Piątek, 23 sierpnia 2019 r., imieniny Apolinarego, Filipa, Róży

Puchar prezydenta dla ZSZ nr 2 (zdjęcia, wideo)

Tenisiści stołowi ZSZ nr 2 pod wodzą nauczyciela Jerzego Dąbrowskiego okazali się najlepsi w drużynowej rywalizacji o puchar prezydenta Ostrołęki. W zawodach nie zabrakło emocjonujących pojedynków i zmagań na wysokim poziomie o najważniejsze trofea.

Tenisiści ZSZ nr 2 w składzie Daniel Kęszczyk, Sebastian Bakuła, Sebastian Józwik i Wojciech Domański odnieśli pewne zwycięstwa nad I LO 7:1, w drugim meczu pokonali II LO 7:1, a następnie w finale pokonali III LO 5:3.

W meczu o drugie miejsce II LO w składzie Michał Niedźwiedzki, Norbert Dzięgelewski, Jakub Rostkowski, Mariusz Lenkiewicz, rezerwowy Sebastian Lenkiewicz przegrało z III LO w składzie Andrzej Zych, Szymon Załęski, Bartosz Chmielewski i Kacper Mocek 3:5.

Najlepszym zespołem w końcowej klasyfikacji został Zespół Szkół Zawodowych nr 2, srebro zdobyło III Liceum Ogólnokształcące, a brąz II Liceum Ogólnokształcące. Kolejne lokaty wywalczyły: Zespół Szkół Zawodowych nr 4, Zespół Szkół Zawodowych nr 3, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 I I Liceum Ogólnokształcące.

Najlepsze zespoły udekorowali wspólnie wiceprezydent miasta Ostrołęki Maciej Kleczkowski i dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz.