszym 52-letni Marek Karczewski, który był pomysładawcą i organizatorem wspólnego spotkania w gminie Rzekuń.


Esprit

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa stołowego w Czarnowcu

 

Odsłon: 6831
Komentarzy: 13
08:54, 13.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe wakacje na korcie (zdjęcia)

Tenisowe wakacje na korcie (zdjęcia)

Dzieci i młodzież po raz kolejny mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć w okresie letnich wakacji. Sierpniowa odsłona tenisowego szkolenia została przeprowadzona przez doświadczonego instruktora Leszka Bieżuńskiego i cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Singlowe Mistrzostwa Powiatowe: Trwają zapisy

Singlowe Mistrzostwa Powiatowe: Trwają zapisy

Przed tenisistami ostatnia singlowa impreza w obecnym sezonie przed turniejem Masters. Zawodnicy zmierzą się w mistrzostwach powiatu. Tym razem zawody zostaną rozegrane na kortach o twardej nawierzchni w Olszewie-Borkach. Chcesz wziąć udział?

Debel dla Kosowskiego i Brzozowskiego (zdjęcia)

Debel dla Kosowskiego i Brzozowskiego (zdjęcia)

Wiktor Kosowski z Łomży i Łukasz Brzozowski z Zambrowa zwyciężyli w deblowym turnieju Serafin Cup 2019 rozegranym na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. W finałowym starciu, po zaciętym pojedynku, pokonali braci Czapskich 7:6 6:3.

Jędrzej Nowak triumfuje w Gdyni

Jędrzej Nowak triumfuje w Gdyni

Na gdyńskich kortach wyśmienitą formą popisał się Jędrzej Nowak. Ostrołęcki tenisista potwierdził, że w kraju, w swojej kategorii wiekowej, nie ma sobie równych. Doświadczony zawodnik zajął pierwsze w 35 edycji narodowych mistrzostw Polski seniorów i amatorów.

Tenisowy turniej deblowy. Poznaj plan gier

Tenisowy turniej deblowy. Poznaj plan gier

Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera rozegrany zostanie jutro turniej deblowy w tenisa ziemnego. Do zawodów zgłosiło się dwanaście par, które zostały podzielone na cztery grupy. Pierwsze mecze zostały zaplanowane na godz. 10.30. Finał odbędzie się tego samego dnia.

» Wasze komentarze

berk @ 16:35, 13.12.2018r. IP: *.*.90.15

Panie Wójcie.
Zarzucałeś poprzednikowi rzeczy, których on nie robił a ty robisz!!

Dlaczego poniewierasz ludzmi??
Dlaczego nie szanujesz ludzi??
Dlaczego podzieliłeś ludzi na lepszych i gorszych?? Dlaczego nie szanujesz ich kompetencji. Szukasz tylko głupszych od siebie.
Nie rób tego. Nie słuchaj się Super wójta z borowego. Zachowuj sie jak człowiek a nie jak mściwe stworzenie.


Do wyzej @ 18:35, 13.12.2018r. IP: *.*.23.152

To ty biedaku pomawiasz...Widac, że nie możesz pogodzić się z przegraną i szkalujesz dobrego człowieka.Pan Bartek Podolak to wspaniały wójt, niedawno byłem w urzędzie gminy, bo załatwiałem sprawę, zobaczyłem uśmiechniętych pracowników, ludzie nie boją się do siebie odezwać, każdy petent mile obsłużony. Do takiego urzedu to miło wejść. A twoje wypociny berku tego nie zmienią. Nigdy już nie wrócą czasy, kiedy ludzie byli poniewierani!

Klocek @ 18:51, 13.12.2018r. IP: *.*.55.44

Jako pracownik nie odczuwam obecnie żadnego podziału. Podział byl, owszem, ale za poprzedniego wójta. A to co zrobił poprzednik przez 8 lat wśród pracowników urzędu niełatwo będzie naprawić. Każdy z nas ma swój honor i trudno uśmiechać się do współpracownika, który na ciebie donosił. Takie życie, trzeba się z tym pogodzić. Jedno jest pewne, praca w urzędzie nabiera innego tempa, młodzież uczy się szacunku i każdy z nas, pracujący w samorządzie gminnym rozumie, że ma misję do spełnienia. Wszyscy pracujemy dla społeczności gminnej, rozwoju gminy i dobrostanu. Pracujemy nareszcie w normalnych warunkach.

olo @ 20:15, 13.12.2018r. IP: *.*.19.182

niebawem dowiemy się czy jest dobrym wójtem. Ciekawe ilu swoich posadzi na stołkach. W końcu za darmo mu kampanii nie robili. Wyborcy nie nawiedzą kolesiostwa


P.S. Czekam na drogę obiecana w kampanii wyborczej

Mieszkanka @ 20:31, 13.12.2018r. IP: *.*.2.159

Pan Podolak dostał olbrzymi mandat zaufania od mieszkańców gminy. Czas jego oceny nastąpi za 5 lat. Zatem spokojnie, nie ma co się denerwować. Na pewno nie będzie gorzej niż było, bo gorzej już być nie mogło. Nowy, pracowity wójt to dobra wróżba dla gminy. I najważniejsze, że wywodzi się z naszej społeczności bo będzie pracował dla naszego wspólnego dobra, dobra nas wszystkich.

podziw @ 22:04, 13.12.2018r. IP: *

Jestem pełen podziwu dla pracowitości tego człowieka. Panie Bartku SZACUN

Rzekuniak @ 23:05, 13.12.2018r. IP: *.*.138.131

Nowy wójt powinien się otaczać ludźmi mądrymi, którym może zaufać. Dlatego powinien zwolnić pracowników, którzy byli ludźmi poprzednika, jeśli mają honor to sami powinni odejść, ale tacy ludzie nie mają wstydu.

do wyżej @ 23:15, 13.12.2018r. IP: *.*.152.184

To rzeczywiście masz mentalność. Zwolnić. A może Ciebie by tak szef zwolnił bo nie ma do Ciebie zaufania?
Pracownik ma wykonywać sowje obowiązki. Mieć wiedzę i załatwiać merytorycznie sprawy.
A ty mowisz o d...lizach.
W domu możesz sobie dobierać. Władza sie zmienia a ludzie kompetenti powinni pozostać.

Poprzedni wójt nikogo nie zwolnił z wyjatkiem Pani od proszku.

Pytanie @ 00:19, 14.12.2018r. IP: *.*.91.167

Pytanie do wójta.
Czy to prawda że za MZK gmina pod Pana rządami za roku 2019 zapłacić miastu 1.5mln zł
Zamiast jak dotychczas 200tys?

Godzina zostawił wam budżet w dobrej formie.
Pytanie na jak długo starcz?
Roztrwnicie wszystko. Do rządzenia trzeba mieć głowę i odpowiedzialnośc nie tylko chęć i obietnice.

Do wyżej @ 00:39, 14.12.2018r. IP: *.*.169.118

Daj spokój były Wójcie. Nic już twe wypociny nie dadzą. Wyleciałeś z hukiem i zaraz wylecą i te twoje....mierne i posłuszne a kompetencji brak. Wiedzy też. Trzymać ich nikt nie będzie.

żal @ 17:31, 15.12.2018r. IP: *.*.163.85

Jesteście żałośni, że pod news`em sportowym wylewacie tyle szamba politycznego :(

Sport łączy i chwała organizatorom za organizację turnieju.
Gratulacje dla zwycięzców!

sportowiec zawodowy @ 01:02, 16.12.2018r. IP: *.*.7.49

Ten sport amatorski taki radosny, nie dla kontraktów i nie dla sławy... a kto się promuje na zdjęciu? Różne są "kontrakty"...

uczestniczka @ 08:22, 16.12.2018r. IP: *

do zawodowca
Na zdjęciu tytułowym jest organizator Marek Karczewski i wójt Bartosz Podolak.
Nie zauważyłam żadnych wątków politycznych podczas pobytu wójta. Przybył wyłącznie aby wręczyć ufundowane przez siebie puchary.
Co w tym złego? I jaka tu promocja i kogo?
Radna nasza Anna również była i grała mecz z wójtem. Co w tym złego?
Dziękujemy Panie Marku za zawody, czekamy na kolejne.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo