« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 17 lutego 2019 r., imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szczypiorniści Diamentu ze złotem w Siemiatyczach

Młodzi szczypiorniści Diamentu Ostrołęka pod wodzą trenera Radosława Blocha świetnie zaprezentowali w XVII Turnieju o Puchar Podlasia. W zawodach przeprowadzonych w Siemiatyczach utalentowani piłkarze ręczni ze SP nr 10 okazali się najlepsi.


Podopieczni trenera Radosława Blocha zaliczyli bardzo udany występ. Po wygranych nad zespołami Czarnych Olecko, ŚKPR Świdnica i SP 8 Akademia Siódmiaka Białystok chłopcy awansowali do finału. W najważniejszej konfrontacji pokonali Varenos SC Varena z Litwy, wygrywając cały turniej.

Reklama

 

W zawodach świetnie zaprezentował się Adam Głażewski, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Ponadto najlepszym zawodnikiem zespołu uznano Karola Bryka.
- Cieszymy się bardzo z sukcesu i składamy podziękowania przewodniczącemu rady miasta Wojciechowi Zarzyckiemu, który sfinansował wyjazd młodych nadziei szczypiorniaka na turniej w Siemiatyczach - mówi trener Radosław Bloch.

 

Szczypiorniści Trójki rywalizowali w składzie: Filip Aleksiejuk, Gabriel Bieniek, Karol Bryk, Wiktor Damięcki, Adam Głażewski, Krzysztof Minota, Maciej Minota, Kamil Podolak, Antoni Rusinowski, Bartosz Szelkowski, Konrad Trzciński, Sebastian Woś i Kacper Żebrowski.

 

Władze klubu składają podziękowania dla Rady Miasta Ostrołęka na czele z przewodniczącym Wojciechem Zarzyckim za wsparcie finansowe przy organizacji wyjazdu.Klasyfikacja końcowa: 1. SP nr 10 Ostrołęka, 2. Varenos SC Varena (Litwa), 3. Czarni Olecko, 4. SP 8 Akademia Siódmiaka Białystok, 5. UKS Jabłoń Kościelna, 6. ŚKPR Świdnica, 7. UKS Mikołajki, 8. UKS Kangur Siemiatycze.

Odsłon: 3804
Komentarzy: 1
05:00, 15.12.2018r.

« Powrót do strony głównej» Powiązane artykuły

Trójka wywalczyła cenny punkt w Zwoleniu

Trójka wywalczyła cenny punkt w Zwoleniu

Piłkarze ostrołęckiej Trójki udanie zaprezentowali się na starcie rundy finałowej rozgrywek II ligi. Podopieczni grającego trenera Rafała Niećki zaprezentowali wysoką skutecznością i zremisowali z Orlętami Zwoleń 36:36. W rzutach karnych lepsze były Orlęta.

Szczypiorniści Trójki powracają na parkiety II ligi

Szczypiorniści Trójki powracają na parkiety II ligi

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki powracają na parkiety II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki bardzo udanie zaprezentowali się w pierwszej części sezonu i wywalczyli awans do grupy mistrzowskiej. Teraz czekają ich jednak zdecydowanie trudniejsze mecze.

Podziel się podatkiem z UMKS Trójka Ostrołęka

Podziel się podatkiem z UMKS Trójka Ostrołęka

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Trójka Ostrołęka zwraca się z prośbą o wsparcie działalności klubu poprzez przekazanie 1% podatku osobistego PIT za 2018 rok. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na dalszy rozwój i funkcjonowanie wszystkich zespołów.

Wyjątkowy sezon dla Rafała Niećki

Wyjątkowy sezon dla Rafała Niećki

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w pierwszej części sezonu rozgrywek II ligi zajęli czwarte miejsce w grupie B i awansowali do fazy finałowej. W efekcie podopieczni trenera Rafała Niećki powalczą w drugiej części sezonu o awans do I ligi.

Aż 374 bramki szczypiornistów Trójki w II lidze

Aż 374 bramki szczypiornistów Trójki w II lidze

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w pierwszej części sezonu II ligi zdobyli 374 bramki, a co daje średnią 26.71 trafień na mecz. Dla drużyny prowadzonej przez trenera Rafała Niećkę punktowało aż 17 zawodników. Który z naszych piłkarzy ręcznych zdobył najwięcej?

» Wasze komentarze

Obserwator @ 14:48, 15.12.2018r. IP: *.*.54.84

Brawo chłopaki! Brawo trener!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo