« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Egzaminy kickbokserów w Fight Academy (wideo)

Młodzi adepci UKS Fight Academy prowadzonego przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka zdawali na wyższe stopnie uczniowskie w kickboxingu. Egzamin wraz z prezesem klubu przeprowadził trener Robert Piotr Stypiński, a młodzi adepci z dużą starannością wykonywali ćwiczenia.


Do egzaminu przystąpili reprezentanci Fight Academy z najmłodszej grupy wiekowej - 6-10 lat.

Reklama
- Dzieci zdawały na wyższe stopnie uczniowskie Polskiej Federacji Kickboxingu. - W egzaminie wzięło 22 młodych, utalentowanych zawodników naszego klubu. Widać było pełne zaangażowanie młodych adeptów Fight Academy, z czego bardzo się cieszymy - zaznacza prezes UKS Fight Academy Ostrołęka Arkadiusz Ludwiczak.

 

Egzamin poprowadził Robert Piotr Stypiński, a staranność wykonywanych ćwiczeń nadzorował Arkadiusz Ludwiczak. Obaj trenerzy po zakończonym egzaminie przyznali wyższe stopnie uczniowskie.


JBB

Do grup szkoleniowych kickboxingu dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez trenerów Arkadiusza Ludwiczaka i Roberta Stypińskiego można dołączyć przez cały rok.
- Zapraszamy na treningi dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie i będziemy mógł rozpocząć, lub kontynuować swoją przygodę ze sportami walki. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 698 627 699 - dodaje trener Arkadiusz Ludwiczak.

 

Odsłon: 7417
Komentarzy: 0
08:58, 13.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Chcesz poboksować?

Chcesz poboksować?

Czy są tutaj fani boksu? Miasto Ostrołęka zaprasza na bezpłatne zajęcia dla wszystkich chętnych z okazji Sportowych Wakacji w Mieście. Dwa razy w tygodniu można podszlifować formę lub nauczyć się tajników widowiskowej dyscypliny.

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Paczuski kolejnym rywalem Łasiewickiego?

Karol Łasiewicki w przyszłym tygodniu powróci do treningów i już czeka na kolejną szansę od od Halny Fight Organization. W specjalnej sondzie kibice wskazali, że rywalem podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka powinien być Kamil Paczuski.

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Wykorzystana szansa i apetyt na więcej

Karol Łasiewiecki przed tygodniem pokazał wielką klasę i pokonał podczas gali HFO - Aim High przed czasem Rafała Korczaka. Walka została przeprowadzona w kategorii K1 -93 kg, a rywal był sporo cięższy od reprezentanta Fight Academy Ostrołęka.

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Zyśk wciąż czeka na kolejną walkę

Przemysław Zyśk wciąż jest niepokonany na zawodowym ringu, ale jego kariera nie może nabrać odpowiedniego tempa. Ostatnią walkę stoczył na początku marca w Łomży, gdzie podczas gali Knockout Boxing Night 10 pokonał 22-letniego Wasyla Kurasowa z Ukrainy.

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Karatecy MKKK powalczą dopiero jesienią

Kolejne imprezy zaplanowane na pierwszą część roku przekładane są na drugą część sezonu. W maju 2020 roku miały odbyć się IX Mistrzostwa Klubowe MKKK Shinkyokushin, jednak ze względu na panujący stan epidemiczny w kraju musiały zostać przełożone na jesień.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo