« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 18 sierpnia 2019 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szczypiorniści Diamentu ze złotem w Siemiatyczach

Młodzi szczypiorniści Diamentu Ostrołęka pod wodzą trenera Radosława Blocha świetnie zaprezentowali w XVII Turnieju o Puchar Podlasia. W zawodach przeprowadzonych w Siemiatyczach utalentowani piłkarze ręczni ze SP nr 10 okazali się najlepsi.


Podopieczni trenera Radosława Blocha zaliczyli bardzo udany występ. Po wygranych nad zespołami Czarnych Olecko, ŚKPR Świdnica i SP 8 Akademia Siódmiaka Białystok chłopcy awansowali do finału. W najważniejszej konfrontacji pokonali Varenos SC Varena z Litwy, wygrywając cały turniej.

Reklama

 

W zawodach świetnie zaprezentował się Adam Głażewski, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Ponadto najlepszym zawodnikiem zespołu uznano Karola Bryka.
- Cieszymy się bardzo z sukcesu i składamy podziękowania przewodniczącemu rady miasta Wojciechowi Zarzyckiemu, który sfinansował wyjazd młodych nadziei szczypiorniaka na turniej w Siemiatyczach - mówi trener Radosław Bloch.

 

Szczypiorniści Trójki rywalizowali w składzie: Filip Aleksiejuk, Gabriel Bieniek, Karol Bryk, Wiktor Damięcki, Adam Głażewski, Krzysztof Minota, Maciej Minota, Kamil Podolak, Antoni Rusinowski, Bartosz Szelkowski, Konrad Trzciński, Sebastian Woś i Kacper Żebrowski.

 

Władze klubu składają podziękowania dla Rady Miasta Ostrołęka na czele z przewodniczącym Wojciechem Zarzyckim za wsparcie finansowe przy organizacji wyjazdu.


Esprit

Klasyfikacja końcowa: 1. SP nr 10 Ostrołęka, 2. Varenos SC Varena (Litwa), 3. Czarni Olecko, 4. SP 8 Akademia Siódmiaka Białystok, 5. UKS Jabłoń Kościelna, 6. ŚKPR Świdnica, 7. UKS Mikołajki, 8. UKS Kangur Siemiatycze.

Odsłon: 5816
Komentarzy: 1
05:00, 15.12.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trójka wysoko na mistrzostwach w Kaliszu

Trójka wysoko na mistrzostwach w Kaliszu

Z dobrej strony pokazali się ostrołęccy piłkarze ręczni na mistrzostwach Polski w Kaliszu. W kategorii mężczyzn +35 zajęli wysokie szóste miejsce, na dwadzieścia trzy zgłoszone zespoły. Mistrzem Polski została drużyna Kwidzyn Masters.

UKS Diament wygrywa w Białymstoku

UKS Diament wygrywa w Białymstoku

Piłkarze ręczni UKS Diament Ostrołęka zwyciężyli w turnieju Gramy w Ręczną o Puchar Białegostoku 2019, a najskuteczniejszym zawodnikiem imprezy był Szymon Wojdyna. W zespole Radosława Żebrowskiego zagrali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 10. 

Michał Deptuła skuteczny w rozgrywkach II ligi

Michał Deptuła skuteczny w rozgrywkach II ligi

Michał Deptuła był najskuteczniejszym zawodnikiem Trójki Ostrołęka w rundzie finałowej rozgrywek II ligi. W ośmiu rozegranych spotkaniach zapisał na swoim koncie 66 bramek i zajął trzecie miejsce. Najlepszy był Kacper Mchawrab z Azoty-Puławy II z dorobkiem 80 trafień.

Turniej Papieski już po raz trzeci (zdjęcia)

Turniej Papieski już po raz trzeci (zdjęcia)

Piłkarki ręczne z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego już po raz trzeci przystąpiły do rywalizacji w Turnieju Papieskim. Rywalizacja została przeprowadzona o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Kto okazał się najlepszy w zawodach w Szkole Podstawowej nr 10?

Trójka uległa Azoty-Puławy II (zdjęcia, wideo)

Trójka uległa Azoty-Puławy II (zdjęcia, wideo)

W ostatnim spotkaniu grupy finałowej rozgrywek II ligi szczypiorniści ostrołęckiej Trójki przegrali z Azoty-Puławy II 25:33. Podopieczni trenera Rafała Niećki nie wykorzystali szansy na awans w tabeli i sezon zakończyli na ósmej lokacie.

» Wasze komentarze

Obserwator @ 14:48, 15.12.2018r. IP: *.*.54.84

Brawo chłopaki! Brawo trener!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo