« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 lutego 2019 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szczypiorniści Trójki rundę zakończą w Płocku

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki wyjazdowym spotkaniem z SPR Handball Płock zakończą rywalizację w rundzie rewanżowej rozgrywek II ligi w grupie B. Podopieczni trenera Rafała Niećki staną przed trudnym zadaniem rywalizacji z jednym z najlepszych zespołów w tabeli.


Piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki plasują się obecnie na czwartej lokacie w tabeli z dorobkiem 21 punktów, SPR Handball Płock jest obecnie trzeci z dorobkiem 27 punktów, ale wciąż ma szansę na zajęcie pierwszej lokaty, mając do rozegrania zaległy mecz ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka.

Reklama

Piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki mają na swoim koncie obecnie siedem zwycięstw i sześć porażek. Podopieczni trenera Rafała Niećki bardzo udanie radzili sobie w rozgrywkach na początku sezonu, jednak w ostatnich meczach nękani kontuzjami zanotowali serię porażek.

 

Trójka Ostrołęka ostatni mecz wygrała na początku listopada przed własną publicznością pokonując SPR Nowe Piekuty 32:24. W kolejnych meczach ostrołęczanie przegrywali ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka 28:36, KS Warszawianka 26:31, AZS-AWF Warszawa 25:31 i Bestiosem Białystok 28:33.Ze zmiennym szczęściem w ostatnich meczach radzili sobie Nafciarze, którzy przegrali z AZS-AWF Warszawa 20:25, pokonali SPR Nowe Piekuty 35:20 i zremisowali z Bestiosem Białystok 27:27, przegrywając ostatecznie po rzutach karnych.

 

SPR Handball Płock - UMKS Trójka Ostrołęka, sobota - 15 grudnia, godz. 16.30.

Odsłon: 3803
Komentarzy: 0
09:00, 14.12.2018r.

« Powrót do strony głównej» Powiązane artykuły

Trójka wywalczyła cenny punkt w Zwoleniu

Trójka wywalczyła cenny punkt w Zwoleniu

Piłkarze ostrołęckiej Trójki udanie zaprezentowali się na starcie rundy finałowej rozgrywek II ligi. Podopieczni grającego trenera Rafała Niećki zaprezentowali wysoką skutecznością i zremisowali z Orlętami Zwoleń 36:36. W rzutach karnych lepsze były Orlęta.

Szczypiorniści Trójki powracają na parkiety II ligi

Szczypiorniści Trójki powracają na parkiety II ligi

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki powracają na parkiety II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki bardzo udanie zaprezentowali się w pierwszej części sezonu i wywalczyli awans do grupy mistrzowskiej. Teraz czekają ich jednak zdecydowanie trudniejsze mecze.

Podziel się podatkiem z UMKS Trójka Ostrołęka

Podziel się podatkiem z UMKS Trójka Ostrołęka

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Trójka Ostrołęka zwraca się z prośbą o wsparcie działalności klubu poprzez przekazanie 1% podatku osobistego PIT za 2018 rok. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na dalszy rozwój i funkcjonowanie wszystkich zespołów.

Wyjątkowy sezon dla Rafała Niećki

Wyjątkowy sezon dla Rafała Niećki

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w pierwszej części sezonu rozgrywek II ligi zajęli czwarte miejsce w grupie B i awansowali do fazy finałowej. W efekcie podopieczni trenera Rafała Niećki powalczą w drugiej części sezonu o awans do I ligi.

Aż 374 bramki szczypiornistów Trójki w II lidze

Aż 374 bramki szczypiornistów Trójki w II lidze

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w pierwszej części sezonu II ligi zdobyli 374 bramki, a co daje średnią 26.71 trafień na mecz. Dla drużyny prowadzonej przez trenera Rafała Niećkę punktowało aż 17 zawodników. Który z naszych piłkarzy ręcznych zdobył najwięcej?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo