« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 22 lipca 2019 r., imieniny Magdaleny, Bolesławy, Marii

Moja Ostrołęka

Aktualności

W Czarnowcu walczyli tenisiści (zdjęcia, wideo)

Po raz pierwszy tenisiści z Czarnowca spotkali się przy stole, aby rywalizować w mistrzostwach w dwóch kategoriach. Najlepsi okazali się Paulina Mierzejewska i Karol Dzwonkowski. Do domu powrócili do domu z trofeami od wójta gminy Rzekuń Bartosza Podolaka.


Reklama - Po zakończeniu pojedynków przeciwnicy przybijali sobie piątki i rozchodzili się z uśmiechem. Bo taki jest sport - ten najradośniejszy, amatorski, uprawiany dla przyjemności uprawiania, a nie dla wysokopłatnych kontraktów i sławy - podkreśla organizator imprezy Marek Karczewski z Czarnowca.

 

Do rywalizacji przystąpiło szesnastu zawodników i trzy zawodniczki. W kategorii mężczyzn zwyciężył Karol Dzwonkowski, a na podium znaleźli się jeszcze Zenon Dzwonkowski i Paweł Bacławski. W gronie kobiet zwyciężyła Paulina Mierzejewska, przed Iwoną Waszczak i Anną Wojsz.

 

Najmłodszym zawodnikiem był 14-letni Jakub Waszczak, a najstarszym 52-letni Marek Karczewski, który był pomysładawcą i organizatorem wspólnego spotkania w gminie Rzekuń.


Esprit

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa stołowego w Czarnowcu

 

Odsłon: 6517
Komentarzy: 13
08:54, 13.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mateusz Matyczak liderem rankingu open

Mateusz Matyczak liderem rankingu open

Niespełna 22-letni Mateusz Matyczak jest liderem ostrołęckiego tenisowego rankingu open. Obecnie przewodzi w stawce z dorobkiem 72 punktów i wyprzedza drugiego w klasyfikacji Jakuba Noska o osiemnaście oczek. Podium z 42 punktami zamyka Piotr Mrozek.

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w powiecie. Na początek Goworowo, Czerwin, Rzekuń i Lelis

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w powiecie. Na początek Goworowo, Czerwin, Rzekuń i Lelis

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Wiktor Kosowski tenisowym mistrzem Kurpi (zdjęcia)

Wiktor Kosowski tenisowym mistrzem Kurpi (zdjęcia)

Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem tenisowych mistrzostw Kurpi. W finałowym spotkaniu łomżanin pokonał Bartosza Muracha w trzech setach 5:7 6:3 6:4. Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rywalizowało trzydziestu tenisistów.

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rozegrane zostaną singlowe mistrzostwa Kurpi. Do rywalizacji przystąpią mieszkańcy miasta, powiatu ostrołęckiego, a także zawodnicy z całego regionu. Chcesz wziąć udział?

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Za nami singlowe mistrzostwa Ostrołęki w tenisie ziemnym. Najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Matyczak. W finałowym spotkaniu pokonał Piotra Mrozka w dwóch setach 6:2 6:0. W zawodach na kortach przy ulicy Hallera wzięło udział 33 tenisistów.

» Wasze komentarze

berk @ 16:35, 13.12.2018r. IP: *.*.90.15

Panie Wójcie.
Zarzucałeś poprzednikowi rzeczy, których on nie robił a ty robisz!!

Dlaczego poniewierasz ludzmi??
Dlaczego nie szanujesz ludzi??
Dlaczego podzieliłeś ludzi na lepszych i gorszych?? Dlaczego nie szanujesz ich kompetencji. Szukasz tylko głupszych od siebie.
Nie rób tego. Nie słuchaj się Super wójta z borowego. Zachowuj sie jak człowiek a nie jak mściwe stworzenie.


Do wyzej @ 18:35, 13.12.2018r. IP: *.*.23.152

To ty biedaku pomawiasz...Widac, że nie możesz pogodzić się z przegraną i szkalujesz dobrego człowieka.Pan Bartek Podolak to wspaniały wójt, niedawno byłem w urzędzie gminy, bo załatwiałem sprawę, zobaczyłem uśmiechniętych pracowników, ludzie nie boją się do siebie odezwać, każdy petent mile obsłużony. Do takiego urzedu to miło wejść. A twoje wypociny berku tego nie zmienią. Nigdy już nie wrócą czasy, kiedy ludzie byli poniewierani!

Klocek @ 18:51, 13.12.2018r. IP: *.*.55.44

Jako pracownik nie odczuwam obecnie żadnego podziału. Podział byl, owszem, ale za poprzedniego wójta. A to co zrobił poprzednik przez 8 lat wśród pracowników urzędu niełatwo będzie naprawić. Każdy z nas ma swój honor i trudno uśmiechać się do współpracownika, który na ciebie donosił. Takie życie, trzeba się z tym pogodzić. Jedno jest pewne, praca w urzędzie nabiera innego tempa, młodzież uczy się szacunku i każdy z nas, pracujący w samorządzie gminnym rozumie, że ma misję do spełnienia. Wszyscy pracujemy dla społeczności gminnej, rozwoju gminy i dobrostanu. Pracujemy nareszcie w normalnych warunkach.

olo @ 20:15, 13.12.2018r. IP: *.*.19.182

niebawem dowiemy się czy jest dobrym wójtem. Ciekawe ilu swoich posadzi na stołkach. W końcu za darmo mu kampanii nie robili. Wyborcy nie nawiedzą kolesiostwa


P.S. Czekam na drogę obiecana w kampanii wyborczej

Mieszkanka @ 20:31, 13.12.2018r. IP: *.*.2.159

Pan Podolak dostał olbrzymi mandat zaufania od mieszkańców gminy. Czas jego oceny nastąpi za 5 lat. Zatem spokojnie, nie ma co się denerwować. Na pewno nie będzie gorzej niż było, bo gorzej już być nie mogło. Nowy, pracowity wójt to dobra wróżba dla gminy. I najważniejsze, że wywodzi się z naszej społeczności bo będzie pracował dla naszego wspólnego dobra, dobra nas wszystkich.

podziw @ 22:04, 13.12.2018r. IP: *

Jestem pełen podziwu dla pracowitości tego człowieka. Panie Bartku SZACUN

Rzekuniak @ 23:05, 13.12.2018r. IP: *.*.138.131

Nowy wójt powinien się otaczać ludźmi mądrymi, którym może zaufać. Dlatego powinien zwolnić pracowników, którzy byli ludźmi poprzednika, jeśli mają honor to sami powinni odejść, ale tacy ludzie nie mają wstydu.

do wyżej @ 23:15, 13.12.2018r. IP: *.*.152.184

To rzeczywiście masz mentalność. Zwolnić. A może Ciebie by tak szef zwolnił bo nie ma do Ciebie zaufania?
Pracownik ma wykonywać sowje obowiązki. Mieć wiedzę i załatwiać merytorycznie sprawy.
A ty mowisz o d...lizach.
W domu możesz sobie dobierać. Władza sie zmienia a ludzie kompetenti powinni pozostać.

Poprzedni wójt nikogo nie zwolnił z wyjatkiem Pani od proszku.

Pytanie @ 00:19, 14.12.2018r. IP: *.*.91.167

Pytanie do wójta.
Czy to prawda że za MZK gmina pod Pana rządami za roku 2019 zapłacić miastu 1.5mln zł
Zamiast jak dotychczas 200tys?

Godzina zostawił wam budżet w dobrej formie.
Pytanie na jak długo starcz?
Roztrwnicie wszystko. Do rządzenia trzeba mieć głowę i odpowiedzialnośc nie tylko chęć i obietnice.

Do wyżej @ 00:39, 14.12.2018r. IP: *.*.169.118

Daj spokój były Wójcie. Nic już twe wypociny nie dadzą. Wyleciałeś z hukiem i zaraz wylecą i te twoje....mierne i posłuszne a kompetencji brak. Wiedzy też. Trzymać ich nikt nie będzie.

żal @ 17:31, 15.12.2018r. IP: *.*.163.85

Jesteście żałośni, że pod news`em sportowym wylewacie tyle szamba politycznego :(

Sport łączy i chwała organizatorom za organizację turnieju.
Gratulacje dla zwycięzców!

sportowiec zawodowy @ 01:02, 16.12.2018r. IP: *.*.7.49

Ten sport amatorski taki radosny, nie dla kontraktów i nie dla sławy... a kto się promuje na zdjęciu? Różne są "kontrakty"...

uczestniczka @ 08:22, 16.12.2018r. IP: *

do zawodowca
Na zdjęciu tytułowym jest organizator Marek Karczewski i wójt Bartosz Podolak.
Nie zauważyłam żadnych wątków politycznych podczas pobytu wójta. Przybył wyłącznie aby wręczyć ufundowane przez siebie puchary.
Co w tym złego? I jaka tu promocja i kogo?
Radna nasza Anna również była i grała mecz z wójtem. Co w tym złego?
Dziękujemy Panie Marku za zawody, czekamy na kolejne.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo