« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r., imieniny Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ewa Bartosik w wybornej formie w Toruniu

Weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik bardzo udanie zaprezentowała się w zawodach kończących sezon 2018. Zawodniczka współpracująca z trenerem Bartoszem Witkowskim w swojej koronnej konkurencji trójskoku ustanowiła nowy rekord Polski.


Reklama W Toruniu ostrołęczanka wzięła udział w 3. Halowych Drużynowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters pewnie zwyciężając w trzech konkurencjach. W trójskoku Ewa Bartosik pobiła rekord naszego kraju, który obecnie wynosi 8.40 m w kategorii +65 lat.

 

W skoku w dal ostrołęczanka uzyskała 3.57 m, a w sprincie na 60 m pobiegła w czasie 9.51 s. W punktacji drużynowej Halowych Mistrzostw Polski Masters najlepsza okazała się ekipa z Warmii i Mazur, która zdobyła 26 956 pkt, przed Mazowszem 24 269 pkt i reprezentacja Kujaw i Pomorza - 23 026 pkt.


JBB

Przed Ewą Bartosik teraz chwila wytchnienia, a następnie przygotowania do najważniejszych imprez czekających zawodniczkę w 2019 roku. Pierwszym poważnym wyzwaniem będą Halowe Mistrzostwa Polski, a następnie przygotowania m.in. do Halowych Mistrzostw Europy.

Odsłon: 4205
Komentarzy: 5
09:03, 14.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

OKLA z rekordami, ale bez medalu w HMP w Toruniu

OKLA z rekordami, ale bez medalu w HMP w Toruniu

Trójka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięła udział w Halowych Mistrzostwach Polski U20 w Toruniu. Z zawodów podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego powrócili z mieszanych nastrojach.

Ciekawa wycieczka na sportowe areny z OKLA

Ciekawa wycieczka na sportowe areny z OKLA

Uczniowie szkół podstawowych z Ostrołęki oraz z powiatu ostrołęckiego i Chorzel wzięli udział w bardzo interesującej wycieczce do Torunia. Celem wyjazdu było propagowanie lekkoatletyki przez naukę i zabawę. Uczniowie kibicowali sportowcom podczas mityngu Copernicus Cup.

Lekkoatleci OKLA już po zimowych obozach

Lekkoatleci OKLA już po zimowych obozach

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki mają za sobą bardzo pracowity okres podczas zimowych zgrupowań. Podopieczni trenerów Bartosza Witkowskiego i Andrzeja Danelskiego trenowali w Borowicach, Spale i Białymstoku, korzystając z dobrych warunków.

Miasto wciąż stawia na 'Lekkoatletykę dla każdego'

Miasto wciąż stawia na "Lekkoatletykę dla każdego"

To już piąty sezon projektu "Lekkoatletyka dla każdego" w naszym mieście. Miasto postanowiło podpisać porozumienie z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, aby dzieci z ostrołęckich szkół mogły trenować pod opieką licencjonowanych szkoleniowców.

Szóstka na Mistrzostwa Polski Juniorów

Szóstka na Mistrzostwa Polski Juniorów

Sześciu reprezentantów będą miały ostrołęckie kluby na lekkoatletycznych Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Mistrzostwa z udziałem zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki i UKS Siódemka odbędą się w najbliższy weekend w Toruniu. 

» Wasze komentarze

znajomy @ 10:27, 14.12.2018r. IP: *.*.231.114

Pani Ewo podziwiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bajka @ 17:21, 14.12.2018r. IP: *.*.33.119

Ewa. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Jesteś WIELKA. Trzymam kciuki. Basia R.

Jadzia @ 19:48, 14.12.2018r. IP: *.*.234.195

Ewa gratulacje -jesteś nie do pokonania

Janusz @ 20:42, 14.12.2018r. IP: *.*.51.214

Pani Ewo , wielki szacun i gratulacje.Tylko pozazdrościć kondychy.

Krzysztof @ 20:38, 18.12.2018r. IP: *.*.129.16

Gratulacje Ciocia! Pozdrowienia z Chicago.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo